SKYE
naam in afwachting van profielverwerking
Momentum-inputs (vergelijkbare managers):
breedte van houders -6.9% ·
aandelenstroom -17.4% ·
netto nieuwe posities -7.4%
— formule
Brede distributie — dalende aandelen en minder houders
Alle eigendomscijfers: uitsluitend gevolgde 13F-managers, posities in gewone aandelen, rapportageperiode Q4 2025
| Kwartaal | Houders | Δ | Aandelen | Gerapporteerde waarde | Nieuw | Uitstappen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Q2 2026 | 23 | +2 | 1.70M | $1.18M | +5 | −3 |
| Q1 2026 | 21 | -6 | 1.78M | $1.10M | +1 | −7 |
| Q4 2025 | 27 | -2 | 2.02M | $1.51M | +1 | −3 |
| Q3 2025 | 11 | 0 | 2.31M | $9.09M | +1 | −1 |
| Q2 2025 | 9 | +2 | 2.20M | $9.19M | +2 | — |
| Q1 2025 | 4 | 0 | 838.57K | $1.33M | +1 | −1 |
| Q4 2024 | 4 | -1 | 1.05M | $2.98M | +1 | −2 |
| Q3 2024 | 4 | +1 | 1.45M | $5.66M | +1 | — |
| Q2 2024 | 3 | — | 1.20M | $9.58M | — | — |
| # | Manager | Aandelen | Δ aandelen | Waarde | Hun gewicht | Gehouden | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | The Vanguard Group ✦ (passief) | 882.78K | 0.0% | $662,089 | 0.0% | Held | 3 | SEC ↗ ×3 |
| 2 | Millennium Management ✦ | 380.48K | -5.4% | $285,244 | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 3 | BlackRock ✦ (passief) | 281.84K | +0.7% | $211,297 | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ ×4 |
| 4 | Geode Capital Management ✦ (passief) | 210.15K | +0.7% | $157,603 | 0.0% | ▲ Add | 7 | SEC ↗ ×2 |
| 5 | State Street Global Advisors ✦ (passief) | 75.33K | 0.0% | $56,472 | 0.0% | Held | 5 | SEC ↗ |
| 6 | Two Sigma Investments ✦ | 51.71K | -44.0% | $38,764 | 0.0% | ▼ Trim | 4 | SEC ↗ |
| 7 | Hrt Financial Lp | 27.35K | — | $20,000 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 8 | Jane Street Group, Llc | 24.61K | — | $18,453 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×3 |
| 9 | Barclays Plc | 21.25K | — | $15,932 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 10 | Northern Trust Corp | 20.14K | — | $15,100 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 11 | Group One Trading Llc | 17.70K | — | $13,267 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 12 | UBS Group AG | 13.29K | — | $9,965 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×3 |
| 13 | Simplex Trading, Llc | 6.33K | — | $4,746 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 14 | Morgan Stanley ✦ | 4.27K | -13.8% | $3,200 | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ ×3 |
| 15 | Federated Hermes, Inc. | 1.16K | — | $868 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 16 | Fidelity (FMR) ✦ | 748 | -93.7% | $561 | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 17 | Bank Of America Corp /De/ | 586 | — | $438 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×3 |
| 18 | Bnp Paribas Financial Markets | 510 | — | $382 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 19 | National Bank Of Canada /Fi/ | 400 | — | $295 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 20 | JPMorgan Chase ✦ | 66 | Nieuw | $49 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 21 | Zurcher Kantonalbank (Zurich… | 52 | — | $39 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 22 | Rockefeller Capital Management L.P. | 39 | — | $29 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 23 | TD Waterhouse Canada Inc. | 25 | — | $18 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 24 | Optiver Holding B.V. | 20 | — | $15 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 25 | Osaic Holdings, Inc. | 2 | — | $1 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 26 | Wells Fargo & Company/Mn | 1 | — | $1 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 27 | Royal Bank Of Canada | 124 | — | $0 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×2 |
"Hun gewicht" = het aandeel van de positie in de gerapporteerde 13F-aandelenwaarde van die beheerder — de overtuigingsmaatstaf. ✦ = gecureerde beheerder.
Nieuwe kopers
| JPMorgan Chase | $49 | 0.0% |
Verlaten
| Marshall Wace | $988,965 | was 0.0% |
| Goldman Sachs Group | $287,385 | was 0.0% |
| Citadel Advisors | $113,388 | was 0.0% |
Volledige marktcontext: over ALLE 13F-indieners (SEC gestructureerde data, Q1 2026): 38 houders, 16.13M aandelen, $9.91M gerapporteerd. Dit betreft een andere, oudere periode dan de bovenstaande cijfers van het gevolgde universum; beide worden nooit gecombineerd.
Wat de gevolgde houders van dit effect verder het vaakst bezitten — aantallen gedeeld eigendom, geen fundamentele relaties.
Open-market aankopen (P)
Geen open-market insider-aankopen in ons dekkingsvenster.
Open-market verkopen (S)
10% owner · 114.85K aand · $184,910
10% owner · 4.53K aand · $7,290
Director, 10% owner · 114.85K aand · $184,910
Director, 10% owner · 4.53K aand · $7,290
10% owner · 27.61K aand · $45,560
Director, 10% owner · 27.61K aand · $45,560
Director, 10% owner · 1.09K aand · $1,795
10% owner · 1.09K aand · $1,795
Director, 10% owner · 1.28K aand · $2,454
Director, 10% owner · 32.61K aand · $62,279
Toekenningen, uitoefeningen en belastinginhoudingen worden hier nooit meegeteld als aankopen of verkopen. Methodologie
25.7% van klasse · Originele SEC-indiening bekijken ↗
25.9% van klasse · Originele SEC-indiening bekijken ↗