LUNR
Intuitive Machines, Inc. · Industrials · Aerospace & Defense
Momentum girdileri (karşılaştırılabilir yöneticiler):
hissedar genişliği +30.0% ·
pay akışı +30.0% ·
net yeni pozisyonlar +20.0%
— formül
Geniş birikim — daha fazla hissedar arasında artan paylar
Tüm sahiplik rakamları: yalnızca izlenen 13F yöneticileri, adi hisse senedi pozisyonları, raporlama dönemi Q4 2024
| Çeyrek | Hissedarlar | Δ | Hisseler | Raporlanan değer | Yeni | Çıkışlar |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Q2 2026 | 99 | +8 | 91.22M | $1.95B | +16 | −9 |
| Q1 2026 | 95 | +5 | 77.43M | $1.44B | +12 | −7 |
| Q4 2025 | 90 | 0 | 62.55M | $1.02B | — | — |
| Q3 2025 | 18 | 0 | 35.82M | $376.85M | — | — |
| Q2 2025 | 15 | 0 | 35.50M | $385.93M | +1 | −1 |
| Q1 2025 | 12 | +2 | 21.57M | $160.68M | +2 | — |
| Q4 2024 | 10 | +4 | 10.96M | $195.43M | +4 | — |
| Q3 2024 | 5 | +3 | 2.93M | $23.62M | +3 | — |
| Q2 2024 | 2 | — | 2.55M | $8.34M | — | — |
| # | Yönetici | Hisseler | Δ hisseler | Değer | Ağırlıkları | Tutulan | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | State Street Global Advisors ✦ (pasif) | 5.06M | — | $91.90M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 2 | Two Sigma Investments ✦ | 1.83M | Yeni | $33.26M | 0.1% | New | 1 | SEC ↗ |
| 3 | Renaissance Technologies ✦ | 1.22M | +99.6% | $22.17M | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 4 | D. E. Shaw & Co. ✦ | 1.16M | +3991.5% | $21.10M | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 5 | Geode Capital Management ✦ (pasif) | 1.13M | +20.5% | $20.44M | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ ×2 |
| 6 | Citadel Advisors ✦ | 343.88K | +8601.5% | $2.70M | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ ×2 |
| 7 | Millennium Management ✦ | 100.62K | -92.6% | $1.83M | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 8 | Marshall Wace ✦ | 77.05K | Yeni | $1.40M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×3 |
| 9 | AQR Capital Management ✦ | 23.62K | Yeni | $428,903 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 10 | T. Rowe Price ✦ | 11.90K | Yeni | $217,000 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
"Yöneticinin ağırlığı" = pozisyonun, ilgili yöneticinin raporlanan 13F hisse senedi değeri içindeki payı — kanaat ölçütü. ✦ = küratörlü yönetici.
Yeni alıcılar
| Two Sigma Investments | $33.26M | 0.1% |
| Marshall Wace | $1.40M | 0.0% |
| AQR Capital Management | $428,903 | 0.0% |
| T. Rowe Price | $217,000 | 0.0% |
Çıkıldı
| Bu çeyrekte takip edilen çıkış yok. |
Tam piyasa bağlamı: TÜM 13F filers'ları genelinde (SEC yapılandırılmış veri, Q1 2026): 281 sahipler, 105.88M hisseler, $1.86B raporlanan. Bu, yukarıdaki takip edilen evren rakamlarından farklı, daha eski bir döneme aittir ve ikisi hiçbir zaman birbirine karıştırılmaz.
Bu menkul kıymetin takip edilen yatırımcılarının en sık birlikte elinde bulundurduğu diğer varlıklar — ortak sahiplik sayımları, temel ilişkiler değil.
Açık piyasa alımları (P)
Kapsama penceremizde açık piyasa içeriden alım işlemi yok.
Açık piyasa satışları (S)
Officer · 50.00K hisse · $752,530
Officer · 1.50K hisse · $22,279
Officer · 98.50K hisse · $1.38M
Director, 10% owner · 1.70K hisse · $27,173
Director, 10% owner · 93.11K hisse · $1.43M
Director, 10% owner · 1.50K hisse · $23,652
Officer · 3.05K hisse · $49,196
Director, 10% owner · 2.14K hisse · $37,782
Director, 10% owner · 139.77K hisse · $2.36M
Director, 10% owner · 18.66K hisse · $311,362
Ödüller, kullanımlar ve vergi stopajı hiçbir zaman alım veya satım olarak sayılmaz. Metodoloji
19.7% sınıfından · Orijinal SEC dosyalamasını görüntüle ↗
19.7% sınıfından · Orijinal SEC dosyalamasını görüntüle ↗