CWBC
naam in afwachting van profielverwerking
Momentum-inputs (vergelijkbare managers):
breedte van houders +5.5% ·
aandelenstroom +3.0% ·
netto nieuwe posities +5.2%
— formule
Brede accumulatie — stijgende aandelen bij meer houders
Alle eigendomscijfers: uitsluitend gevolgde 13F-managers, posities in gewone aandelen, rapportageperiode Q4 2025
| Kwartaal | Houders | Δ | Aandelen | Gerapporteerde waarde | Nieuw | Uitstappen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Q2 2026 | 64 | +4 | 12.10M | $324.89M | +8 | −4 |
| Q1 2026 | 62 | +4 | 7.30M | $170.11M | +9 | −5 |
| Q4 2025 | 58 | +3 | 6.63M | $149.17M | +4 | −1 |
| Q3 2025 | 14 | 0 | 4.21M | $87.79M | +1 | −1 |
| Q2 2025 | 11 | +1 | 3.72M | $72.48M | +1 | — |
| Q1 2025 | 7 | 0 | 962.41K | $17.79M | +1 | −1 |
| Q4 2024 | 7 | 0 | 868.70K | $16.83M | — | — |
| Q3 2024 | 6 | +1 | 602.18K | $11.60M | +1 | — |
| Q2 2024 | 5 | — | 586.20K | $10.85M | — | — |
| # | Manager | Aandelen | Δ aandelen | Waarde | Hun gewicht | Gehouden | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | BlackRock ✦ (passief) | 1.65M | -1.6% | $37.13M | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ ×8 |
| 2 | The Vanguard Group ✦ (passief) | 942.92K | -0.2% | $21.22M | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ ×3 |
| 3 | Dimensional Fund Advisors Lp | 802.41K | — | $18.05M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×4 |
| 4 | Geode Capital Management ✦ (passief) | 390.48K | -0.9% | $8.79M | 0.0% | ▼ Trim | 7 | SEC ↗ ×2 |
| 5 | Manufacturers Life Insurance… | 343.89K | — | $7.74M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 6 | State Street Global Advisors ✦ (passief) | 334.32K | +5.1% | $7.52M | 0.0% | ▲ Add | 5 | SEC ↗ |
| 7 | Fidelity (FMR) ✦ | 304.95K | +5.9% | $6.86M | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ ×2 |
| 8 | American Century Companies Inc | 221.22K | — | $4.98M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 9 | Renaissance Technologies ✦ | 167.01K | +85.5% | $3.76M | 0.0% | ▲ Add | 7 | SEC ↗ |
| 10 | Wellington Management ✦ | 164.62K | +3.8% | $3.70M | 0.0% | ▲ Add | 7 | SEC ↗ ×2 |
| 11 | Northern Trust Corp | 136.19K | — | $3.06M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×3 |
| 12 | Morgan Stanley ✦ | 79.29K | +22.8% | $1.78M | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ ×8 |
| 13 | Citadel Advisors ✦ | 73.16K | Nieuw | $1.65M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 14 | Goldman Sachs Group ✦ | 70.77K | +70.7% | $1.59M | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ ×2 |
| 15 | Barclays Plc | 66.64K | — | $1.50M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 16 | First Trust Advisors Lp | 61.44K | — | $1.38M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 17 | Bank of New York Mellon Corp | 61.44K | — | $1.38M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×3 |
| 18 | AQR Capital Management ✦ | 56.07K | +31.1% | $1.26M | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ ×6 |
| 19 | Marshall Wace ✦ | 50.27K | -34.0% | $1.13M | 0.0% | ▼ Trim | 4 | SEC ↗ ×2 |
| 20 | Charles Schwab Investment… | 48.17K | — | $1.08M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 21 | Hsbc Holdings Plc | 45.84K | — | $1.03M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 22 | Connor, Clark & Lunn Investment… | 45.37K | — | $1.02M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 23 | Victory Capital Management Inc | 45.00K | — | $1.01M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 24 | Point72 Asset Management ✦ | 44.17K | Nieuw | $993,893 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 25 | Bank Of America Corp /De/ | 37.77K | — | $849,758 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×3 |
| 26 | Arrowstreet Capital ✦ | 37.15K | +154.9% | $835,853 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 27 | Mercer Global Advisors Inc /Adv | 29.66K | — | $667,283 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 28 | Sei Investments Co | 27.39K | — | $616,363 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 29 | Invesco Ltd. | 26.12K | — | $587,701 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×3 |
| 30 | Wells Fargo & Company/Mn | 25.80K | — | $580,479 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×3 |
| 31 | Jane Street Group, Llc | 23.18K | — | $521,437 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 32 | Nuveen, LLC | 22.19K | — | $499,186 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 33 | Qube Research & Technologies Ltd | 20.93K | — | $470,813 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 34 | JPMorgan Chase ✦ | 20.90K | -64.4% | $470,273 | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ ×5 |
| 35 | Rhumbline Advisers | 20.77K | — | $467,255 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 36 | Quantinno Capital Management LP | 19.61K | — | $441,338 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 37 | Deutsche Bank Ag\ | 12.69K | — | $285,413 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 38 | Citigroup Inc | 12.07K | — | $271,553 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 39 | Franklin Resources Inc | 11.22K | — | $252,540 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 40 | Millennium Management ✦ | 11.16K | Nieuw | $251,168 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 41 | T. Rowe Price ✦ | 9.96K | Nieuw | $225,000 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 42 | Alliancebernstein L.P. | 9.18K | — | $206,550 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 43 | UBS Group AG | 8.81K | — | $198,158 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×3 |
| 44 | MIRAE ASSET GLOBAL ETFS HOLDINGS… | 7.75K | — | $174,465 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 45 | Bnp Paribas Financial Markets | 7.56K | — | $170,190 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 46 | New York State Common Retirement… | 6.03K | — | $135,743 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 47 | Cwm, Llc | 3.74K | — | $84,000 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 48 | Us Bancorp \De\ | 2.91K | — | $65,385 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 49 | Pnc Financial Services Group, Inc. | 2.68K | — | $60,301 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×3 |
| 50 | Russell Investments Group, Ltd. | 2.08K | — | $46,844 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 51 | Legal & General Group Plc | 1.53K | — | $34,381 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 52 | California State Teachers… | 1.03K | — | $23,175 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 53 | Royal Bank Of Canada | 1.02K | — | $23,000 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×3 |
| 54 | Osaic Holdings, Inc. | 727 | — | $16,358 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 55 | UBS AM, a distinct business unit of… | 136 | — | $3,060 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 56 | Optiver Holding B.V. | 124 | — | $2,790 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 57 | Jones Financial Companies Lllp | 116 | — | $2,610 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 58 | Assetmark, Inc | 9 | — | $203 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
"Hun gewicht" = het aandeel van de positie in de gerapporteerde 13F-aandelenwaarde van die beheerder — de overtuigingsmaatstaf. ✦ = gecureerde beheerder.
Nieuwe kopers
| Citadel Advisors | $1.65M | 0.0% |
| Point72 Asset Management | $993,893 | 0.0% |
| Millennium Management | $251,168 | 0.0% |
| T. Rowe Price | $225,000 | 0.0% |
Verlaten
| Two Sigma Investments | $882,699 | was 0.0% |
Volledige marktcontext: over ALLE 13F-indieners (SEC gestructureerde data, Q1 2026): 125 houders, 11.19M aandelen, $257.17M gerapporteerd. Dit betreft een andere, oudere periode dan de bovenstaande cijfers van het gevolgde universum; beide worden nooit gecombineerd.
Wat de gevolgde houders van dit effect verder het vaakst bezitten — aantallen gedeeld eigendom, geen fundamentele relaties.
Open-market aankopen (P)
Officer · EXECUTIVE VICE… · 188 aand @ 21.51 · $4,044
Officer · EXECUTIVE VICE… · 107 aand @ 21.51 · $2,302
Director · 54 aand @ 25.92 · $1,406
Director · 255 aand @ 26.10 · $6,656
Director · 4.77K aand @ 24.88 · $118,678
Open-market verkopen (S)
Geen open-market insider-verkopen in ons dekkingsvenster.
Toekenningen, uitoefeningen en belastinginhoudingen worden hier nooit meegeteld als aankopen of verkopen. Methodologie