NPWR
profil alımı beklemede
Momentum girdileri (karşılaştırılabilir yöneticiler):
hissedar genişliği +1.8% ·
pay akışı -9.2% ·
net yeni pozisyonlar +1.8%
— formül
Sahiplik parçalanması — daha fazla hissedar, daha küçük toplam pay
Tüm sahiplik rakamları: yalnızca izlenen 13F yöneticileri, adi hisse senedi pozisyonları, raporlama dönemi Q4 2025
| Çeyrek | Hissedarlar | Δ | Hisseler | Raporlanan değer | Yeni | Çıkışlar |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Q2 2026 | 62 | +5 | 20.17M | $30.91M | +9 | −4 |
| Q1 2026 | 59 | +3 | 18.38M | $26.16M | +4 | −1 |
| Q4 2025 | 56 | +1 | 19.46M | $40.91M | +2 | −1 |
| Q3 2025 | 16 | 0 | 13.38M | $40.23M | +1 | −1 |
| Q2 2025 | 13 | -2 | 11.01M | $27.16M | +1 | −3 |
| Q1 2025 | 12 | +2 | 6.67M | $16.35M | +2 | — |
| Q4 2024 | 10 | 0 | 4.42M | $43.02M | — | — |
| Q3 2024 | 9 | -1 | 3.39M | $20.37M | — | −1 |
| Q2 2024 | 10 | — | 3.74M | $32.43M | — | — |
| # | Yönetici | Hisseler | Δ hisseler | Değer | Ağırlıkları | Tutulan | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Peak6 Llc | 2.69M | — | $6.14M | 0.1% | n/c | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 2 | Millennium Management ✦ | 2.28M | -3.8% | $5.19M | 0.0% | ▼ Trim | 7 | SEC ↗ |
| 3 | The Vanguard Group ✦ (pasif) | 2.02M | +13.0% | $4.60M | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ ×3 |
| 4 | BlackRock ✦ (pasif) | 2.00M | -2.6% | $4.55M | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ ×6 |
| 5 | Adage Capital Partners ✦ | 1.54M | -38.6% | $3.51M | 0.0% | ▼ Trim | 7 | SEC ↗ |
| 6 | Geode Capital Management ✦ (pasif) | 831.55K | -4.9% | $1.90M | 0.0% | ▼ Trim | 7 | SEC ↗ ×2 |
| 7 | Two Sigma Investments ✦ | 728.46K | -11.4% | $1.66M | 0.0% | ▼ Trim | 7 | SEC ↗ |
| 8 | Jane Street Group, Llc | 720.56K | — | $1.64M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×3 |
| 9 | Nuveen, LLC | 702.39K | — | $1.60M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 10 | State Street Global Advisors ✦ (pasif) | 603.69K | +1.5% | $1.38M | 0.0% | ▲ Add | 5 | SEC ↗ |
| 11 | LMR Partners LLP | 1.70M | — | $866,494 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 12 | Morgan Stanley ✦ | 303.70K | -67.6% | $692,428 | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ ×6 |
| 13 | Goldman Sachs Group ✦ | 303.66K | +9.1% | $692,349 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ ×2 |
| 14 | Wellington Management ✦ | 274.33K | -46.9% | $625,465 | 0.0% | ▼ Trim | 7 | SEC ↗ ×3 |
| 15 | Charles Schwab Investment… | 268.04K | — | $611,140 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 16 | Northern Trust Corp | 254.01K | — | $579,152 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×4 |
| 17 | Susquehanna International Group, Llp | 241.90K | — | $551,530 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 18 | Point72 Asset Management ✦ | 240.97K | Yeni | $549,416 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 19 | Tidal Investments LLC | 234.25K | — | $534,079 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 20 | Dimensional Fund Advisors Lp | 187.67K | — | $427,987 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×4 |
| 21 | Alliancebernstein L.P. | 101.68K | — | $231,830 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 22 | Renaissance Technologies ✦ | 94.60K | Yeni | $215,688 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 23 | Tudor Investment Corp Et Al | 84.89K | — | $193,542 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 24 | Bank of New York Mellon Corp | 84.17K | — | $191,900 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×3 |
| 25 | D. E. Shaw & Co. ✦ | 92.71K | +1.8% | $184,629 | 0.0% | ▲ Add | 7 | SEC ↗ ×2 |
| 26 | Federated Hermes, Inc. | 79.03K | — | $180,179 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 27 | UBS Group AG | 65.62K | — | $147,614 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×3 |
| 28 | AQR Capital Management ✦ | 56.60K | +51.1% | $129,044 | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ ×5 |
| 29 | Barclays Plc | 54.75K | — | $124,830 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 30 | Toronto Dominion Bank | 232.95K | — | $116,476 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 31 | Wells Fargo & Company/Mn | 49.24K | — | $112,279 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 32 | Rhumbline Advisers | 44.13K | — | $100,604 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 33 | Osaic Holdings, Inc. | 42.23K | — | $96,296 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 34 | LPL Financial LLC | 40.77K | — | $92,967 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 35 | JPMorgan Chase ✦ | 32.81K | -92.3% | $74,804 | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ ×4 |
| 36 | Bank Of America Corp /De/ | 25.05K | — | $57,111 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×3 |
| 37 | Group One Trading Llc | 22.98K | — | $52,406 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 38 | Deutsche Bank Ag\ | 19.57K | — | $44,608 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 39 | T. Rowe Price ✦ | 17.03K | 0.0% | $39,000 | 0.0% | Held | 4 | SEC ↗ |
| 40 | MIRAE ASSET GLOBAL ETFS HOLDINGS… | 14.63K | — | $33,354 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 41 | Sei Investments Co | 12.85K | — | $29,307 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 42 | Invesco Ltd. | 11.58K | — | $26,409 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 43 | Captrust Financial Advisors | 10.01K | — | $22,832 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 44 | Truist Financial Corp | 10.00K | — | $22,800 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 45 | Royal Bank Of Canada | 5.05K | — | $12,000 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×4 |
| 46 | New York State Common Retirement… | 5.10K | — | $11,628 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 47 | Fifth Third Bancorp | 5.00K | — | $11,400 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 48 | Fidelity (FMR) ✦ | 4.95K | +235.5% | $11,281 | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 49 | Russell Investments Group, Ltd. | 4.88K | — | $11,117 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 50 | Legal & General Group Plc | 3.10K | — | $7,057 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 51 | Jones Financial Companies Lllp | 3.08K | — | $7,016 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 52 | Cwm, Llc | 2.85K | — | $7,000 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 53 | California State Teachers… | 1.93K | — | $4,398 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 54 | Citigroup Inc | 901 | — | $2,054 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 55 | Optiver Holding B.V. | 604 | — | $1,377 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 56 | Northwestern Mutual Wealth… | 375 | — | $188 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
"Yöneticinin ağırlığı" = pozisyonun, ilgili yöneticinin raporlanan 13F hisse senedi değeri içindeki payı — kanaat ölçütü. ✦ = küratörlü yönetici.
Yeni alıcılar
| Point72 Asset Management | $549,416 | 0.0% |
| Renaissance Technologies | $215,688 | 0.0% |
Çıkıldı
| Citadel Advisors | $219,862 | idi 0.0% |
Tam piyasa bağlamı: TÜM 13F filers'ları genelinde (SEC yapılandırılmış veri, Q1 2026): 112 sahipler, 35.20M hisseler, $53.08M raporlanan. Bu, yukarıdaki takip edilen evren rakamlarından farklı, daha eski bir döneme aittir ve ikisi hiçbir zaman birbirine karıştırılmaz.
Bu menkul kıymetin takip edilen yatırımcılarının en sık birlikte elinde bulundurduğu diğer varlıklar — ortak sahiplik sayımları, temel ilişkiler değil.
Açık piyasa alımları (P)
Kapsama penceremizde açık piyasa içeriden alım işlemi yok.
Açık piyasa satışları (S)
10% owner · 150.00K hisse · $276,075
10% owner · 150.00K hisse · $276,075
10% owner · 100.00K hisse · $193,520
10% owner · 100.00K hisse · $193,520
10% owner · 41.35K hisse · $79,078
10% owner · 41.35K hisse · $79,078
10% owner · 201.55K hisse · $384,255
10% owner · 201.55K hisse · $384,255
10% owner · 507.10K hisse · $990,518
10% owner · 507.10K hisse · $990,518
Ödüller, kullanımlar ve vergi stopajı hiçbir zaman alım veya satım olarak sayılmaz. Metodoloji
17.9% sınıfından · Orijinal SEC dosyalamasını görüntüle ↗