NPWR
naam in afwachting van profielverwerking
Momentum-inputs (vergelijkbare managers):
breedte van houders -13.3% ·
aandelenstroom -0.3% ·
netto nieuwe posities -15.4%
· formule
Brede distributie: dalende aandelen en minder houders
Alle eigendomscijfers: uitsluitend gevolgde 13F-managers, posities in gewone aandelen, rapportageperiode Q2 2025
| Kwartaal | Houders | Δ | Aandelen | Gerapporteerde waarde | Nieuw | Uitstappen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Q2 2026 | 62 | +5 | 20.17M | $30.91M | +9 | −4 |
| Q1 2026 | 59 | +3 | 18.38M | $26.16M | +4 | −1 |
| Q4 2025 | 56 | +1 | 19.46M | $40.91M | +2 | −1 |
| Q3 2025 | 16 | 0 | 13.38M | $40.23M | +1 | −1 |
| Q2 2025 | 13 | -2 | 11.01M | $27.16M | +1 | −3 |
| Q1 2025 | 12 | +2 | 6.67M | $16.35M | +2 | n/a |
| Q4 2024 | 10 | 0 | 4.42M | $43.02M | n/a | n/a |
| Q3 2024 | 9 | -1 | 3.39M | $20.37M | n/a | −1 |
| Q2 2024 | 10 | n/a | 3.74M | $32.43M | n/a | n/a |
| # | Manager | Aandelen | Δ aandelen | Waarde | Hun gewicht | Gehouden | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Adage Capital Partners ✦ | 2.84M | +16.4% | $7.01M | 0.0% | ▲ Add | 5 | SEC ↗ |
| 2 | The Vanguard Group ✦ (passief) | 2.37M | n/a | $5.84M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×3 |
| 3 | BlackRock ✦ (passief) | 2.00M | n/a | $4.95M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×5 |
| 4 | Millennium Management ✦ | 1.16M | +67.7% | $2.86M | 0.0% | ▲ Add | 5 | SEC ↗ |
| 5 | Geode Capital Management ✦ (passief) | 841.06K | +21.4% | $2.08M | 0.0% | ▲ Add | 5 | SEC ↗ ×2 |
| 6 | Two Sigma Investments ✦ | 600.96K | +732.3% | $1.48M | 0.0% | ▲ Add | 5 | SEC ↗ |
| 7 | State Street Global Advisors ✦ (passief) | 572.57K | +0.6% | $1.41M | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 8 | Wellington Management ✦ | 494.35K | -3.6% | $1.22M | 0.0% | ▼ Trim | 5 | SEC ↗ ×4 |
| 9 | Point72 Asset Management ✦ | 52.53K | +677.3% | $129,742 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 10 | D. E. Shaw & Co. ✦ | 42.43K | +182.3% | $72,639 | 0.0% | ▲ Add | 5 | SEC ↗ ×2 |
| 11 | AQR Capital Management ✦ | 23.38K | Nieuw | $57,738 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×3 |
| 12 | T. Rowe Price ✦ | 11.76K | +14.1% | $30,000 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 13 | Fidelity (FMR) ✦ | 1.91K | n/a | $4,710 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
"Hun weging" = het aandeel van de positie in de gerapporteerde 13F-aandelenwaarde van die manager: de overtuigingsmaatstaf. ✦ = gecureerde manager.
Nieuwe kopers
| AQR Capital Management | $57,738 | 0.0% |
Verlaten
| Marshall Wace | $1.94M | was 0.0% |
| Citadel Advisors | $1.11M | was 0.0% |
| Third Point | $152,500 | was 0.0% |
Volledige marktcontext: over ALLE 13F-indieners (SEC gestructureerde data, Q1 2026): 112 houders, 35.20M aandelen, $53.08M gerapporteerd. Dit betreft een andere, oudere periode dan de bovenstaande cijfers van het gevolgde universum; beide worden nooit gecombineerd.
Wat de gevolgde houders van dit effect het vaakst nog meer bezitten: aantallen gedeeld eigendom, geen fundamentele relaties.
Open-market aankopen (P)
Geen open-market insider-aankopen in ons dekkingsvenster.
Open-market verkopen (S)
10% owner · 150.00K aand · $276,075
10% owner · 150.00K aand · $276,075
10% owner · 100.00K aand · $193,520
10% owner · 100.00K aand · $193,520
10% owner · 41.35K aand · $79,078
10% owner · 41.35K aand · $79,078
10% owner · 201.55K aand · $384,255
10% owner · 201.55K aand · $384,255
10% owner · 507.10K aand · $990,518
10% owner · 507.10K aand · $990,518
Toekenningen, uitoefeningen en belastinginhoudingen worden hier nooit meegeteld als aankopen of verkopen. Methodologie
17.9% van klasse · Originele SEC-indiening bekijken ↗