★
Trade Filings
Managers Aandelen Ingediende stukken Superinvesteerders
Signalen Institutionele aankopen Institutionele verkopen Insider-activiteit 13D & 13G Watch Sectorrotatie
Tools Aandelenscreener Manager Screener Beheerders vergelijken Consensusmandjes Alle onderzoekstools Data-API
Leren & AI Leren Vraag de data AI-agents
Nieuws ★ Opgeslagen
Over Over ons Methodologie Contact Disclaimer
Reader
DATAPAKKETTEN

Downloads van historische data: binnenkort beschikbaar met accounts.

API GATEWAY

Gratis alleen-lezen JSON-toegang tot de gecachede gegevens van de site.

Donkere modus

Begeleide weergave
Nieuw met markten (koersen, yields, YTD, marktkapitalisatie)? We leggen elk begrip uit terwijl u bladert, in begrijpelijke taal. Dezelfde data, met ingebouwde uitleg.

Expertvisie
U kent de markt al. Alleen de data: schoon, snel en compact, zonder extra uitleg. Dit is de standaardweergave.

Interfacetaal
Effectdossier · gearchiveerd kwartaal

GSHD

Goosehead Insurance, Inc · Financial Services · Insurance - Brokers

46.40 +1.8% marktkapitalisatie $1.69B koers vertraagd (FMP) · per Oct 16 22:08 UTC · los van onderstaande aangiftegegevens

Q2 2026 Q1 2026 Q4 2025 Q3 2025 Q2 2025 Q1 2025 Q4 2024 Q3 2024
14Gevolgde houders
-2Δ houders
10.13MGehouden aandelen
$1.07BGerapporteerde waarde
+0Nieuwe posities
−2Uitstappen
Strongly Falling Overtuigingsscore 40/100 4 kwartalen van stijgende gevolgde aandelen ●●●●○○ Hoe deze worden berekend → Dit toelichten aan de Research Desk →

Momentum-inputs (vergelijkbare managers): breedte van houders -12.5% · aandelenstroom -2.7% · netto nieuwe posities -14.3% · formule
Brede distributie: dalende aandelen en minder houders

Alle eigendomscijfers: uitsluitend gevolgde 13F-managers, posities in gewone aandelen, rapportageperiode Q2 2025

Eigendom in de tijd
KwartaalHoudersΔAandelenGerapporteerde waardeNieuwUitstappen
Q2 2026 83 +8 16.07M $779.43M +12 −4
Q1 2026 78 -10 15.90M $679.24M +3 −13
Q4 2025 88 +5 16.92M $1.25B +5 n/a
Q3 2025 14 -3 10.81M $804.64M +1 −4
Q2 2025 14 -2 10.13M $1.07B n/a −2
Q1 2025 13 +2 4.21M $496.84M +2 n/a
Q4 2024 11 +2 3.80M $407.46M +2 n/a
Q3 2024 8 -1 2.56M $229.03M +1 −2
Q2 2024 9 n/a 2.51M $144.06M n/a n/a
Aantal houders
Wie het bezit · Q2 2025
#ManagerAandelenΔ aandelenWaardeHun gewichtGehouden
1 BlackRock ✦ (passief) 3.58M n/a $377.34M 0.0% n/c 1 SEC ↗ ×15
2 The Vanguard Group ✦ (passief) 2.63M n/a $277.03M 0.0% n/c 1 SEC ↗ ×5
3 Capital World Investors ✦ 1.69M 0.0% $178.10M 0.0% Held 5 SEC ↗
4 State Street Global Advisors ✦ (passief) 1.03M +1.4% $108.41M 0.0% ▲ Add 3 SEC ↗
5 Geode Capital Management ✦ (passief) 705.28K +25.4% $74.42M 0.0% ▲ Add 5 SEC ↗ ×2
6 D. E. Shaw & Co. ✦ 246.50K -26.1% $26.01M 0.0% ▼ Trim 5 SEC ↗ ×2
7 Millennium Management ✦ 129.17K +26.1% $13.63M 0.0% ▲ Add 5 SEC ↗
8 Arrowstreet Capital ✦ 72.74K -60.7% $7.68M 0.0% ▼ Trim 4 SEC ↗
9 Marshall Wace ✦ 14.76K -93.3% $1.56M 0.0% ▼ Trim 5 SEC ↗
10 T. Rowe Price ✦ 14.48K +19.8% $1.53M 0.0% ▲ Add 5 SEC ↗
11 Two Sigma Investments ✦ 12.30K -25.1% $1.30M 0.0% ▼ Trim 5 SEC ↗
12 Renaissance Technologies ✦ 9.50K -82.4% $1.00M 0.0% ▼ Trim 2 SEC ↗
13 AQR Capital Management ✦ 3.93K -9.3% $414,344 0.0% ▼ Trim 3 SEC ↗ ×3
14 Fidelity (FMR) ✦ 2.17K n/a $229,276 0.0% n/c 1 SEC ↗ ×2

"Hun weging" = het aandeel van de positie in de gerapporteerde 13F-aandelenwaarde van die manager: de overtuigingsmaatstaf. ✦ = gecureerde manager.

Nieuwe kopers

Geen nieuwe bijgehouden kopers dit kwartaal.

Verlaten

Point72 Asset Management $1.36M was 0.0%
Citadel Advisors $603,995 was 0.0%

Volledige marktcontext: over ALLE 13F-indieners (SEC gestructureerde data, Q1 2026): 218 houders, 26.79M aandelen, $1.08B gerapporteerd. Dit betreft een andere, oudere periode dan de bovenstaande cijfers van het gevolgde universum; beide worden nooit gecombineerd.

Vaak gezamenlijk in bezit

Wat de gevolgde houders van dit effect het vaakst nog meer bezitten: aantallen gedeeld eigendom, geen fundamentele relaties.

Insider-transacties

Open-market aankopen (P)

Sep 22 Durable Capital Partners LP

10% owner · 150.00K aand @ 47.32 · $7.10M

Open-market verkopen (S)

Aug 20 KEBODEAUX ADRIENNE

10% owner · 7.00K aand · $490,000

Aug 20 Jones Serena

10% owner · 1.11K aand · $77,346

Aug 20 Jones Serena

10% owner · 5.00K aand · $350,000

Aug 20 Jones Serena

10% owner · 3.89K aand · $267,644

Aug 20 Jones Serena

10% owner · 1.11K aand · $77,346

Aug 20 Jones Serena

10% owner · 5.00K aand · $350,000

Aug 20 Jones Serena

10% owner · 3.89K aand · $267,644

Aug 19 Jones Serena

10% owner · 4.88K aand · $330,086

Aug 19 Jones Serena

10% owner · 4.88K aand · $330,086

Aug 13 Jones Serena

10% owner · 125 aand · $8,438

Toekenningen, uitoefeningen en belastinginhoudingen worden hier nooit meegeteld als aankopen of verkopen. Methodologie

Beneficial ownership
Oct 07 SC 13G/A: WASATCH ADVISORS LP

Originele SEC-indiening bekijken ↗

Aug 24 SC 13D/A: Jones Mark Evan

34.2% van klasse · Originele SEC-indiening bekijken ↗

Aug 14 SC 13G/A: T. Rowe Price Investment Management…

Originele SEC-indiening bekijken ↗

Aug 13 SC 13G/A: KAYNE ANDERSON RUDNICK INVESTMENT…

Originele SEC-indiening bekijken ↗

Aug 07 SC 13G/A: Durable Capital Partners LP

Originele SEC-indiening bekijken ↗

Jul 31 SC 13G/A: VANGUARD CAPITAL MANAGEMENT LLC

Originele SEC-indiening bekijken ↗

Jul 15 SC 13G/A: WASATCH ADVISORS LP

Originele SEC-indiening bekijken ↗

Jun 04 SC 13G/A: KAYNE ANDERSON RUDNICK INVESTMENT…

Originele SEC-indiening bekijken ↗

Herkomst: Eigendom op basis van geparseerde 13F common-stockposities (gevolgde universum, vergelijkbare sets voor wijzigingen); insider-rijen afkomstig van formulieren 3/4/5; belangen uit Schedules 13D/13G; elke indiening verwijst naar het origineel op SEC EDGAR. Rapportageperiode: Q2 2025 · Methodologie · Verkrijg dit via de API