GRAB
Grab Holdings Limited · Technology · Software - Application
Momentum girdileri (karşılaştırılabilir yöneticiler):
hissedar genişliği -4.5% ·
pay akışı +3.2% ·
net yeni pozisyonlar -4.8%
· formül
Yoğunlaşmış birikim: daha az hissedar arasında artan hisseler
Tüm sahiplik rakamları: yalnızca izlenen 13F yöneticileri, adi hisse senedi pozisyonları, raporlama dönemi Q2 2025
| Çeyrek | Hissedarlar | Δ | Hisseler | Raporlanan değer | Yeni | Çıkışlar |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Q2 2026 | 142 | -5 | 1.30B | $4.89B | +2 | −8 |
| Q1 2026 | 151 | -3 | 1.30B | $4.71B | +6 | −10 |
| Q4 2025 | 155 | +1 | 1.37B | $6.82B | +2 | n/a |
| Q3 2025 | 22 | -1 | 835.04M | $5.01B | +1 | −3 |
| Q2 2025 | 21 | -1 | 586.72M | $2.94B | n/a | −1 |
| Q1 2025 | 19 | +3 | 438.18M | $1.97B | +3 | n/a |
| Q4 2024 | 16 | -1 | 442.38M | $2.07B | +1 | −2 |
| Q3 2024 | 16 | 0 | 386.02M | $1.45B | +1 | −1 |
| Q2 2024 | 16 | n/a | 386.90M | $1.36B | n/a | n/a |
| # | Yönetici | Hisseler | Δ hisseler | Değer | Ağırlıkları | Tutulan | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | BlackRock ✦ (pasif) | 121.45M | n/a | $610.87M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×20 |
| 2 | Tiger Global Management ✦ | 92.92M | 0.0% | $467.41M | 1.4% | Held | 5 | SEC ↗ |
| 3 | Wellington Management ✦ | 53.81M | +17.0% | $270.67M | 0.0% | ▲ Add | 5 | SEC ↗ ×8 |
| 4 | Marshall Wace ✦ | 51.94M | -6.2% | $261.27M | 0.3% | ▼ Trim | 5 | SEC ↗ ×4 |
| 5 | Baillie Gifford ✦ | 48.13M | -4.6% | $242.10M | 0.2% | ▼ Trim | 5 | SEC ↗ ×4 |
| 6 | D. E. Shaw & Co. ✦ | 46.15M | +50.9% | $232.13M | 0.2% | ▲ Add | 5 | SEC ↗ ×2 |
| 7 | State Street Global Advisors ✦ (pasif) | 43.32M | +1.8% | $217.91M | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 8 | Norges Bank ✦ (pasif) | 34.83M | +10.8% | $175.19M | 0.0% | ▲ Add | 5 | SEC ↗ |
| 9 | Geode Capital Management ✦ (pasif) | 24.13M | +3.2% | $119.57M | 0.0% | ▲ Add | 5 | SEC ↗ ×2 |
| 10 | Two Sigma Investments ✦ | 14.70M | +25.0% | $73.94M | 0.1% | ▲ Add | 5 | SEC ↗ |
| 11 | Oaktree Capital Management ✦ | 11.57M | +12.6% | $58.19M | 1.5% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 12 | Bridgewater Associates ✦ | 10.58M | +59.3% | $53.23M | 0.2% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 13 | Citadel Advisors ✦ | 8.84M | +53.2% | $44.48M | 0.0% | ▲ Add | 5 | SEC ↗ |
| 14 | The Vanguard Group ✦ (pasif) | 8.31M | n/a | $41.81M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×4 |
| 15 | Millennium Management ✦ | 8.28M | -15.2% | $41.65M | 0.0% | ▼ Trim | 5 | SEC ↗ |
| 16 | AQR Capital Management ✦ | 2.88M | -78.3% | $14.50M | 0.0% | ▼ Trim | 5 | SEC ↗ ×2 |
| 17 | T. Rowe Price ✦ | 971.28K | +17.9% | $4.89M | 0.0% | ▲ Add | 5 | SEC ↗ ×2 |
| 18 | Gotham Asset Management ✦ | 45.88K | +298.1% | $2.36M | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 19 | Fidelity (FMR) ✦ | 335.69K | n/a | $1.69M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 20 | Altimeter Capital ✦ | 3.50M | 0.0% | $1.37M | 0.0% | Held | 5 | SEC ↗ |
| 21 | Soros Fund Management ✦ | 14.68K | +19.7% | $73,825 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
"Yöneticinin ağırlığı" = pozisyonun, yöneticinin raporlanan 13F hisse senedi değeri içindeki payı: kanaat ölçüsü. ✦ = seçilmiş yönetici.
Yeni alıcılar
| Bu çeyrekte takip edilen yeni alıcı yok. |
Çıkıldı
| Arrowstreet Capital | $16.28M | idi 0.0% |
Tam piyasa bağlamı: TÜM 13F filers'ları genelinde (SEC yapılandırılmış veri, Q1 2026): 1 sahipler, 199.70K hisseler, $730 raporlanan. Bu, yukarıdaki takip edilen evren rakamlarından farklı, daha eski bir döneme aittir ve ikisi hiçbir zaman birbirine karıştırılmaz.
Bu menkul kıymetin takip edilen sahiplerinin en sık birlikte tuttuğu diğer varlıklar: ortak sahiplik sayıları, temel ilişkiler değil.
Açık piyasa alımları (P)
Officer, Director · Chief Executive… · 10.35M hisse @ 2.89 · $29.88M
Officer, Director · President and COO · 299.57K hisse @ 2.89 · $866,839
Açık piyasa satışları (S)
Officer · 38.00K hisse · $117,420
Officer · 30.00K hisse · $92,400
Officer · 50.00K hisse · $145,190
Officer · 38.00K hisse · $130,412
Officer, Director · 145.35K hisse · $506,236
Officer · 50.00K hisse · $180,180
Officer · 30.00K hisse · $109,182
Officer, Director · 400.00K hisse · $1.45M
Ödüller, kullanımlar ve vergi stopajı hiçbir zaman alım veya satım olarak sayılmaz. Metodoloji
13.5% sınıfından · Orijinal SEC dosyalamasını görüntüle ↗