SEZL
Sezzle Inc. · Financial Services · Financial - Credit Services
Momentum girdileri (karşılaştırılabilir yöneticiler):
hissedar genişliği +30.0% ·
pay akışı +30.0% ·
net yeni pozisyonlar +20.0%
· formül
Geniş birikim: daha fazla hissedar arasında artan hisseler
Tüm sahiplik rakamları: yalnızca izlenen 13F yöneticileri, adi hisse senedi pozisyonları, raporlama dönemi Q2 2025
| Çeyrek | Hissedarlar | Δ | Hisseler | Raporlanan değer | Yeni | Çıkışlar |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Q2 2026 | 100 | +20 | 9.18M | $1.57B | +28 | −8 |
| Q1 2026 | 83 | -1 | 8.47M | $535.83M | +8 | −9 |
| Q4 2025 | 84 | -2 | 8.72M | $553.64M | n/a | −2 |
| Q3 2025 | 18 | -2 | 4.95M | $393.97M | n/a | −2 |
| Q2 2025 | 17 | +5 | 5.60M | $1.00B | +5 | n/a |
| Q1 2025 | 9 | -3 | 2.01M | $70.20M | n/a | −3 |
| Q4 2024 | 12 | +5 | 290.16K | $74.23M | +5 | n/a |
| Q3 2024 | 6 | +5 | 102.12K | $17.42M | +5 | n/a |
| Q2 2024 | 1 | n/a | 70.23K | $6.20M | n/a | n/a |
| # | Yönetici | Hisseler | Δ hisseler | Değer | Ağırlıkları | Tutulan | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | BlackRock ✦ (pasif) | 1.18M | n/a | $211.92M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×16 |
| 2 | The Vanguard Group ✦ (pasif) | 970.01K | n/a | $173.87M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×5 |
| 3 | D. E. Shaw & Co. ✦ | 824.90K | Yeni | $147.86M | 0.2% | New | 1 | SEC ↗ |
| 4 | Marshall Wace ✦ | 632.48K | -20.5% | $113.37M | 0.1% | ▼ Trim | 4 | SEC ↗ ×3 |
| 5 | Geode Capital Management ✦ (pasif) | 439.80K | +1.6% | $78.84M | 0.0% | ▲ Add | 5 | SEC ↗ ×2 |
| 6 | Arrowstreet Capital ✦ | 400.39K | Yeni | $71.77M | 0.1% | New | 1 | SEC ↗ |
| 7 | State Street Global Advisors ✦ (pasif) | 355.24K | +5.9% | $63.68M | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 8 | Millennium Management ✦ | 224.68K | +94.5% | $40.27M | 0.0% | ▲ Add | 4 | SEC ↗ |
| 9 | Renaissance Technologies ✦ | 199.90K | Yeni | $35.83M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 10 | Two Sigma Investments ✦ | 136.57K | +1770.0% | $24.48M | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 11 | Citadel Advisors ✦ | 116.19K | -56.8% | $20.83M | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ ×2 |
| 12 | Wellington Management ✦ | 63.53K | Yeni | $11.39M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 13 | AQR Capital Management ✦ | 34.52K | -0.3% | $6.19M | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ ×5 |
| 14 | T. Rowe Price ✦ | 11.64K | +12.0% | $2.09M | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ ×2 |
| 15 | Gotham Asset Management ✦ | 6.10K | -46.8% | $1.09M | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 16 | Point72 Asset Management ✦ | 4.60K | Yeni | $824,550 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 17 | Fidelity (FMR) ✦ | 1.98K | n/a | $355,633 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×2 |
"Yöneticinin ağırlığı" = pozisyonun, yöneticinin raporlanan 13F hisse senedi değeri içindeki payı: kanaat ölçüsü. ✦ = seçilmiş yönetici.
Yeni alıcılar
| D. E. Shaw & Co. | $147.86M | 0.2% |
| Arrowstreet Capital | $71.77M | 0.1% |
| Renaissance Technologies | $35.83M | 0.0% |
| Wellington Management | $11.39M | 0.0% |
| Point72 Asset Management | $824,550 | 0.0% |
Çıkıldı
| Bu çeyrekte takip edilen çıkış yok. |
Tam piyasa bağlamı: TÜM 13F filers'ları genelinde (SEC yapılandırılmış veri, Q1 2026): 220 sahipler, 13.29M hisseler, $786.59M raporlanan. Bu, yukarıdaki takip edilen evren rakamlarından farklı, daha eski bir döneme aittir ve ikisi hiçbir zaman birbirine karıştırılmaz.
Bu menkul kıymetin takip edilen sahiplerinin en sık birlikte tuttuğu diğer varlıklar: ortak sahiplik sayıları, temel ilişkiler değil.
Açık piyasa alımları (P)
Director · 250 hisse @ 115.86 · $28,965
Officer · General Counsel · 129 hisse @ 115.88 · $15,000
Açık piyasa satışları (S)
Director · 1.00K hisse · $125,920
Ödüller, kullanımlar ve vergi stopajı hiçbir zaman alım veya satım olarak sayılmaz. Metodoloji
39.6% sınıfından · Orijinal SEC dosyalamasını görüntüle ↗