OCGN
naam in afwachting van profielverwerking
Momentum-inputs (vergelijkbare managers):
breedte van houders +8.5% ·
aandelenstroom +30.0% ·
netto nieuwe posities +7.8%
— formule
Brede accumulatie — stijgende aandelen bij meer houders
Alle eigendomscijfers: uitsluitend gevolgde 13F-managers, posities in gewone aandelen, rapportageperiode Q1 2026
| Kwartaal | Houders | Δ | Aandelen | Gerapporteerde waarde | Nieuw | Uitstappen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Q2 2026 | 65 | +15 | 116.83M | $178.82M | +20 | −5 |
| Q1 2026 | 51 | +4 | 84.56M | $153.06M | +9 | −5 |
| Q4 2025 | 47 | +2 | 55.86M | $75.42M | +2 | — |
| Q3 2025 | 12 | +1 | 30.95M | $50.44M | +2 | −1 |
| Q2 2025 | 8 | -1 | 31.03M | $30.10M | +1 | −2 |
| Q1 2025 | 6 | -2 | 16.73M | $11.82M | — | −2 |
| Q4 2024 | 8 | +2 | 15.80M | $12.72M | +3 | −1 |
| Q3 2024 | 5 | +2 | 7.37M | $7.32M | +2 | — |
| Q2 2024 | 3 | — | 6.54M | $10.14M | — | — |
| # | Manager | Aandelen | Δ aandelen | Waarde | Hun gewicht | Gehouden | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Vanguard Capital Management Llc | 13.80M | — | $24.99M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 2 | Millennium Management ✦ | 13.73M | +154.4% | $24.85M | 0.0% | ▲ Add | 6 | SEC ↗ |
| 3 | State Street Global Advisors ✦ (passief) | 9.67M | +143.1% | $17.50M | 0.0% | ▲ Add | 6 | SEC ↗ |
| 4 | Marshall Wace ✦ | 8.05M | +218.2% | $14.57M | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ ×3 |
| 5 | BlackRock ✦ (passief) | 7.30M | +60.3% | $13.22M | 0.0% | ▲ Add | 4 | SEC ↗ ×8 |
| 6 | UBS Group AG | 7.28M | +50.1% | $13.18M | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ ×3 |
| 7 | Geode Capital Management ✦ (passief) | 4.23M | +10.7% | $7.65M | 0.0% | ▲ Add | 8 | SEC ↗ ×2 |
| 8 | Qube Research & Technologies Ltd | 3.77M | Nieuw | $6.83M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 9 | Jane Street Group, Llc | 3.68M | +117.4% | $6.66M | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ ×2 |
| 10 | Citadel Advisors ✦ | 2.81M | +102.7% | $5.08M | 0.0% | ▲ Add | 6 | SEC ↗ ×2 |
| 11 | Two Sigma Investments ✦ | 2.25M | +231.8% | $4.07M | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 12 | Bank Of America Corp /De/ | 1.17M | +1090.0% | $2.13M | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ ×3 |
| 13 | Goldman Sachs Group ✦ | 1.13M | -51.0% | $2.04M | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ ×2 |
| 14 | Point72 Asset Management ✦ | 834.49K | +95.8% | $1.51M | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 15 | Susquehanna International Group, Llp | 769.55K | -33.1% | $1.39M | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ ×2 |
| 16 | Northern Trust Corp | 713.74K | +7.1% | $1.29M | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ ×2 |
| 17 | Morgan Stanley ✦ | 677.91K | +46.3% | $1.23M | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ ×6 |
| 18 | Squarepoint Ops LLC | 434.01K | +98.7% | $785,556 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 19 | Hrt Financial Lp | 376.59K | Nieuw | $681,000 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 20 | Barclays Plc | 230.62K | +46.4% | $417,418 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ ×3 |
| 21 | Group One Trading Llc | 217.98K | +84.2% | $394,538 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 22 | Charles Schwab Investment… | 212.09K | +23.5% | $383,890 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 23 | Mitsubishi UFJ Asset Management… | 204.17K | -2.4% | $369,544 | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 24 | Canada Pension Plan Investment Board | 175.60K | -9.0% | $317,836 | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 25 | Fidelity (FMR) ✦ | 148.67K | -1.4% | $269,100 | 0.0% | ▼ Trim | 4 | SEC ↗ ×2 |
| 26 | Citigroup Inc | 143.16K | +40.5% | $259,118 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 27 | Bank of New York Mellon Corp | 86.12K | +132.4% | $155,874 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ ×2 |
| 28 | Wells Fargo & Company/Mn | 77.90K | +1847.0% | $141,001 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ ×2 |
| 29 | Captrust Financial Advisors | 70.00K | +16.7% | $126,700 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 30 | Northwestern Mutual Wealth… | 42.02K | +5.0% | $76,054 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 31 | LMR Partners LLP | 36.87K | Nieuw | $66,742 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 32 | Victory Capital Management Inc | 36.56K | +3.2% | $66,166 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 33 | Mariner, LLC | 29.72K | +33.4% | $53,786 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 34 | Creative Planning | 26.09K | +18.8% | $47,217 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 35 | MIRAE ASSET GLOBAL ETFS HOLDINGS… | 19.68K | Nieuw | $34,440 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 36 | Ameriprise Financial Inc | 15.85K | +1.8% | $28,688 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 37 | Wealth Enhancement Advisory… | 15.71K | +0.6% | $28,121 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 38 | LPL Financial LLC | 14.22K | +0.7% | $25,738 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 39 | IMC-Chicago, LLC | 11.57K | Nieuw | $20,940 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 40 | Bnp Paribas Financial Markets | 11.02K | -32.8% | $19,952 | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 41 | JPMorgan Chase ✦ | 10.88K | +2184.9% | $19,033 | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ ×2 |
| 42 | Cetera Investment Advisers | 10.00K | -0.2% | $18,102 | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 43 | Optiver Holding B.V. | 8.51K | Nieuw | $15,405 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 44 | Osaic Holdings, Inc. | 7.05K | -74.8% | $12,768 | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ ×2 |
| 45 | Pnc Financial Services Group, Inc. | 5.23K | 0.0% | $9,468 | 0.0% | Held | 2 | SEC ↗ |
| 46 | Cwm, Llc | 4.70K | +87.7% | $8,505 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 47 | Jones Financial Companies Lllp | 2.89K | Nieuw | $5,401 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 48 | National Bank Of Canada /Fi/ | 1.80K | Nieuw | $3,265 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 49 | Royal Bank Of Canada | 1.20K | -70.4% | $2,000 | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ ×3 |
| 50 | Russell Investments Group, Ltd. | 521 | +4.2% | $943 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 51 | Rockefeller Capital Management L.P. | 84 | Nieuw | $152 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
"Hun gewicht" = het aandeel van de positie in de gerapporteerde 13F-aandelenwaarde van die beheerder — de overtuigingsmaatstaf. ✦ = gecureerde beheerder.
Nieuwe kopers
| Qube Research & Technologies… | $6.83M | 0.0% |
| Hrt Financial Lp | $681,000 | 0.0% |
| LMR Partners LLP | $66,742 | 0.0% |
| MIRAE ASSET GLOBAL ETFS… | $34,440 | 0.0% |
| IMC-Chicago, LLC | $20,940 | 0.0% |
| Optiver Holding B.V. | $15,405 | 0.0% |
| Jones Financial Companies Lllp | $5,401 | 0.0% |
| National Bank Of Canada /Fi/ | $3,265 | 0.0% |
| Rockefeller Capital… | $152 | 0.0% |
Verlaten
| Corient Private Wealth LP | $2.43M | was 0.0% |
| Renaissance Technologies | $2.30M | was 0.0% |
| Balyasny Asset Management L.P. | $196,337 | was 0.0% |
| Simplex Trading, Llc | $97,719 | was 0.0% |
| Tudor Investment Corp Et Al | $18,515 | was 0.0% |
Volledige marktcontext: over ALLE 13F-indieners (SEC gestructureerde data, Q1 2026): 136 houders, 110.78M aandelen, $198.55M gerapporteerd. Dit betreft een andere, oudere periode dan de bovenstaande cijfers van het gevolgde universum; beide worden nooit gecombineerd.
Wat de gevolgde houders van dit effect verder het vaakst bezitten — aantallen gedeeld eigendom, geen fundamentele relaties.
Open-market aankopen (P)
Geen open-market insider-aankopen in ons dekkingsvenster.
Open-market verkopen (S)
Officer, Director · 468.73K aand · $524,974
Officer, Director · 57.26K aand · $64,136
Toekenningen, uitoefeningen en belastinginhoudingen worden hier nooit meegeteld als aankopen of verkopen. Methodologie