OBE
naam in afwachting van profielverwerking
Momentum-inputs (vergelijkbare managers):
breedte van houders +13.2% ·
aandelenstroom +30.0% ·
netto nieuwe posities +11.6%
— formule
Brede accumulatie — stijgende aandelen bij meer houders
Alle eigendomscijfers: uitsluitend gevolgde 13F-managers, posities in gewone aandelen, rapportageperiode Q1 2026
| Kwartaal | Houders | Δ | Aandelen | Gerapporteerde waarde | Nieuw | Uitstappen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Q2 2026 | 44 | +2 | 22.04M | $179.66M | +6 | −4 |
| Q1 2026 | 43 | +5 | 18.89M | $179.08M | +7 | −2 |
| Q4 2025 | 38 | +2 | 13.33M | $81.90M | +2 | — |
| Q3 2025 | 8 | 0 | 4.42M | $29.05M | — | — |
| Q2 2025 | 5 | -2 | 2.47M | $13.73M | — | −2 |
| Q1 2025 | 6 | -1 | 3.28M | $19.22M | +1 | −2 |
| Q4 2024 | 7 | +2 | 3.34M | $20.01M | +2 | — |
| Q3 2024 | 5 | -1 | 2.05M | $11.75M | +1 | −2 |
| Q2 2024 | 6 | — | 2.06M | $15.41M | — | — |
| # | Manager | Aandelen | Δ aandelen | Waarde | Hun gewicht | Gehouden | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Royal Bank Of Canada | 4.44M | +31.4% | $42.09M | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ ×6 |
| 2 | Arrowstreet Capital ✦ | 3.00M | +137.8% | $28.46M | 0.0% | ▲ Add | 8 | SEC ↗ |
| 3 | Two Sigma Investments ✦ | 1.61M | +250.6% | $15.22M | 0.0% | ▲ Add | 8 | SEC ↗ |
| 4 | Dimensional Fund Advisors Lp | 1.37M | +5.2% | $12.97M | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ ×4 |
| 5 | American Century Companies Inc | 1.16M | +5.7% | $11.01M | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 6 | D. E. Shaw & Co. ✦ | 1.01M | +20.2% | $9.56M | 0.0% | ▲ Add | 8 | SEC ↗ |
| 7 | Connor, Clark & Lunn Investment… | 945.15K | +11.8% | $8.98M | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 8 | Bank Of America Corp /De/ | 642.32K | +87.3% | $6.08M | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ ×3 |
| 9 | UBS Group AG | 573.92K | +51.7% | $5.43M | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ ×3 |
| 10 | Citadel Advisors ✦ | 573.66K | +112.3% | $5.43M | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ ×2 |
| 11 | Morgan Stanley ✦ | 513.69K | -2.6% | $4.86M | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ ×5 |
| 12 | Goldman Sachs Group ✦ | 435.81K | +8.6% | $4.13M | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 13 | Bank Of Montreal /Can/ | 391.91K | +25.1% | $3.73M | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ ×2 |
| 14 | First Trust Advisors Lp | 353.24K | +12.9% | $3.35M | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 15 | Millennium Management ✦ | 318.95K | -34.6% | $3.02M | 0.0% | ▼ Trim | 6 | SEC ↗ |
| 16 | Raymond James Financial Inc | 268.25K | +23.6% | $2.54M | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ ×2 |
| 17 | Point72 Asset Management ✦ | 211.00K | +416.3% | $2.00M | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 18 | Toronto Dominion Bank | 162.59K | +942.5% | $1.55M | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ ×2 |
| 19 | Man Group plc | 143.66K | -3.4% | $1.36M | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 20 | Qube Research & Technologies Ltd | 126.86K | +6.4% | $1.20M | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 21 | Jane Street Group, Llc | 122.23K | -22.1% | $1.16M | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ ×2 |
| 22 | Td Asset Management Inc | 92.25K | +10.6% | $873,881 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 23 | JPMorgan Chase ✦ | 82.49K | -47.3% | $778,677 | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ ×3 |
| 24 | Mackenzie Financial Corp | 81.34K | Nieuw | $772,885 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 25 | Creative Planning | 41.05K | +0.1% | $388,744 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 26 | Invesco Ltd. | 35.56K | Nieuw | $336,763 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 27 | National Bank Of Canada /Fi/ | 34.92K | +42.0% | $329,162 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 28 | Tudor Investment Corp Et Al | 27.62K | Nieuw | $261,580 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 29 | LPL Financial LLC | 26.38K | Nieuw | $249,828 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 30 | IMC-Chicago, LLC | 24.35K | Nieuw | $230,632 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 31 | Barclays Plc | 20.35K | +21.9% | $192,743 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ ×2 |
| 32 | Cibc World Market Inc. | 17.87K | +0.7% | $169,756 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 33 | Envestnet Asset Management Inc | 13.14K | -23.4% | $124,464 | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 34 | Citigroup Inc | 7.61K | +70.6% | $72,099 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ ×2 |
| 35 | Osaic Holdings, Inc. | 5.76K | +63.4% | $54,591 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 36 | TD Waterhouse Canada Inc. | 4.38K | +85.4% | $38,614 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 37 | Rockefeller Capital Management L.P. | 3.37K | 0.0% | $31,914 | 0.0% | Held | 2 | SEC ↗ |
| 38 | Wells Fargo & Company/Mn | 2.92K | -4.7% | $27,736 | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 39 | Jones Financial Companies Lllp | 1.57K | Nieuw | $14,516 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 40 | Assetmark, Inc | 357 | Nieuw | $3,381 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 41 | BlackRock ✦ (passief) | 68 | 0.0% | $644 | 0.0% | Held | 4 | SEC ↗ |
| 42 | Northwestern Mutual Wealth… | 40 | 0.0% | $379 | 0.0% | Held | 2 | SEC ↗ |
| 43 | Cwm, Llc | 34 | 0.0% | $322 | 0.0% | Held | 2 | SEC ↗ |
"Hun gewicht" = het aandeel van de positie in de gerapporteerde 13F-aandelenwaarde van die beheerder — de overtuigingsmaatstaf. ✦ = gecureerde beheerder.
Nieuwe kopers
| Mackenzie Financial Corp | $772,885 | 0.0% |
| Invesco Ltd. | $336,763 | 0.0% |
| Tudor Investment Corp Et Al | $261,580 | 0.0% |
| LPL Financial LLC | $249,828 | 0.0% |
| IMC-Chicago, LLC | $230,632 | 0.0% |
| Jones Financial Companies Lllp | $14,516 | 0.0% |
| Assetmark, Inc | $3,381 | 0.0% |
Verlaten
| Balyasny Asset Management L.P. | $192,243 | was 0.0% |
| Hrt Financial Lp | $77,000 | was 0.0% |
Volledige marktcontext: over ALLE 13F-indieners (SEC gestructureerde data, Q1 2026): 97 houders, 21.75M aandelen, $197.38M gerapporteerd. Dit betreft een andere, oudere periode dan de bovenstaande cijfers van het gevolgde universum; beide worden nooit gecombineerd.
Wat de gevolgde houders van dit effect verder het vaakst bezitten — aantallen gedeeld eigendom, geen fundamentele relaties.