GLOO
profil alımı beklemede
Momentum girdileri (karşılaştırılabilir yöneticiler): hissedar genişliği 0.0% · pay akışı +24.5% · net yeni pozisyonlar 0.0% — formül
Tüm sahiplik rakamları: yalnızca izlenen 13F yöneticileri, adi hisse senedi pozisyonları, raporlama dönemi Q1 2026
| # | Yönetici | Hisseler | Δ hisseler | Değer | Ağırlıkları | Tutulan | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Vanguard Capital Management Llc | 239.18K | — | $1.15M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 2 | Geode Capital Management ✦ (pasif) | 140.30K | Yeni | $674,838 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 3 | Hrt Financial Lp | 45.20K | +43.5% | $217,000 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 4 | BlackRock ✦ (pasif) | 34.76K | Yeni | $167,215 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 5 | Northern Trust Corp | 22.54K | Yeni | $108,398 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 6 | Cwm, Llc | 9.24K | Yeni | $44,430 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 7 | UBS Group AG | 7.43K | +1332.6% | $35,763 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ ×2 |
| 8 | Morgan Stanley ✦ | 1.00K | Yeni | $4,810 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 9 | Jones Financial Companies Lllp | 100 | Yeni | $494 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
"Yöneticinin ağırlığı" = pozisyonun, ilgili yöneticinin raporlanan 13F hisse senedi değeri içindeki payı — kanaat ölçütü. ✦ = küratörlü yönetici.
Yeni alıcılar
| Geode Capital Management | $674,838 | 0.0% |
| BlackRock | $167,215 | 0.0% |
| Northern Trust Corp | $108,398 | 0.0% |
| Cwm, Llc | $44,430 | 0.0% |
| Morgan Stanley | $4,810 | 0.0% |
| Jones Financial Companies Lllp | $494 | 0.0% |
Çıkıldı
| Millennium Management | $402,061 | idi 0.0% |
| Marshall Wace | $172,730 | idi 0.0% |
| Point72 Asset Management | $83,671 | idi 0.0% |
| Jane Street Group, Llc | $81,907 | idi 0.0% |
| JPMorgan Chase | $188 | idi 0.0% |
| Bank Of America Corp /De/ | $17 | idi 0.0% |
Tam piyasa bağlamı: TÜM 13F filers'ları genelinde (SEC yapılandırılmış veri, Q1 2026): 23 sahipler, 4.28M hisseler, $19.15M raporlanan. Bu, yukarıdaki takip edilen evren rakamlarından farklı, daha eski bir döneme aittir ve ikisi hiçbir zaman birbirine karıştırılmaz.
Bu menkul kıymetin takip edilen yatırımcılarının en sık birlikte elinde bulundurduğu diğer varlıklar — ortak sahiplik sayımları, temel ilişkiler değil.
Açık piyasa alımları (P)
Officer, Director · See Remarks · 25.00K hisse @ 3.45 · $86,232
Officer, Director · See Remarks · 50.00K hisse @ 3.34 · $166,875
Açık piyasa satışları (S)
10% owner · 5.00K hisse · $16,714
10% owner · 16.00K hisse · $56,808
10% owner · 36.00K hisse · $116,442
10% owner · 10.00K hisse · $30,311
10% owner · 9.00K hisse · $29,237
10% owner · 10.00K hisse · $31,970
10% owner · 5.50K hisse · $16,975
10% owner · 1.00K hisse · $3,065
10% owner · 500 hisse · $1,561
10% owner · 3.00K hisse · $10,230
Ödüller, kullanımlar ve vergi stopajı hiçbir zaman alım veya satım olarak sayılmaz. Metodoloji
8.5% sınıfından · Orijinal SEC dosyalamasını görüntüle ↗
49.0% sınıfından · Orijinal SEC dosyalamasını görüntüle ↗
12.0% sınıfından · Orijinal SEC dosyalamasını görüntüle ↗
12.0% sınıfından · Orijinal SEC dosyalamasını görüntüle ↗
19.1% sınıfından · Orijinal SEC dosyalamasını görüntüle ↗