NPWR
profil alımı beklemede
Momentum girdileri (karşılaştırılabilir yöneticiler):
hissedar genişliği -10.0% ·
pay akışı -9.5% ·
net yeni pozisyonlar -11.1%
· formül
Geniş dağılım: azalan hisseler ve daha az hissedar
Tüm sahiplik rakamları: yalnızca izlenen 13F yöneticileri, adi hisse senedi pozisyonları, raporlama dönemi Q3 2024
| Çeyrek | Hissedarlar | Δ | Hisseler | Raporlanan değer | Yeni | Çıkışlar |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Q2 2026 | 62 | +5 | 20.17M | $30.91M | +9 | −4 |
| Q1 2026 | 59 | +3 | 18.38M | $26.16M | +4 | −1 |
| Q4 2025 | 56 | +1 | 19.46M | $40.91M | +2 | −1 |
| Q3 2025 | 16 | 0 | 13.38M | $40.23M | +1 | −1 |
| Q2 2025 | 13 | -2 | 11.01M | $27.16M | +1 | −3 |
| Q1 2025 | 12 | +2 | 6.67M | $16.35M | +2 | n/a |
| Q4 2024 | 10 | 0 | 4.42M | $43.02M | n/a | n/a |
| Q3 2024 | 9 | -1 | 3.39M | $20.37M | n/a | −1 |
| Q2 2024 | 10 | n/a | 3.74M | $32.43M | n/a | n/a |
| # | Yönetici | Hisseler | Δ hisseler | Değer | Ağırlıkları | Tutulan | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Wellington Management ✦ | 750.61K | -13.4% | $5.26M | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ ×3 |
| 2 | Geode Capital Management ✦ (pasif) | 646.58K | +21.7% | $4.53M | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ ×2 |
| 3 | Adage Capital Partners ✦ | 620.00K | -10.6% | $4.23M | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ ×2 |
| 4 | Marshall Wace ✦ | 409.92K | -29.8% | $2.87M | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ ×2 |
| 5 | Citadel Advisors ✦ | 317.22K | +37.8% | $2.22M | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 6 | Third Point ✦ | 500.00K | 0.0% | $580,000 | 0.0% | Held | 2 | SEC ↗ |
| 7 | Millennium Management ✦ | 75.22K | +168.7% | $527,257 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 8 | D. E. Shaw & Co. ✦ | 26.21K | -31.9% | $95,823 | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ ×2 |
| 9 | Two Sigma Investments ✦ | 41.09K | 0.0% | $48,069 | 0.0% | Held | 2 | SEC ↗ |
"Yöneticinin ağırlığı" = pozisyonun, yöneticinin raporlanan 13F hisse senedi değeri içindeki payı: kanaat ölçüsü. ✦ = seçilmiş yönetici.
Yeni alıcılar
| Bu çeyrekte takip edilen yeni alıcı yok. |
Çıkıldı
| Norges Bank | $2.24M | idi 0.0% |
Tam piyasa bağlamı: TÜM 13F filers'ları genelinde (SEC yapılandırılmış veri, Q1 2026): 112 sahipler, 35.20M hisseler, $53.08M raporlanan. Bu, yukarıdaki takip edilen evren rakamlarından farklı, daha eski bir döneme aittir ve ikisi hiçbir zaman birbirine karıştırılmaz.
Bu menkul kıymetin takip edilen sahiplerinin en sık birlikte tuttuğu diğer varlıklar: ortak sahiplik sayıları, temel ilişkiler değil.
Açık piyasa alımları (P)
Kapsama penceremizde açık piyasa içeriden alım işlemi yok.
Açık piyasa satışları (S)
10% owner · 150.00K hisse · $276,075
10% owner · 150.00K hisse · $276,075
10% owner · 100.00K hisse · $193,520
10% owner · 100.00K hisse · $193,520
10% owner · 41.35K hisse · $79,078
10% owner · 41.35K hisse · $79,078
10% owner · 201.55K hisse · $384,255
10% owner · 201.55K hisse · $384,255
10% owner · 507.10K hisse · $990,518
10% owner · 507.10K hisse · $990,518
Ödüller, kullanımlar ve vergi stopajı hiçbir zaman alım veya satım olarak sayılmaz. Metodoloji
17.9% sınıfından · Orijinal SEC dosyalamasını görüntüle ↗