MSGM
naam in afwachting van profielverwerking
Momentum-inputs (vergelijkbare managers):
breedte van houders +27.3% ·
aandelenstroom +26.4% ·
netto nieuwe posities +20.0%
— formule
Brede accumulatie — stijgende aandelen bij meer houders
Alle eigendomscijfers: uitsluitend gevolgde 13F-managers, posities in gewone aandelen, rapportageperiode Q4 2025
| Kwartaal | Houders | Δ | Aandelen | Gerapporteerde waarde | Nieuw | Uitstappen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Q2 2026 | 14 | 0 | 320.25K | $1.28M | +2 | −2 |
| Q1 2026 | 14 | 0 | 238.38K | $966,479 | +3 | −3 |
| Q4 2025 | 14 | +3 | 204.46K | $647,034 | +3 | — |
| Q3 2025 | 3 | 0 | 120.03K | $333,652 | — | — |
| Q2 2025 | 3 | +1 | 61.20K | $176,853 | +1 | — |
| Q1 2025 | 1 | -2 | 18.38K | $19,303 | — | −2 |
| Q4 2024 | 3 | +1 | 49.33K | $65,764 | +2 | −1 |
| Q3 2024 | 2 | +2 | 21.42K | $33,206 | +2 | — |
| # | Manager | Aandelen | Δ aandelen | Waarde | Hun gewicht | Gehouden | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Two Sigma Investments ✦ | 47.61K | Nieuw | $150,936 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 2 | The Vanguard Group ✦ (passief) | 33.24K | 0.0% | $105,368 | 0.0% | Held | 3 | SEC ↗ ×2 |
| 3 | Geode Capital Management ✦ (passief) | 25.61K | -5.8% | $81,170 | 0.0% | ▼ Trim | 6 | SEC ↗ ×2 |
| 4 | Citadel Advisors ✦ | 24.67K | Nieuw | $78,201 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 5 | Renaissance Technologies ✦ | 19.20K | -67.8% | $60,864 | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 6 | Dimensional Fund Advisors Lp | 16.81K | — | $53,300 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 7 | State Street Global Advisors ✦ (passief) | 12.42K | Nieuw | $39,381 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 8 | Alliancebernstein L.P. | 12.22K | — | $38,725 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 9 | Hrt Financial Lp | 11.90K | — | $37,000 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 10 | Citigroup Inc | 278 | — | $881 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 11 | Assetmark, Inc | 250 | — | $793 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 12 | Osaic Holdings, Inc. | 108 | — | $342 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 13 | Bank Of America Corp /De/ | 23 | — | $73 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 14 | Royal Bank Of Canada | 118 | — | $0 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
"Hun gewicht" = het aandeel van de positie in de gerapporteerde 13F-aandelenwaarde van die beheerder — de overtuigingsmaatstaf. ✦ = gecureerde beheerder.
Nieuwe kopers
| Two Sigma Investments | $150,936 | 0.0% |
| Citadel Advisors | $78,201 | 0.0% |
| State Street Global Advisors | $39,381 | 0.0% |
Verlaten
| Geen bijgehouden uitstappen dit kwartaal. |
Volledige marktcontext: over ALLE 13F-indieners (SEC gestructureerde data, Q1 2026): 18 houders, 278.26K aandelen, $1.13M gerapporteerd. Dit betreft een andere, oudere periode dan de bovenstaande cijfers van het gevolgde universum; beide worden nooit gecombineerd.
Wat de gevolgde houders van dit effect verder het vaakst bezitten — aantallen gedeeld eigendom, geen fundamentele relaties.
Open-market aankopen (P)
10% owner · 1.57K aand @ 3.93 · $6,191
10% owner · 2.98K aand @ 3.93 · $11,710
10% owner · 2.83K aand @ 3.91 · $11,078
10% owner · 1.50K aand @ 3.91 · $5,858
10% owner · 1.13K aand @ 3.90 · $4,423
10% owner · 2.15K aand @ 3.90 · $8,369
10% owner · 3.41K aand @ 3.67 · $12,511
10% owner · 1.80K aand @ 3.67 · $6,612
10% owner · 17.95K aand @ 3.86 · $69,319
10% owner · 5.19K aand @ 3.86 · $20,059
Open-market verkopen (S)
Geen open-market insider-verkopen in ons dekkingsvenster.
Toekenningen, uitoefeningen en belastinginhoudingen worden hier nooit meegeteld als aankopen of verkopen. Methodologie