SMCI
Super Micro Computer, Inc. · Technology · Computer Hardware
Momentum girdileri (karşılaştırılabilir yöneticiler):
hissedar genişliği -12.5% ·
pay akışı -28.5% ·
net yeni pozisyonlar -14.3%
· formül
Geniş dağılım: azalan hisseler ve daha az hissedar
Tüm sahiplik rakamları: yalnızca izlenen 13F yöneticileri, adi hisse senedi pozisyonları, raporlama dönemi Q3 2024
| Çeyrek | Hissedarlar | Δ | Hisseler | Raporlanan değer | Yeni | Çıkışlar |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Q3 2026 | 3 | 0 | 779.60K | $32.19M | n/a | n/a |
| Q2 2026 | 159 | +8 | 370.39M | $10.63B | +13 | −4 |
| Q1 2026 | 153 | -1 | 259.41M | $5.84B | +6 | −8 |
| Q4 2025 | 153 | -1 | 289.61M | $8.48B | +2 | −2 |
| Q3 2025 | 20 | 0 | 190.92M | $9.15B | +1 | −2 |
| Q2 2025 | 18 | -1 | 154.86M | $7.59B | +1 | −2 |
| Q1 2025 | 16 | -1 | 49.73M | $1.70B | +1 | −2 |
| Q4 2024 | 17 | +2 | 55.63M | $1.69B | +3 | −1 |
| Q3 2024 | 14 | -2 | 2.29M | $956.62M | +2 | −4 |
| Q2 2024 | 16 | n/a | 3.21M | $2.62B | n/a | n/a |
| # | Yönetici | Hisseler | Δ hisseler | Değer | Ağırlıkları | Tutulan | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Geode Capital Management ✦ (pasif) | 1.27M | +1.3% | $529.75M | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ ×2 |
| 2 | Renaissance Technologies ✦ | 304.14K | Yeni | $126.64M | 0.2% | New | 1 | SEC ↗ |
| 3 | Bridgewater Associates ✦ | 161.10K | +921.1% | $67.08M | 0.4% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 4 | Citadel Advisors ✦ | 137.91K | -31.6% | $57.43M | 0.1% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 5 | Norges Bank ✦ (pasif) | 134.93K | -57.1% | $56.19M | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 6 | T. Rowe Price ✦ | 125.61K | +9.7% | $52.30M | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ ×2 |
| 7 | Millennium Management ✦ | 45.78K | -92.6% | $19.06M | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 8 | Adage Capital Partners ✦ | 34.00K | -6.3% | $14.16M | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 9 | D. E. Shaw & Co. ✦ | 27.31K | -89.4% | $11.37M | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 10 | Coatue Management ✦ | 24.16K | Yeni | $10.06M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 11 | Gotham Asset Management ✦ | 11.60K | +6.2% | $4.83M | 0.1% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 12 | AQR Capital Management ✦ | 11.07K | -84.4% | $4.61M | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ ×2 |
| 13 | Wellington Management ✦ | 6.61K | -86.9% | $2.75M | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ ×2 |
| 14 | Marshall Wace ✦ | 900 | -98.2% | $374,760 | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
"Yöneticinin ağırlığı" = pozisyonun, yöneticinin raporlanan 13F hisse senedi değeri içindeki payı: kanaat ölçüsü. ✦ = seçilmiş yönetici.
Yeni alıcılar
| Renaissance Technologies | $126.64M | 0.2% |
| Coatue Management | $10.06M | 0.0% |
Çıkıldı
| Arrowstreet Capital | $115.84M | idi 0.1% |
| Point72 Asset Management | $36.92M | idi 0.1% |
| Soros Fund Management | $20.40M | idi 0.6% |
| Fisher Asset Management | $366,820 | idi 0.0% |
Tam piyasa bağlamı: TÜM 13F filers'ları genelinde (SEC yapılandırılmış veri, Q1 2026): 699 sahipler, 335.40M hisseler, $7.51B raporlanan. Bu, yukarıdaki takip edilen evren rakamlarından farklı, daha eski bir döneme aittir ve ikisi hiçbir zaman birbirine karıştırılmaz.
Bu menkul kıymetin takip edilen sahiplerinin en sık birlikte tuttuğu diğer varlıklar: ortak sahiplik sayıları, temel ilişkiler değil.
Açık piyasa alımları (P)
Kapsama penceremizde açık piyasa içeriden alım işlemi yok.
Açık piyasa satışları (S)
Officer, Director, 10% owner · 100.00K hisse · $4.50M
Director, 10% owner · 100.00K hisse · $4.50M
Director, 10% owner · 100.00K hisse · $4.00M
Officer, Director, 10% owner · 100.00K hisse · $4.00M
Officer, Director, 10% owner · 42.56K hisse · $1.56M
Director, 10% owner · 57.44K hisse · $2.16M
Director, 10% owner · 42.56K hisse · $1.56M
Officer, Director, 10% owner · 57.44K hisse · $2.16M
Ödüller, kullanımlar ve vergi stopajı hiçbir zaman alım veya satım olarak sayılmaz. Metodoloji