XZO
naam in afwachting van profielverwerking
Momentum-inputs (vergelijkbare managers):
breedte van houders +30.0% ·
aandelenstroom +30.0% ·
netto nieuwe posities +20.0%
— formule
Brede accumulatie — stijgende aandelen bij meer houders
Alle eigendomscijfers: uitsluitend gevolgde 13F-managers, posities in gewone aandelen, rapportageperiode Q4 2025
| # | Manager | Aandelen | Δ aandelen | Waarde | Hun gewicht | Gehouden | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Janus Henderson Group Plc | 618.18K | — | $14.99M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 2 | Jennison Associates Llc | 581.26K | — | $14.10M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 3 | Goldman Sachs Group ✦ | 517.57K | Nieuw | $12.55M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 4 | Citadel Advisors ✦ | 440.00K | Nieuw | $10.67M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 5 | Millennium Management ✦ | 156.64K | Nieuw | $3.80M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 6 | Sei Investments Co | 156.22K | — | $3.79M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 7 | Victory Capital Management Inc | 121.25K | — | $2.94M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 8 | Marshall Wace ✦ | 111.56K | Nieuw | $2.71M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 9 | Balyasny Asset Management L.P. | 100.00K | — | $2.42M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 10 | Federated Hermes, Inc. | 100.00K | — | $2.42M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 11 | D. E. Shaw & Co. ✦ | 75.01K | Nieuw | $1.82M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 12 | Bank Of America Corp /De/ | 50.00K | — | $1.21M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 13 | Jane Street Group, Llc | 48.95K | — | $1.19M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 14 | Hrt Financial Lp | 31.11K | — | $754,000 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 15 | Qube Research & Technologies Ltd | 15.89K | — | $385,405 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 16 | Two Sigma Investments ✦ | 12.00K | Nieuw | $291,000 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 17 | Morgan Stanley ✦ | 8.15K | Nieuw | $197,589 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×3 |
| 18 | UBS Group AG | 7.63K | — | $185,052 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 19 | Wells Fargo & Company/Mn | 500 | — | $12,125 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
"Hun gewicht" = het aandeel van de positie in de gerapporteerde 13F-aandelenwaarde van die beheerder — de overtuigingsmaatstaf. ✦ = gecureerde beheerder.
Nieuwe kopers
| Goldman Sachs Group | $12.55M | 0.0% |
| Citadel Advisors | $10.67M | 0.0% |
| Millennium Management | $3.80M | 0.0% |
| Marshall Wace | $2.71M | 0.0% |
| D. E. Shaw & Co. | $1.82M | 0.0% |
| Two Sigma Investments | $291,000 | 0.0% |
| Morgan Stanley | $197,589 | 0.0% |
Verlaten
| Geen bijgehouden uitstappen dit kwartaal. |
Volledige marktcontext: over ALLE 13F-indieners (SEC gestructureerde data, Q1 2026): 64 houders, 7.24M aandelen, $105.95M gerapporteerd. Dit betreft een andere, oudere periode dan de bovenstaande cijfers van het gevolgde universum; beide worden nooit gecombineerd.
Wat de gevolgde houders van dit effect verder het vaakst bezitten — aantallen gedeeld eigendom, geen fundamentele relaties.