ASRV
naam in afwachting van profielverwerking
Momentum-inputs (vergelijkbare managers): breedte van houders 0.0% · aandelenstroom +0.9% · netto nieuwe posities 0.0% — formule
Alle eigendomscijfers: uitsluitend gevolgde 13F-managers, posities in gewone aandelen, rapportageperiode Q2 2025
| Kwartaal | Houders | Δ | Aandelen | Gerapporteerde waarde | Nieuw | Uitstappen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Q2 2026 | 15 | +1 | 2.73M | $10.61M | +2 | −1 |
| Q1 2026 | 15 | 0 | 2.75M | $9.94M | +2 | −2 |
| Q4 2025 | 15 | -1 | 2.84M | $9.07M | — | −1 |
| Q3 2025 | 9 | +1 | 1.71M | $4.96M | +1 | — |
| Q2 2025 | 5 | 0 | 1.66M | $5.05M | — | — |
| Q1 2025 | 3 | 0 | 727.20K | $1.77M | — | — |
| Q4 2024 | 3 | 0 | 723.71K | $1.93M | — | — |
| Q3 2024 | 2 | -1 | 715.96K | $1.87M | — | −1 |
| Q2 2024 | 3 | — | 732.79K | $1.66M | — | — |
| # | Manager | Aandelen | Δ aandelen | Waarde | Hun gewicht | Gehouden | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | The Vanguard Group ✦ (passief) | 780.93K | — | $2.37M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 2 | The Vanguard Group ✦ (passief) | 780.93K | — | $2.37M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 3 | Renaissance Technologies ✦ | 582.78K | +2.2% | $1.77M | 0.0% | ▲ Add | 5 | SEC ↗ |
| 4 | BlackRock ✦ (passief) | 139.89K | — | $425,260 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 5 | BlackRock ✦ (passief) | 139.89K | — | $425,260 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 6 | BlackRock ✦ (passief) | 139.89K | — | $425,260 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 7 | Geode Capital Management ✦ (passief) | 139.61K | +1.1% | $424,525 | 0.0% | ▲ Add | 5 | SEC ↗ |
| 8 | Geode Capital Management ✦ (passief) | 139.61K | +1.1% | $424,525 | 0.0% | ▲ Add | 5 | SEC ↗ |
| 9 | State Street Global Advisors ✦ (passief) | 18.99K | 0.0% | $57,730 | 0.0% | Held | 3 | SEC ↗ |
"Hun gewicht" = het aandeel van de positie in de gerapporteerde 13F-aandelenwaarde van die beheerder — de overtuigingsmaatstaf. ✦ = gecureerde beheerder.
Nieuwe kopers
| Geen nieuwe bijgehouden kopers dit kwartaal. |
Verlaten
| Geen bijgehouden uitstappen dit kwartaal. |
Volledige marktcontext: over ALLE 13F-indieners (SEC gestructureerde data, Q1 2026): 34 houders, 6.66M aandelen, $23.66M gerapporteerd. Dit betreft een andere, oudere periode dan de bovenstaande cijfers van het gevolgde universum; beide worden nooit gecombineerd.
Wat de gevolgde houders van dit effect verder het vaakst bezitten — aantallen gedeeld eigendom, geen fundamentele relaties.