BRLT
naam in afwachting van profielverwerking
Momentum-inputs (vergelijkbare managers):
breedte van houders +20.0% ·
aandelenstroom +8.9% ·
netto nieuwe posities +16.7%
— formule
Brede accumulatie — stijgende aandelen bij meer houders
Alle eigendomscijfers: uitsluitend gevolgde 13F-managers, posities in gewone aandelen, rapportageperiode Q4 2024
| Kwartaal | Houders | Δ | Aandelen | Gerapporteerde waarde | Nieuw | Uitstappen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Q2 2026 | 22 | 0 | 3.69M | $4.18M | +2 | −2 |
| Q1 2026 | 23 | -4 | 3.78M | $5.02M | +1 | −5 |
| Q4 2025 | 27 | 0 | 4.23M | $7.40M | — | — |
| Q3 2025 | 11 | +2 | 2.64M | $5.46M | +2 | — |
| Q2 2025 | 7 | -1 | 2.00M | $2.74M | — | −1 |
| Q1 2025 | 6 | 0 | 1.30M | $2.05M | — | — |
| Q4 2024 | 6 | +1 | 1.35M | $2.83M | +1 | — |
| Q3 2024 | 4 | -1 | 1.19M | $2.55M | — | −1 |
| Q2 2024 | 5 | — | 1.21M | $2.68M | — | — |
| # | Manager | Aandelen | Δ aandelen | Waarde | Hun gewicht | Gehouden | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Capital World Investors ✦ | 929.85K | 0.0% | $1.95M | 0.0% | Held | 3 | SEC ↗ |
| 2 | Renaissance Technologies ✦ | 129.40K | +6.1% | $271,740 | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 3 | Geode Capital Management ✦ (passief) | 126.18K | 0.0% | $265,063 | 0.0% | Held | 3 | SEC ↗ |
| 4 | Geode Capital Management ✦ (passief) | 126.18K | 0.0% | $265,063 | 0.0% | Held | 3 | SEC ↗ |
| 5 | Citadel Advisors ✦ | 85.51K | +523.5% | $179,567 | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 6 | Citadel Advisors ✦ | 85.51K | +523.5% | $179,567 | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 7 | State Street Global Advisors ✦ (passief) | 46.28K | — | $97,186 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 8 | Millennium Management ✦ | 31.08K | Nieuw | $65,272 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
"Hun gewicht" = het aandeel van de positie in de gerapporteerde 13F-aandelenwaarde van die beheerder — de overtuigingsmaatstaf. ✦ = gecureerde beheerder.
Nieuwe kopers
| Millennium Management | $65,272 | 0.0% |
Verlaten
| Geen bijgehouden uitstappen dit kwartaal. |
Volledige marktcontext: over ALLE 13F-indieners (SEC gestructureerde data, Q1 2026): 36 houders, 4.45M aandelen, $5.89M gerapporteerd. Dit betreft een andere, oudere periode dan de bovenstaande cijfers van het gevolgde universum; beide worden nooit gecombineerd.
Wat de gevolgde houders van dit effect verder het vaakst bezitten — aantallen gedeeld eigendom, geen fundamentele relaties.
Open-market aankopen (P)
Officer, Director, 10% owner · Executive Chairman · 381 aand @ 1.26 · $480
Officer, Director, 10% owner · Chief Executive… · 3.20K aand @ 1.26 · $4,036
Officer, Director, 10% owner · Executive Chairman · 9.62K aand @ 1.27 · $12,216
Officer, Director, 10% owner · Chief Executive… · 6.80K aand @ 1.25 · $8,496
Officer · Chief Financial… · 10.00K aand @ 1.36 · $13,600
Open-market verkopen (S)
Officer · 10.12K aand · $12,857
Director, 10% owner · 50.00K aand · $64,350
10% owner · 50.00K aand · $64,350
Toekenningen, uitoefeningen en belastinginhoudingen worden hier nooit meegeteld als aankopen of verkopen. Methodologie