LLY
Eli Lilly and Company · Healthcare · Drug Manufacturers - General
Momentum girdileri (karşılaştırılabilir yöneticiler):
hissedar genişliği -3.4% ·
pay akışı -1.6% ·
net yeni pozisyonlar -3.6%
— formül
Geniş dağılım — azalan paylar ve daha az hissedar
Tüm sahiplik rakamları: yalnızca izlenen 13F yöneticileri, adi hisse senedi pozisyonları, raporlama dönemi Q2 2025
| Çeyrek | Hissedarlar | Δ | Hisseler | Raporlanan değer | Yeni | Çıkışlar |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Q2 2026 | 191 | +4 | 666.78M | $798.87B | +6 | −3 |
| Q1 2026 | 191 | -3 | 666.59M | $613.20B | +1 | −5 |
| Q4 2025 | 193 | +2 | 707.04M | $758.81B | +3 | — |
| Q3 2025 | 27 | -3 | 329.88M | $251.63B | +2 | −6 |
| Q2 2025 | 28 | -1 | 307.45M | $239.60B | +2 | −3 |
| Q1 2025 | 26 | 0 | 140.32M | $115.83B | +1 | −1 |
| Q4 2024 | 26 | +1 | 145.00M | $111.91B | +3 | −2 |
| Q3 2024 | 24 | +2 | 109.89M | $97.29B | +2 | — |
| Q2 2024 | 22 | — | 112.43M | $101.75B | — | — |
| # | Yönetici | Hisseler | Δ hisseler | Değer | Ağırlıkları | Tutulan | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | The Vanguard Group ✦ (pasif) | 80.41M | — | $62.68B | 1.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×6 |
| 2 | BlackRock ✦ (pasif) | 65.96M | — | $51.42B | 1.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×23 |
| 3 | State Street Global Advisors ✦ (pasif) | 34.51M | +0.2% | $26.90B | 1.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 4 | Fidelity (FMR) ✦ | 25.63M | — | $19.98B | 1.1% | n/c | 1 | SEC ↗ ×6 |
| 5 | Geode Capital Management ✦ (pasif) | 18.13M | -2.1% | $14.07B | 1.0% | ▼ Trim | 5 | SEC ↗ ×2 |
| 6 | Capital World Investors ✦ | 17.63M | -4.1% | $13.75B | 2.0% | ▼ Trim | 5 | SEC ↗ |
| 7 | T. Rowe Price ✦ | 16.85M | -12.0% | $13.13B | 1.5% | ▼ Trim | 5 | SEC ↗ ×2 |
| 8 | Wellington Management ✦ | 13.99M | +10.1% | $10.91B | 2.0% | ▲ Add | 5 | SEC ↗ ×9 |
| 9 | PRIMECAP Management ✦ | 12.15M | -17.8% | $9.48B | 7.5% | ▼ Trim | 5 | SEC ↗ |
| 10 | Norges Bank ✦ (pasif) | 11.32M | +3.0% | $8.83B | 1.1% | ▲ Add | 5 | SEC ↗ |
| 11 | Fisher Asset Management ✦ | 4.30M | -20.9% | $3.35B | 1.3% | ▼ Trim | 5 | SEC ↗ |
| 12 | Tiger Global Management ✦ | 1.51M | +13.2% | $1.18B | 3.5% | ▲ Add | 5 | SEC ↗ |
| 13 | Marshall Wace ✦ | 931.73K | +122.1% | $726.31M | 0.9% | ▲ Add | 5 | SEC ↗ ×3 |
| 14 | Citadel Advisors ✦ | 853.25K | +78.6% | $665.14M | 0.6% | ▲ Add | 5 | SEC ↗ ×2 |
| 15 | Adage Capital Partners ✦ | 841.81K | +13.5% | $656.22M | 1.1% | ▲ Add | 5 | SEC ↗ |
| 16 | Millennium Management ✦ | 570.89K | -16.2% | $445.03M | 0.4% | ▼ Trim | 5 | SEC ↗ |
| 17 | D. E. Shaw & Co. ✦ | 528.13K | -7.9% | $411.69M | 0.4% | ▼ Trim | 5 | SEC ↗ ×2 |
| 18 | Viking Global Investors ✦ | 416.92K | Yeni | $325.00M | 0.9% | New | 1 | SEC ↗ |
| 19 | AQR Capital Management ✦ | 346.98K | -38.9% | $269.65M | 0.2% | ▼ Trim | 5 | SEC ↗ ×6 |
| 20 | Point72 Asset Management ✦ | 188.51K | +244.2% | $146.95M | 0.4% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 21 | Coatue Management ✦ | 117.42K | -36.1% | $91.53M | 0.3% | ▼ Trim | 5 | SEC ↗ ×2 |
| 22 | Duquesne Family Office ✦ | 100.67K | +6.2% | $78.48M | 2.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 23 | Two Sigma Investments ✦ | 73.75K | +368.8% | $57.49M | 0.1% | ▲ Add | 5 | SEC ↗ |
| 24 | Dodge & Cox ✦ | 44.96K | -0.3% | $35.05M | 0.0% | ▼ Trim | 5 | SEC ↗ |
| 25 | GAMCO Investors ✦ | 27.40K | -8.9% | $21.36M | 0.2% | ▼ Trim | 5 | SEC ↗ |
| 26 | Gotham Asset Management ✦ | 7.19K | -4.8% | $5.60M | 0.0% | ▼ Trim | 5 | SEC ↗ |
| 27 | Harris Associates (Oakmark) ✦ | 414 | Yeni | $322,725 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 28 | Renaissance Technologies ✦ | 261 | -99.7% | $204,662 | 0.0% | ▼ Trim | 4 | SEC ↗ |
"Yöneticinin ağırlığı" = pozisyonun, ilgili yöneticinin raporlanan 13F hisse senedi değeri içindeki payı — kanaat ölçütü. ✦ = küratörlü yönetici.
Yeni alıcılar
| Viking Global Investors | $325.00M | 0.9% |
| Harris Associates (Oakmark) | $322,725 | 0.0% |
Çıkıldı
| Lone Pine Capital | $455.76M | idi 4.0% |
| Arrowstreet Capital | $34.20M | idi 0.0% |
| Bridgewater Associates | $2.27M | idi 0.0% |
Tam piyasa bağlamı: TÜM 13F filers'ları genelinde (SEC yapılandırılmış veri, Q1 2026): 4,323 sahipler, 762.84M hisseler, $674.93B raporlanan. Bu, yukarıdaki takip edilen evren rakamlarından farklı, daha eski bir döneme aittir ve ikisi hiçbir zaman birbirine karıştırılmaz.
Bu menkul kıymetin takip edilen yatırımcılarının en sık birlikte elinde bulundurduğu diğer varlıklar — ortak sahiplik sayımları, temel ilişkiler değil.
Açık piyasa alımları (P)
Kapsama penceremizde açık piyasa içeriden alım işlemi yok.
Açık piyasa satışları (S)
Officer · 6.50K hisse · $7.64M
Officer · 2.00K hisse · $2.37M
Officer · 5.00K hisse · $5.95M
Ödüller, kullanımlar ve vergi stopajı hiçbir zaman alım veya satım olarak sayılmaz. Metodoloji