TRDA
naam in afwachting van profielverwerking
Momentum-inputs (vergelijkbare managers):
breedte van houders +9.1% ·
aandelenstroom +1.8% ·
netto nieuwe posities +8.3%
· formule
Brede accumulatie: stijgende aandelen bij meer houders
Alle eigendomscijfers: uitsluitend gevolgde 13F-managers, posities in gewone aandelen, rapportageperiode Q2 2025
| Kwartaal | Houders | Δ | Aandelen | Gerapporteerde waarde | Nieuw | Uitstappen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Q3 2026 | 1 | 0 | 14.61K | $80,785 | n/a | n/a |
| Q2 2026 | 56 | -1 | 11.89M | $87.86M | +6 | −7 |
| Q1 2026 | 59 | -1 | 10.09M | $127.23M | +2 | −3 |
| Q4 2025 | 60 | +2 | 10.20M | $104.81M | +2 | n/a |
| Q3 2025 | 16 | +1 | 8.92M | $51.74M | +2 | −1 |
| Q2 2025 | 12 | +1 | 9.67M | $64.96M | +1 | n/a |
| Q1 2025 | 8 | -1 | 5.37M | $48.58M | n/a | −1 |
| Q4 2024 | 9 | -1 | 5.54M | $95.80M | n/a | −1 |
| Q3 2024 | 9 | +1 | 5.19M | $82.90M | +1 | n/a |
| Q2 2024 | 8 | n/a | 5.10M | $72.69M | n/a | n/a |
| # | Manager | Aandelen | Δ aandelen | Waarde | Hun gewicht | Gehouden | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | T. Rowe Price ✦ | 2.57M | -6.2% | $17.25M | 0.0% | ▼ Trim | 5 | SEC ↗ ×2 |
| 2 | BlackRock ✦ (passief) | 2.02M | n/a | $13.59M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×9 |
| 3 | The Vanguard Group ✦ (passief) | 1.60M | n/a | $10.78M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×3 |
| 4 | Wellington Management ✦ | 1.06M | +0.7% | $7.13M | 0.0% | ▲ Add | 5 | SEC ↗ ×3 |
| 5 | Geode Capital Management ✦ (passief) | 631.55K | +7.2% | $4.24M | 0.0% | ▲ Add | 5 | SEC ↗ ×2 |
| 6 | Fidelity (FMR) ✦ | 496.13K | n/a | $3.33M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×3 |
| 7 | State Street Global Advisors ✦ (passief) | 495.86K | +0.3% | $3.33M | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 8 | Renaissance Technologies ✦ | 379.50K | +15.5% | $2.55M | 0.0% | ▲ Add | 5 | SEC ↗ |
| 9 | Millennium Management ✦ | 170.32K | Nieuw | $1.14M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 10 | Arrowstreet Capital ✦ | 102.01K | -17.7% | $685,494 | 0.0% | ▼ Trim | 5 | SEC ↗ |
| 11 | Citadel Advisors ✦ | 100.36K | +510.0% | $674,399 | 0.0% | ▲ Add | 5 | SEC ↗ ×2 |
| 12 | AQR Capital Management ✦ | 35.62K | +15.2% | $239,366 | 0.0% | ▲ Add | 4 | SEC ↗ ×4 |
"Hun weging" = het aandeel van de positie in de gerapporteerde 13F-aandelenwaarde van die manager: de overtuigingsmaatstaf. ✦ = gecureerde manager.
Nieuwe kopers
| Millennium Management | $1.14M | 0.0% |
Verlaten
| Geen bijgehouden uitstappen dit kwartaal. |
Volledige marktcontext: over ALLE 13F-indieners (SEC gestructureerde data, Q1 2026): 1 houders, 1.74M aandelen, $21.96M gerapporteerd. Dit betreft een andere, oudere periode dan de bovenstaande cijfers van het gevolgde universum; beide worden nooit gecombineerd.
Wat de gevolgde houders van dit effect het vaakst nog meer bezitten: aantallen gedeeld eigendom, geen fundamentele relaties.
Open-market aankopen (P)
Geen open-market insider-aankopen in ons dekkingsvenster.
Open-market verkopen (S)
10% owner · 28.84K aand · $205,608
10% owner · 28.84K aand · $205,608
10% owner · 192.50K aand · $1.43M
10% owner · 192.50K aand · $1.43M
10% owner · 38.50K aand · $273,735
10% owner · 38.50K aand · $273,735
10% owner · 32.26K aand · $231,326
10% owner · 32.26K aand · $231,326
10% owner · 25.13K aand · $180,692
10% owner · 25.13K aand · $180,692
Toekenningen, uitoefeningen en belastinginhoudingen worden hier nooit meegeteld als aankopen of verkopen. Methodologie
4.5% van klasse · Originele SEC-indiening bekijken ↗