TENX
naam in afwachting van profielverwerking
Momentum-inputs (vergelijkbare managers):
breedte van houders +30.0% ·
aandelenstroom +30.0% ·
netto nieuwe posities +20.0%
— formule
Brede accumulatie — stijgende aandelen bij meer houders
Alle eigendomscijfers: uitsluitend gevolgde 13F-managers, posities in gewone aandelen, rapportageperiode Q1 2026
| Kwartaal | Houders | Δ | Aandelen | Gerapporteerde waarde | Nieuw | Uitstappen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Q2 2026 | 52 | +17 | 16.26M | $236.54M | +19 | −2 |
| Q1 2026 | 36 | +14 | 10.01M | $160.14M | +14 | — |
| Q4 2025 | 22 | +5 | 2.70M | $32.85M | +5 | — |
| Q3 2025 | 9 | +2 | 1.05M | $7.98M | +2 | — |
| Q2 2025 | 6 | 0 | 384.21K | $2.24M | — | — |
| Q1 2025 | 4 | 0 | 166.44K | $1.09M | +1 | −1 |
| Q4 2024 | 4 | +1 | 148.02K | $916,225 | +2 | −1 |
| Q3 2024 | 3 | +2 | 125.72K | $435,960 | +2 | — |
| Q2 2024 | 1 | — | 11.04K | $33,564 | — | — |
| # | Manager | Aandelen | Δ aandelen | Waarde | Hun gewicht | Gehouden | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | T. Rowe Price ✦ | 2.95M | Nieuw | $47.19M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 2 | Janus Henderson Group Plc | 1.82M | +989.3% | $29.07M | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 3 | Morgan Stanley ✦ | 596.56K | 0.0% | $9.54M | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ ×3 |
| 4 | Adage Capital Partners ✦ | 540.13K | +548.1% | $8.64M | 0.0% | ▲ Add | 7 | SEC ↗ |
| 5 | Point72 Asset Management ✦ | 533.97K | +26.1% | $8.54M | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 6 | Millennium Management ✦ | 533.89K | +76.5% | $8.54M | 0.0% | ▲ Add | 6 | SEC ↗ |
| 7 | Td Asset Management Inc | 399.18K | Nieuw | $6.38M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 8 | UBS Group AG | 381.42K | +56322.9% | $6.10M | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ ×4 |
| 9 | Marshall Wace ✦ | 352.57K | +18.2% | $5.64M | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ ×3 |
| 10 | Fidelity (FMR) ✦ | 322.60K | +128.6% | $5.16M | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 11 | Ameriprise Financial Inc | 279.54K | Nieuw | $4.47M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 12 | Vanguard Capital Management Llc | 263.42K | — | $4.21M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 13 | Balyasny Asset Management L.P. | 194.62K | Nieuw | $3.11M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 14 | Renaissance Technologies ✦ | 152.60K | +21.5% | $2.44M | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 15 | Citadel Advisors ✦ | 152.52K | +17.8% | $2.44M | 0.0% | ▲ Add | 5 | SEC ↗ ×2 |
| 16 | Geode Capital Management ✦ (passief) | 69.16K | +24.2% | $1.11M | 0.0% | ▲ Add | 8 | SEC ↗ ×2 |
| 17 | Two Sigma Investments ✦ | 68.59K | +104.9% | $1.10M | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 18 | Dimensional Fund Advisors Lp | 62.79K | Nieuw | $1.00M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×4 |
| 19 | Hrt Financial Lp | 41.82K | Nieuw | $668,000 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 20 | Jane Street Group, Llc | 33.63K | Nieuw | $537,712 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 21 | Goldman Sachs Group ✦ | 31.85K | +42.1% | $509,345 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 22 | Manufacturers Life Insurance… | 31.34K | Nieuw | $501,063 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 23 | Bnp Paribas Financial Markets | 30.65K | +100.4% | $490,046 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 24 | State Street Global Advisors ✦ (passief) | 28.99K | Nieuw | $463,550 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 25 | Susquehanna International Group, Llp | 28.98K | Nieuw | $463,342 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 26 | Qube Research & Technologies Ltd | 28.29K | Nieuw | $452,277 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 27 | Bank Of America Corp /De/ | 18.57K | +391.2% | $296,918 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 28 | BlackRock ✦ (passief) | 16.98K | +1.6% | $271,462 | 0.0% | ▲ Add | 4 | SEC ↗ |
| 29 | Barclays Plc | 16.70K | Nieuw | $267,001 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 30 | Corient Private Wealth LP | 12.39K | -50.0% | $198,084 | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 31 | Northern Trust Corp | 12.05K | Nieuw | $192,664 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 32 | JPMorgan Chase ✦ | 9.42K | +944.1% | $131,946 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 33 | Rockefeller Capital Management L.P. | 2.50K | +250000.0% | $39,991 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 34 | Citigroup Inc | 1 | 0.0% | $16 | 0.0% | Held | 2 | SEC ↗ |
| 35 | Jones Financial Companies Lllp | 1 | 0.0% | $15 | 0.0% | Held | 2 | SEC ↗ |
| 36 | Royal Bank Of Canada | 4 | Nieuw | $0 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
"Hun gewicht" = het aandeel van de positie in de gerapporteerde 13F-aandelenwaarde van die beheerder — de overtuigingsmaatstaf. ✦ = gecureerde beheerder.
Nieuwe kopers
| T. Rowe Price | $47.19M | 0.0% |
| Td Asset Management Inc | $6.38M | 0.0% |
| Ameriprise Financial Inc | $4.47M | 0.0% |
| Balyasny Asset Management L.P. | $3.11M | 0.0% |
| Dimensional Fund Advisors Lp | $1.00M | 0.0% |
| Hrt Financial Lp | $668,000 | 0.0% |
| Jane Street Group, Llc | $537,712 | 0.0% |
| Manufacturers Life Insurance… | $501,063 | 0.0% |
| State Street Global Advisors | $463,550 | 0.0% |
| Susquehanna International… | $463,342 | 0.0% |
| Qube Research & Technologies… | $452,277 | 0.0% |
| Barclays Plc | $267,001 | 0.0% |
Verlaten
| Geen bijgehouden uitstappen dit kwartaal. |
Volledige marktcontext: over ALLE 13F-indieners (SEC gestructureerde data, Q1 2026): 79 houders, 21.27M aandelen, $291.44M gerapporteerd. Dit betreft een andere, oudere periode dan de bovenstaande cijfers van het gevolgde universum; beide worden nooit gecombineerd.
Wat de gevolgde houders van dit effect verder het vaakst bezitten — aantallen gedeeld eigendom, geen fundamentele relaties.
Open-market aankopen (P)
Director · 53.00K aand @ 1.92 · $101,760
Officer, Director · CEO · 4.85K aand @ 1.82 · $8,837
Officer · Chief Financial… · 5.67K aand @ 1.94 · $10,981
Officer, Director · CEO · 6.00K aand @ 1.88 · $11,250
10% owner · 900.00K aand @ 1.78 · $1.60M
10% owner · 187.70K aand @ 1.80 · $337,586
10% owner · 179.06K aand @ 1.80 · $321,570
10% owner · 403.57K aand @ 1.79 · $722,594
10% owner · 107.37K aand @ 1.75 · $188,355
10% owner · 716.37K aand @ 1.77 · $1.27M
Open-market verkopen (S)
Geen open-market insider-verkopen in ons dekkingsvenster.
Toekenningen, uitoefeningen en belastinginhoudingen worden hier nooit meegeteld als aankopen of verkopen. Methodologie