★
Trade Filings
Managers Aandelen Ingediende stukken Superinvesteerders
Signalen Institutionele aankopen Institutionele verkopen Insider-activiteit 13D & 13G Watch Sectorrotatie
Tools Aandelenscreener Manager Screener Beheerders vergelijken Consensusmandjes Alle onderzoekstools Data-API
Leren & AI Leren Vraag de data AI-agents
Nieuws ★ Opgeslagen
Over Over ons Methodologie Contact Disclaimer
Reader
DATAPAKKETTEN

Downloads van historische data: binnenkort beschikbaar met accounts.

API GATEWAY

Gratis alleen-lezen JSON-toegang tot de gecachede gegevens van de site.

Donkere modus

Begeleide weergave
Nieuw met markten (koersen, yields, YTD, marktkapitalisatie)? We leggen elk begrip uit terwijl u bladert, in begrijpelijke taal. Dezelfde data, met ingebouwde uitleg.

Expertvisie
U kent de markt al. Alleen de data: schoon, snel en compact, zonder extra uitleg. Dit is de standaardweergave.

Interfacetaal
Effectdossier · gearchiveerd kwartaal

TG

Tredegar Corporation · Industrials · Manufacturing - Metal Fabrication

7.84 -0.5% marktkapitalisatie $273.96M koers vertraagd (FMP) · per Oct 18 03:59 UTC · los van onderstaande aangiftegegevens

Q3 2026 Q2 2026 Q1 2026 Q4 2025 Q3 2025 Q2 2025 Q1 2025 Q4 2024
13Gevolgde houders
0Δ houders
11.48MGehouden aandelen
$100.98MGerapporteerde waarde
+0Nieuwe posities
−0Uitstappen
Stable 4 kwartalen van stijgende gevolgde aandelen ●●●●○○ Hoe deze worden berekend → Dit toelichten aan de Research Desk →

Momentum-inputs (vergelijkbare managers): breedte van houders 0.0% · aandelenstroom +0.5% · netto nieuwe posities 0.0% · formule

Alle eigendomscijfers: uitsluitend gevolgde 13F-managers, posities in gewone aandelen, rapportageperiode Q2 2025

Eigendom in de tijd
KwartaalHoudersΔAandelenGerapporteerde waardeNieuwUitstappen
Q3 2026 1 +1 11.79K $84,084 +1 n/a
Q2 2026 61 +2 16.79M $133.62M +5 −3
Q1 2026 61 +1 18.36M $145.94M +4 −3
Q4 2025 60 +2 18.77M $134.79M +2 n/a
Q3 2025 17 +1 11.98M $96.17M +1 n/a
Q2 2025 13 0 11.48M $100.98M n/a n/a
Q1 2025 10 -1 7.59M $58.43M n/a −1
Q4 2024 11 +1 7.49M $57.50M +1 n/a
Q3 2024 9 +1 6.47M $47.20M +1 n/a
Q2 2024 8 n/a 6.47M $30.99M n/a n/a
Aantal houders
Wie het bezit · Q2 2025
#ManagerAandelenΔ aandelenWaardeHun gewichtGehouden
1 GAMCO Investors ✦ 5.89M +1.9% $51.86M 0.5% ▲ Add 5 SEC ↗
2 BlackRock ✦ (passief) 2.43M n/a $21.37M 0.0% n/c 1 SEC ↗ ×8
3 The Vanguard Group ✦ (passief) 1.40M n/a $12.28M 0.0% n/c 1 SEC ↗ ×3
4 State Street Global Advisors ✦ (passief) 593.11K -0.4% $5.22M 0.0% ▼ Trim 3 SEC ↗
5 Geode Capital Management ✦ (passief) 589.27K +0.3% $5.19M 0.0% ▲ Add 5 SEC ↗ ×2
6 Renaissance Technologies ✦ 155.90K +15.9% $1.37M 0.0% ▲ Add 5 SEC ↗
7 Arrowstreet Capital ✦ 143.65K -1.5% $1.26M 0.0% ▼ Trim 4 SEC ↗
8 D. E. Shaw & Co. ✦ 141.43K -15.6% $1.24M 0.0% ▼ Trim 5 SEC ↗
9 Millennium Management ✦ 46.72K -33.9% $411,154 0.0% ▼ Trim 5 SEC ↗
10 Two Sigma Investments ✦ 43.50K -38.5% $382,818 0.0% ▼ Trim 5 SEC ↗
11 AQR Capital Management ✦ 27.65K +61.1% $243,302 0.0% ▲ Add 5 SEC ↗ ×5
12 T. Rowe Price ✦ 12.99K +4.2% $115,000 0.0% ▲ Add 3 SEC ↗
13 Fidelity (FMR) ✦ 3.96K n/a $34,801 0.0% n/c 1 SEC ↗ ×2

"Hun weging" = het aandeel van de positie in de gerapporteerde 13F-aandelenwaarde van die manager: de overtuigingsmaatstaf. ✦ = gecureerde manager.

Nieuwe kopers

Geen nieuwe bijgehouden kopers dit kwartaal.

Verlaten

Geen bijgehouden uitstappen dit kwartaal.

Volledige marktcontext: over ALLE 13F-indieners (SEC gestructureerde data, Q1 2026): 139 houders, 24.06M aandelen, $188.14M gerapporteerd. Dit betreft een andere, oudere periode dan de bovenstaande cijfers van het gevolgde universum; beide worden nooit gecombineerd.

Vaak gezamenlijk in bezit

Wat de gevolgde houders van dit effect het vaakst nog meer bezitten: aantallen gedeeld eigendom, geen fundamentele relaties.

Insider-transacties

Open-market aankopen (P)

Aug 18 DasGupta Arijit

Officer, Director · See Remarks · 2.09K aand @ 7.87 · $16,472

Aug 14 DasGupta Arijit

Officer, Director · See Remarks · 907 aand @ 7.87 · $7,138

Open-market verkopen (S)

Aug 25 GOTTWALD WILLIAM M

10% owner · 14 aand · $112

Aug 25 Gottwald James T.

10% owner · 14 aand · $112

Aug 25 GOTTWALD JOHN D

10% owner · 13 aand · $104

Aug 21 GOTTWALD JOHN D

10% owner · 781 aand · $6,250

Aug 21 Gottwald James T.

10% owner · 780 aand · $6,242

Aug 19 GOTTWALD JOHN D

10% owner · 4.32K aand · $35,054

Aug 19 GOTTWALD WILLIAM M

10% owner · 4.32K aand · $35,054

Aug 19 Gottwald James T.

10% owner · 4.32K aand · $35,054

Aug 18 Gottwald James T.

10% owner · 3.47K aand · $27,793

Aug 18 GOTTWALD WILLIAM M

10% owner · 3.47K aand · $27,793

Toekenningen, uitoefeningen en belastinginhoudingen worden hier nooit meegeteld als aankopen of verkopen. Methodologie

Beneficial ownership
Aug 24 SC 13D/A: GAMCO INVESTORS, INC. ET AL

Originele SEC-indiening bekijken ↗

Aug 20 SC 13D/A: GOTTWALD JOHN D

16.1% van klasse · Originele SEC-indiening bekijken ↗

Herkomst: Eigendom op basis van geparseerde 13F common-stockposities (gevolgde universum, vergelijkbare sets voor wijzigingen); insider-rijen afkomstig van formulieren 3/4/5; belangen uit Schedules 13D/13G; elke indiening verwijst naar het origineel op SEC EDGAR. Rapportageperiode: Q2 2025 · Methodologie · Verkrijg dit via de API