GSHD
Goosehead Insurance, Inc · Financial Services · Insurance - Brokers
Momentum-inputs (vergelijkbare managers):
breedte van houders +22.2% ·
aandelenstroom +5.0% ·
netto nieuwe posities +18.2%
— formule
Brede accumulatie — stijgende aandelen bij meer houders
Alle eigendomscijfers: uitsluitend gevolgde 13F-managers, posities in gewone aandelen, rapportageperiode Q4 2024
| Kwartaal | Houders | Δ | Aandelen | Gerapporteerde waarde | Nieuw | Uitstappen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Q2 2026 | 83 | +8 | 16.07M | $779.43M | +12 | −4 |
| Q1 2026 | 78 | -10 | 15.90M | $679.24M | +3 | −13 |
| Q4 2025 | 88 | +5 | 16.92M | $1.25B | +5 | — |
| Q3 2025 | 14 | -3 | 10.81M | $804.64M | +1 | −4 |
| Q2 2025 | 14 | -2 | 10.13M | $1.07B | — | −2 |
| Q1 2025 | 13 | +2 | 4.21M | $496.84M | +2 | — |
| Q4 2024 | 11 | +2 | 3.80M | $407.46M | +2 | — |
| Q3 2024 | 8 | -1 | 2.56M | $229.03M | +1 | −2 |
| Q2 2024 | 9 | — | 2.51M | $144.06M | — | — |
| # | Manager | Aandelen | Δ aandelen | Waarde | Hun gewicht | Gehouden | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Capital World Investors ✦ | 1.69M | 0.0% | $180.99M | 0.0% | Held | 3 | SEC ↗ |
| 2 | State Street Global Advisors ✦ (passief) | 1.06M | — | $113.24M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 3 | Geode Capital Management ✦ (passief) | 549.54K | -14.6% | $58.94M | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ ×2 |
| 4 | D. E. Shaw & Co. ✦ | 203.97K | +89.5% | $21.87M | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ ×2 |
| 5 | Arrowstreet Capital ✦ | 109.62K | +312.2% | $11.75M | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 6 | Millennium Management ✦ | 105.07K | +45.8% | $11.27M | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 7 | Marshall Wace ✦ | 53.96K | +981.8% | $5.79M | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ ×2 |
| 8 | Two Sigma Investments ✦ | 15.80K | +9.7% | $1.69M | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 9 | T. Rowe Price ✦ | 9.36K | +27.6% | $1.00M | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 10 | Point72 Asset Management ✦ | 6.20K | Nieuw | $664,764 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 11 | AQR Capital Management ✦ | 2.33K | Nieuw | $250,145 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
"Hun gewicht" = het aandeel van de positie in de gerapporteerde 13F-aandelenwaarde van die beheerder — de overtuigingsmaatstaf. ✦ = gecureerde beheerder.
Nieuwe kopers
| Point72 Asset Management | $664,764 | 0.0% |
| AQR Capital Management | $250,145 | 0.0% |
Verlaten
| Geen bijgehouden uitstappen dit kwartaal. |
Volledige marktcontext: over ALLE 13F-indieners (SEC gestructureerde data, Q1 2026): 218 houders, 26.79M aandelen, $1.08B gerapporteerd. Dit betreft een andere, oudere periode dan de bovenstaande cijfers van het gevolgde universum; beide worden nooit gecombineerd.
Wat de gevolgde houders van dit effect verder het vaakst bezitten — aantallen gedeeld eigendom, geen fundamentele relaties.
Open-market aankopen (P)
10% owner · 150.00K aand @ 47.32 · $7.10M
Open-market verkopen (S)
10% owner · 7.00K aand · $490,000
10% owner · 1.11K aand · $77,346
10% owner · 5.00K aand · $350,000
10% owner · 3.89K aand · $267,644
10% owner · 1.11K aand · $77,346
10% owner · 5.00K aand · $350,000
10% owner · 3.89K aand · $267,644
10% owner · 4.88K aand · $330,086
10% owner · 4.88K aand · $330,086
10% owner · 125 aand · $8,438
Toekenningen, uitoefeningen en belastinginhoudingen worden hier nooit meegeteld als aankopen of verkopen. Methodologie
34.2% van klasse · Originele SEC-indiening bekijken ↗