ATLX
profil alımı beklemede
Momentum girdileri (karşılaştırılabilir yöneticiler): hissedar genişliği 0.0% · pay akışı -30.0% · net yeni pozisyonlar 0.0% — formül
Tüm sahiplik rakamları: yalnızca izlenen 13F yöneticileri, adi hisse senedi pozisyonları, raporlama dönemi Q2 2026
| Çeyrek | Hissedarlar | Δ | Hisseler | Raporlanan değer | Yeni | Çıkışlar |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Q2 2026 | 20 | 0 | 1.27M | $4.68M | +4 | −4 |
| Q1 2026 | 20 | 0 | 3.50M | $15.22M | +5 | −5 |
| Q4 2025 | 20 | +2 | 3.53M | $14.93M | +2 | — |
| Q3 2025 | 3 | -1 | 624.65K | $2.97M | — | −1 |
| Q2 2025 | 2 | +1 | 186.84K | $706,260 | +1 | — |
| Q1 2025 | 1 | -1 | 23.12K | $119,551 | — | −1 |
| Q4 2024 | 2 | +2 | 29.45K | $186,438 | +2 | — |
| Q2 2024 | 2 | — | 14.21K | $147,489 | — | — |
| # | Yönetici | Hisseler | Δ hisseler | Değer | Ağırlıkları | Tutulan | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Invesco Ltd. | 673.92K | +22.7% | $2.49M | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 2 | UBS Group AG | 180.00K | +91.3% | $664,185 | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 3 | UBS Group AG | 180.00K | +91.3% | $664,185 | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 4 | Jane Street Group, Llc | 132.96K | -35.1% | $490,633 | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 5 | Marshall Wace ✦ | 92.25K | -89.3% | $340,403 | 0.0% | ▼ Trim | 5 | SEC ↗ |
| 6 | Marshall Wace ✦ | 92.25K | -89.3% | $340,403 | 0.0% | ▼ Trim | 5 | SEC ↗ |
| 7 | Marshall Wace ✦ | 92.25K | -89.3% | $340,403 | 0.0% | ▼ Trim | 5 | SEC ↗ |
| 8 | Group One Trading Llc | 63.10K | -49.4% | $232,850 | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 9 | Simplex Trading, Llc | 48.66K | -57.2% | $179,555 | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 10 | IMC-Chicago, LLC | 27.46K | -1.9% | $101,316 | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 11 | Geode Capital Management ✦ (pasif) | 12.58K | -8.9% | $46,431 | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 12 | Creative Planning | 12.53K | 0.0% | $46,217 | 0.0% | Held | 3 | SEC ↗ |
| 13 | MIRAE ASSET GLOBAL ETFS HOLDINGS… | 10.05K | Yeni | $37,070 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 14 | Royal Bank Of Canada | 6.17K | +47.9% | $23,000 | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 15 | Royal Bank Of Canada | 6.17K | +47.9% | $23,000 | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 16 | Osaic Holdings, Inc. | 4.52K | 0.0% | $16,688 | 0.0% | Held | 3 | SEC ↗ |
| 17 | Barclays Plc | 2.10K | 0.0% | $7,760 | 0.0% | Held | 2 | SEC ↗ |
| 18 | Us Bancorp \De\ | 1.50K | 0.0% | $5,535 | 0.0% | Held | 3 | SEC ↗ |
| 19 | Wells Fargo & Company/Mn | 380 | 0.0% | $1,402 | 0.0% | Held | 3 | SEC ↗ |
| 20 | BlackRock ✦ (pasif) | 200 | Yeni | $738 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 21 | Morgan Stanley ✦ | 103 | -98.1% | $380 | 0.0% | ▼ Trim | 4 | SEC ↗ |
| 22 | JPMorgan Chase ✦ | 100 | Yeni | $374 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 23 | TD Waterhouse Canada Inc. | 8 | 0.0% | $30 | 0.0% | Held | 3 | SEC ↗ |
| 24 | Russell Investments Group, Ltd. | 2 | Yeni | $7 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
"Yöneticinin ağırlığı" = pozisyonun, ilgili yöneticinin raporlanan 13F hisse senedi değeri içindeki payı — kanaat ölçütü. ✦ = küratörlü yönetici.
Yeni alıcılar
| MIRAE ASSET GLOBAL ETFS… | $37,070 | 0.0% |
| BlackRock | $738 | 0.0% |
| JPMorgan Chase | $374 | 0.0% |
| Russell Investments Group… | $7 | 0.0% |
Çıkıldı
| Citadel Advisors | $5.19M | idi 0.0% |
| Susquehanna International… | $722,418 | idi 0.0% |
| Goldman Sachs Group | $300,681 | idi 0.0% |
| D. E. Shaw & Co. | $216,626 | idi 0.0% |
Tam piyasa bağlamı: TÜM 13F filers'ları genelinde (SEC yapılandırılmış veri, Q1 2026): 43 sahipler, 5.14M hisseler, $21.67M raporlanan. Bu, yukarıdaki takip edilen evren rakamlarından farklı, daha eski bir döneme aittir ve ikisi hiçbir zaman birbirine karıştırılmaz.
Bu menkul kıymetin takip edilen yatırımcılarının en sık birlikte elinde bulundurduğu diğer varlıklar — ortak sahiplik sayımları, temel ilişkiler değil.