TRDA
profil alımı beklemede
Momentum girdileri (karşılaştırılabilir yöneticiler):
hissedar genişliği -10.0% ·
pay akışı -2.7% ·
net yeni pozisyonlar -11.1%
· formül
Geniş dağılım: azalan hisseler ve daha az hissedar
Tüm sahiplik rakamları: yalnızca izlenen 13F yöneticileri, adi hisse senedi pozisyonları, raporlama dönemi Q4 2024
| Çeyrek | Hissedarlar | Δ | Hisseler | Raporlanan değer | Yeni | Çıkışlar |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Q2 2026 | 56 | -1 | 11.89M | $87.86M | +6 | −7 |
| Q1 2026 | 59 | -1 | 10.09M | $127.23M | +2 | −3 |
| Q4 2025 | 60 | +2 | 10.20M | $104.81M | +2 | n/a |
| Q3 2025 | 16 | +1 | 8.92M | $51.74M | +2 | −1 |
| Q2 2025 | 12 | +1 | 9.67M | $64.96M | +1 | n/a |
| Q1 2025 | 8 | -1 | 5.37M | $48.58M | n/a | −1 |
| Q4 2024 | 9 | -1 | 5.54M | $95.80M | n/a | −1 |
| Q3 2024 | 9 | +1 | 5.19M | $82.90M | +1 | n/a |
| Q2 2024 | 8 | n/a | 5.10M | $72.69M | n/a | n/a |
| # | Yönetici | Hisseler | Δ hisseler | Değer | Ağırlıkları | Tutulan | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | T. Rowe Price ✦ | 2.90M | -4.8% | $50.19M | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ ×2 |
| 2 | Wellington Management ✦ | 1.03M | +0.2% | $17.84M | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ ×2 |
| 3 | Geode Capital Management ✦ (pasif) | 573.89K | -0.4% | $9.93M | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ ×2 |
| 4 | State Street Global Advisors ✦ (pasif) | 504.98K | n/a | $8.73M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 5 | Arrowstreet Capital ✦ | 222.52K | +123.2% | $3.85M | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 6 | Renaissance Technologies ✦ | 166.20K | +77.2% | $2.87M | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 7 | Citadel Advisors ✦ | 70.67K | -19.9% | $1.22M | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ ×2 |
| 8 | AQR Capital Management ✦ | 54.98K | +39.3% | $950,587 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ ×3 |
| 9 | Millennium Management ✦ | 12.53K | -88.7% | $216,592 | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
"Yöneticinin ağırlığı" = pozisyonun, yöneticinin raporlanan 13F hisse senedi değeri içindeki payı: kanaat ölçüsü. ✦ = seçilmiş yönetici.
Yeni alıcılar
| Bu çeyrekte takip edilen yeni alıcı yok. |
Çıkıldı
| Marshall Wace | $1.60M | idi 0.0% |
Tam piyasa bağlamı: TÜM 13F filers'ları genelinde (SEC yapılandırılmış veri, Q1 2026): 1 sahipler, 1.74M hisseler, $21.96M raporlanan. Bu, yukarıdaki takip edilen evren rakamlarından farklı, daha eski bir döneme aittir ve ikisi hiçbir zaman birbirine karıştırılmaz.
Bu menkul kıymetin takip edilen sahiplerinin en sık birlikte tuttuğu diğer varlıklar: ortak sahiplik sayıları, temel ilişkiler değil.
Açık piyasa alımları (P)
Kapsama penceremizde açık piyasa içeriden alım işlemi yok.
Açık piyasa satışları (S)
10% owner · 28.84K hisse · $205,608
10% owner · 28.84K hisse · $205,608
10% owner · 192.50K hisse · $1.43M
10% owner · 192.50K hisse · $1.43M
10% owner · 38.50K hisse · $273,735
10% owner · 38.50K hisse · $273,735
10% owner · 32.26K hisse · $231,326
10% owner · 32.26K hisse · $231,326
10% owner · 25.13K hisse · $180,692
10% owner · 25.13K hisse · $180,692
Ödüller, kullanımlar ve vergi stopajı hiçbir zaman alım veya satım olarak sayılmaz. Metodoloji
4.5% sınıfından · Orijinal SEC dosyalamasını görüntüle ↗