GSHD
Goosehead Insurance, Inc · Financial Services · Insurance - Brokers
Momentum girdileri (karşılaştırılabilir yöneticiler):
hissedar genişliği -17.6% ·
pay akışı +0.5% ·
net yeni pozisyonlar -20.0%
· formül
Yoğunlaşmış birikim: daha az hissedar arasında artan hisseler
Tüm sahiplik rakamları: yalnızca izlenen 13F yöneticileri, adi hisse senedi pozisyonları, raporlama dönemi Q3 2025
| Çeyrek | Hissedarlar | Δ | Hisseler | Raporlanan değer | Yeni | Çıkışlar |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Q2 2026 | 83 | +8 | 16.07M | $779.43M | +12 | −4 |
| Q1 2026 | 78 | -10 | 15.90M | $679.24M | +3 | −13 |
| Q4 2025 | 88 | +5 | 16.92M | $1.25B | +5 | n/a |
| Q3 2025 | 14 | -3 | 10.81M | $804.64M | +1 | −4 |
| Q2 2025 | 14 | -2 | 10.13M | $1.07B | n/a | −2 |
| Q1 2025 | 13 | +2 | 4.21M | $496.84M | +2 | n/a |
| Q4 2024 | 11 | +2 | 3.80M | $407.46M | +2 | n/a |
| Q3 2024 | 8 | -1 | 2.56M | $229.03M | +1 | −2 |
| Q2 2024 | 9 | n/a | 2.51M | $144.06M | n/a | n/a |
| # | Yönetici | Hisseler | Δ hisseler | Değer | Ağırlıkları | Tutulan | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | BlackRock ✦ (pasif) | 3.56M | -0.4% | $265.15M | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ ×13 |
| 2 | The Vanguard Group ✦ (pasif) | 2.59M | -1.4% | $192.65M | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ ×5 |
| 3 | Capital World Investors ✦ | 1.69M | 0.0% | $125.62M | 0.0% | Held | 6 | SEC ↗ |
| 4 | State Street Global Advisors ✦ (pasif) | 1.06M | +3.2% | $78.91M | 0.0% | ▲ Add | 4 | SEC ↗ |
| 5 | Geode Capital Management ✦ (pasif) | 719.35K | +2.0% | $53.54M | 0.0% | ▲ Add | 6 | SEC ↗ ×2 |
| 6 | Morgan Stanley ✦ | 324.31K | n/a | $24.13M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×8 |
| 7 | Goldman Sachs Group ✦ | 262.16K | n/a | $19.51M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 8 | T. Rowe Price ✦ | 234.70K | +1520.5% | $17.47M | 0.0% | ▲ Add | 6 | SEC ↗ ×2 |
| 9 | D. E. Shaw & Co. ✦ | 202.58K | -17.8% | $15.08M | 0.0% | ▼ Trim | 6 | SEC ↗ ×2 |
| 10 | Millennium Management ✦ | 97.68K | -24.4% | $7.27M | 0.0% | ▼ Trim | 6 | SEC ↗ |
| 11 | JPMorgan Chase ✦ | 42.05K | n/a | $3.13M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×8 |
| 12 | Citadel Advisors ✦ | 23.40K | Yeni | $1.74M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 13 | Two Sigma Investments ✦ | 4.30K | -65.0% | $320,006 | 0.0% | ▼ Trim | 6 | SEC ↗ |
| 14 | Fidelity (FMR) ✦ | 1.58K | -27.3% | $117,566 | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ ×2 |
"Yöneticinin ağırlığı" = pozisyonun, yöneticinin raporlanan 13F hisse senedi değeri içindeki payı: kanaat ölçüsü. ✦ = seçilmiş yönetici.
Yeni alıcılar
| Citadel Advisors | $1.74M | 0.0% |
Çıkıldı
| Arrowstreet Capital | $7.68M | idi 0.0% |
| Marshall Wace | $1.56M | idi 0.0% |
| Renaissance Technologies | $1.00M | idi 0.0% |
| AQR Capital Management | $414,344 | idi 0.0% |
Tam piyasa bağlamı: TÜM 13F filers'ları genelinde (SEC yapılandırılmış veri, Q1 2026): 218 sahipler, 26.79M hisseler, $1.08B raporlanan. Bu, yukarıdaki takip edilen evren rakamlarından farklı, daha eski bir döneme aittir ve ikisi hiçbir zaman birbirine karıştırılmaz.
Bu menkul kıymetin takip edilen sahiplerinin en sık birlikte tuttuğu diğer varlıklar: ortak sahiplik sayıları, temel ilişkiler değil.
Açık piyasa alımları (P)
10% owner · 150.00K hisse @ 47.32 · $7.10M
Açık piyasa satışları (S)
10% owner · 7.00K hisse · $490,000
10% owner · 1.11K hisse · $77,346
10% owner · 5.00K hisse · $350,000
10% owner · 3.89K hisse · $267,644
10% owner · 1.11K hisse · $77,346
10% owner · 5.00K hisse · $350,000
10% owner · 3.89K hisse · $267,644
10% owner · 4.88K hisse · $330,086
10% owner · 4.88K hisse · $330,086
10% owner · 125 hisse · $8,438
Ödüller, kullanımlar ve vergi stopajı hiçbir zaman alım veya satım olarak sayılmaz. Metodoloji
34.2% sınıfından · Orijinal SEC dosyalamasını görüntüle ↗