ATLX
profil alımı beklemede
Momentum girdileri (karşılaştırılabilir yöneticiler): hissedar genişliği 0.0% · pay akışı -0.8% · net yeni pozisyonlar 0.0% — formül
Tüm sahiplik rakamları: yalnızca izlenen 13F yöneticileri, adi hisse senedi pozisyonları, raporlama dönemi Q1 2026
| Çeyrek | Hissedarlar | Δ | Hisseler | Raporlanan değer | Yeni | Çıkışlar |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Q2 2026 | 20 | 0 | 1.27M | $4.68M | +4 | −4 |
| Q1 2026 | 20 | 0 | 3.50M | $15.22M | +5 | −5 |
| Q4 2025 | 20 | +2 | 3.53M | $14.93M | +2 | — |
| Q3 2025 | 3 | -1 | 624.65K | $2.97M | — | −1 |
| Q2 2025 | 2 | +1 | 186.84K | $706,260 | +1 | — |
| Q1 2025 | 1 | -1 | 23.12K | $119,551 | — | −1 |
| Q4 2024 | 2 | +2 | 29.45K | $186,438 | +2 | — |
| Q2 2024 | 2 | — | 14.21K | $147,489 | — | — |
| # | Yönetici | Hisseler | Δ hisseler | Değer | Ağırlıkları | Tutulan | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Citadel Advisors ✦ | 1.19M | -22.0% | $5.19M | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 2 | Citadel Advisors ✦ | 1.19M | -22.0% | $5.19M | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 3 | Marshall Wace ✦ | 862.44K | +40.4% | $3.75M | 0.0% | ▲ Add | 4 | SEC ↗ |
| 4 | Marshall Wace ✦ | 862.44K | +40.4% | $3.75M | 0.0% | ▲ Add | 4 | SEC ↗ |
| 5 | Marshall Wace ✦ | 862.44K | +40.4% | $3.75M | 0.0% | ▲ Add | 4 | SEC ↗ |
| 6 | Invesco Ltd. | 549.44K | -27.5% | $2.39M | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 7 | Jane Street Group, Llc | 204.83K | +35.4% | $891,024 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 8 | Susquehanna International Group, Llp | 166.07K | -38.8% | $722,418 | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 9 | Group One Trading Llc | 124.78K | Yeni | $542,776 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 10 | Simplex Trading, Llc | 113.77K | +140.0% | $494,882 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 11 | UBS Group AG | 94.09K | +55.5% | $409,274 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 12 | UBS Group AG | 94.09K | +55.5% | $409,274 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 13 | Goldman Sachs Group ✦ | 69.12K | +37.5% | $300,681 | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 14 | D. E. Shaw & Co. ✦ | 49.80K | Yeni | $216,626 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 15 | IMC-Chicago, LLC | 28.00K | Yeni | $121,804 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 16 | Geode Capital Management ✦ (pasif) | 13.81K | Yeni | $60,077 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 17 | Creative Planning | 12.53K | 0.0% | $54,484 | 0.0% | Held | 2 | SEC ↗ |
| 18 | Morgan Stanley ✦ | 5.52K | +244.5% | $24,025 | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 19 | Osaic Holdings, Inc. | 4.52K | -18.1% | $19,673 | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 20 | Royal Bank Of Canada | 4.17K | +255.3% | $18,000 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 21 | Royal Bank Of Canada | 4.17K | +255.3% | $18,000 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 22 | Barclays Plc | 2.10K | Yeni | $9,148 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 23 | Us Bancorp \De\ | 1.50K | 0.0% | $6,525 | 0.0% | Held | 2 | SEC ↗ |
| 24 | Wells Fargo & Company/Mn | 380 | 0.0% | $1,653 | 0.0% | Held | 2 | SEC ↗ |
| 25 | TD Waterhouse Canada Inc. | 8 | 0.0% | $35 | 0.0% | Held | 2 | SEC ↗ |
"Yöneticinin ağırlığı" = pozisyonun, ilgili yöneticinin raporlanan 13F hisse senedi değeri içindeki payı — kanaat ölçütü. ✦ = küratörlü yönetici.
Yeni alıcılar
| Group One Trading Llc | $542,776 | 0.0% |
| D. E. Shaw & Co. | $216,626 | 0.0% |
| IMC-Chicago, LLC | $121,804 | 0.0% |
| Geode Capital Management | $60,077 | 0.0% |
| Barclays Plc | $9,148 | 0.0% |
Çıkıldı
| LPL Financial LLC | $43,463 | idi 0.0% |
| Citigroup Inc | $31,691 | idi 0.0% |
| Bank Of America Corp /De/ | $14,327 | idi 0.0% |
| National Bank Of Canada /Fi/ | $6,345 | idi 0.0% |
| Fidelity (FMR) | $465 | idi 0.0% |
Tam piyasa bağlamı: TÜM 13F filers'ları genelinde (SEC yapılandırılmış veri, Q1 2026): 43 sahipler, 5.14M hisseler, $21.67M raporlanan. Bu, yukarıdaki takip edilen evren rakamlarından farklı, daha eski bir döneme aittir ve ikisi hiçbir zaman birbirine karıştırılmaz.
Bu menkul kıymetin takip edilen yatırımcılarının en sık birlikte elinde bulundurduğu diğer varlıklar — ortak sahiplik sayımları, temel ilişkiler değil.