SMCI
Super Micro Computer, Inc. · Technology · Computer Hardware
Tüm sahiplik rakamları: yalnızca izlenen 13F yöneticileri, adi hisse senedi pozisyonları, raporlama dönemi Q2 2024
| Çeyrek | Hissedarlar | Δ | Hisseler | Raporlanan değer | Yeni | Çıkışlar |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Q2 2026 | 157 | +8 | 368.69M | $10.58B | +13 | −6 |
| Q1 2026 | 153 | -1 | 259.41M | $5.84B | +6 | −8 |
| Q4 2025 | 153 | -1 | 289.61M | $8.48B | +2 | −2 |
| Q3 2025 | 20 | 0 | 190.92M | $9.15B | +1 | −2 |
| Q2 2025 | 18 | -1 | 154.86M | $7.59B | +1 | −2 |
| Q1 2025 | 16 | -1 | 49.73M | $1.70B | +1 | −2 |
| Q4 2024 | 17 | +2 | 55.63M | $1.69B | +3 | −1 |
| Q3 2024 | 14 | -2 | 2.29M | $956.62M | +2 | −4 |
| Q2 2024 | 16 | n/a | 3.21M | $2.62B | n/a | n/a |
| # | Yönetici | Hisseler | Δ hisseler | Değer | Ağırlıkları | Tutulan | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Geode Capital Management ✦ (pasif) | 1.25M | n/a | $1.02B | 0.1% | n/c | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 2 | Millennium Management ✦ | 621.92K | n/a | $509.57M | 0.4% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 3 | Norges Bank ✦ (pasif) | 314.74K | n/a | $257.88M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 4 | D. E. Shaw & Co. ✦ | 257.92K | n/a | $211.33M | 0.3% | n/c | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 5 | Citadel Advisors ✦ | 201.73K | n/a | $165.29M | 0.2% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 6 | Arrowstreet Capital ✦ | 141.38K | n/a | $115.84M | 0.1% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 7 | T. Rowe Price ✦ | 114.47K | n/a | $93.79M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 8 | AQR Capital Management ✦ | 71.01K | n/a | $58.19M | 0.1% | n/c | 1 | SEC ↗ ×5 |
| 9 | Wellington Management ✦ | 50.31K | n/a | $41.22M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 10 | Marshall Wace ✦ | 48.61K | n/a | $39.83M | 0.1% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 11 | Point72 Asset Management ✦ | 45.07K | n/a | $36.92M | 0.1% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 12 | Adage Capital Partners ✦ | 36.30K | n/a | $29.74M | 0.1% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 13 | Soros Fund Management ✦ | 24.90K | n/a | $20.40M | 0.6% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 14 | Bridgewater Associates ✦ | 15.78K | n/a | $12.93M | 0.1% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 15 | Gotham Asset Management ✦ | 10.92K | n/a | $8.95M | 0.1% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 16 | Fisher Asset Management ✦ | 447 | n/a | $366,820 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
"Yöneticinin ağırlığı" = pozisyonun, yöneticinin raporlanan 13F hisse senedi değeri içindeki payı: kanaat ölçüsü. ✦ = seçilmiş yönetici.
Yeni alıcılar
| Bu çeyrekte takip edilen yeni alıcı yok. |
Çıkıldı
| Bu çeyrekte takip edilen çıkış yok. |
Tam piyasa bağlamı: TÜM 13F filers'ları genelinde (SEC yapılandırılmış veri, Q1 2026): 699 sahipler, 335.40M hisseler, $7.51B raporlanan. Bu, yukarıdaki takip edilen evren rakamlarından farklı, daha eski bir döneme aittir ve ikisi hiçbir zaman birbirine karıştırılmaz.
Bu menkul kıymetin takip edilen sahiplerinin en sık birlikte tuttuğu diğer varlıklar: ortak sahiplik sayıları, temel ilişkiler değil.
Açık piyasa alımları (P)
Kapsama penceremizde açık piyasa içeriden alım işlemi yok.
Açık piyasa satışları (S)
Officer, Director, 10% owner · 100.00K hisse · $4.50M
Director, 10% owner · 100.00K hisse · $4.50M
Director, 10% owner · 100.00K hisse · $4.00M
Officer, Director, 10% owner · 100.00K hisse · $4.00M
Officer, Director, 10% owner · 42.56K hisse · $1.56M
Director, 10% owner · 57.44K hisse · $2.16M
Director, 10% owner · 42.56K hisse · $1.56M
Officer, Director, 10% owner · 57.44K hisse · $2.16M
Ödüller, kullanımlar ve vergi stopajı hiçbir zaman alım veya satım olarak sayılmaz. Metodoloji