BRLT
profil alımı beklemede
Momentum girdileri (karşılaştırılabilir yöneticiler):
hissedar genişliği +20.0% ·
pay akışı +8.9% ·
net yeni pozisyonlar +16.7%
— formül
Geniş birikim — daha fazla hissedar arasında artan paylar
Tüm sahiplik rakamları: yalnızca izlenen 13F yöneticileri, adi hisse senedi pozisyonları, raporlama dönemi Q4 2024
| Çeyrek | Hissedarlar | Δ | Hisseler | Raporlanan değer | Yeni | Çıkışlar |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Q2 2026 | 22 | 0 | 3.69M | $4.18M | +2 | −2 |
| Q1 2026 | 23 | -4 | 3.78M | $5.02M | +1 | −5 |
| Q4 2025 | 27 | 0 | 4.23M | $7.40M | — | — |
| Q3 2025 | 11 | +2 | 2.64M | $5.46M | +2 | — |
| Q2 2025 | 7 | -1 | 2.00M | $2.74M | — | −1 |
| Q1 2025 | 6 | 0 | 1.30M | $2.05M | — | — |
| Q4 2024 | 6 | +1 | 1.35M | $2.83M | +1 | — |
| Q3 2024 | 4 | -1 | 1.19M | $2.55M | — | −1 |
| Q2 2024 | 5 | — | 1.21M | $2.68M | — | — |
| # | Yönetici | Hisseler | Δ hisseler | Değer | Ağırlıkları | Tutulan | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Capital World Investors ✦ | 929.85K | 0.0% | $1.95M | 0.0% | Held | 3 | SEC ↗ |
| 2 | Renaissance Technologies ✦ | 129.40K | +6.1% | $271,740 | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 3 | Geode Capital Management ✦ (pasif) | 126.18K | 0.0% | $265,063 | 0.0% | Held | 3 | SEC ↗ |
| 4 | Geode Capital Management ✦ (pasif) | 126.18K | 0.0% | $265,063 | 0.0% | Held | 3 | SEC ↗ |
| 5 | Citadel Advisors ✦ | 85.51K | +523.5% | $179,567 | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 6 | Citadel Advisors ✦ | 85.51K | +523.5% | $179,567 | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 7 | State Street Global Advisors ✦ (pasif) | 46.28K | — | $97,186 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 8 | Millennium Management ✦ | 31.08K | Yeni | $65,272 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
"Yöneticinin ağırlığı" = pozisyonun, ilgili yöneticinin raporlanan 13F hisse senedi değeri içindeki payı — kanaat ölçütü. ✦ = küratörlü yönetici.
Yeni alıcılar
| Millennium Management | $65,272 | 0.0% |
Çıkıldı
| Bu çeyrekte takip edilen çıkış yok. |
Tam piyasa bağlamı: TÜM 13F filers'ları genelinde (SEC yapılandırılmış veri, Q1 2026): 36 sahipler, 4.45M hisseler, $5.89M raporlanan. Bu, yukarıdaki takip edilen evren rakamlarından farklı, daha eski bir döneme aittir ve ikisi hiçbir zaman birbirine karıştırılmaz.
Bu menkul kıymetin takip edilen yatırımcılarının en sık birlikte elinde bulundurduğu diğer varlıklar — ortak sahiplik sayımları, temel ilişkiler değil.
Açık piyasa alımları (P)
Officer, Director, 10% owner · Executive Chairman · 381 hisse @ 1.26 · $480
Officer, Director, 10% owner · Chief Executive… · 3.20K hisse @ 1.26 · $4,036
Officer, Director, 10% owner · Executive Chairman · 9.62K hisse @ 1.27 · $12,216
Officer, Director, 10% owner · Chief Executive… · 6.80K hisse @ 1.25 · $8,496
Officer · Chief Financial… · 10.00K hisse @ 1.36 · $13,600
Açık piyasa satışları (S)
Officer · 10.12K hisse · $12,857
Director, 10% owner · 50.00K hisse · $64,350
10% owner · 50.00K hisse · $64,350
Ödüller, kullanımlar ve vergi stopajı hiçbir zaman alım veya satım olarak sayılmaz. Metodoloji