CRAK
profil alımı beklemede
Momentum girdileri (karşılaştırılabilir yöneticiler):
hissedar genişliği +30.0% ·
pay akışı +30.0% ·
net yeni pozisyonlar +20.0%
— formül
Geniş birikim — daha fazla hissedar arasında artan paylar
Tüm sahiplik rakamları: yalnızca izlenen 13F yöneticileri, adi hisse senedi pozisyonları, raporlama dönemi Q1 2026
| # | Yönetici | Hisseler | Δ hisseler | Değer | Ağırlıkları | Tutulan | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Raymond James Financial Inc | 129.08K | Yeni | $6.38M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 2 | LPL Financial LLC | 102.76K | +258.5% | $5.08M | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 3 | Rockefeller Capital Management L.P. | 91.72K | +115997.5% | $4.53M | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 4 | Cetera Investment Advisers | 68.87K | -33.4% | $3.40M | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 5 | Manufacturers Life Insurance… | 36.28K | Yeni | $1.79M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 6 | Citadel Advisors ✦ | 36.17K | Yeni | $1.79M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 7 | Osaic Holdings, Inc. | 27.66K | +481.4% | $1.37M | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ ×2 |
| 8 | Jane Street Group, Llc | 19.09K | +146.4% | $942,898 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 9 | Stifel Financial Corp | 11.85K | Yeni | $585,492 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 10 | Envestnet Asset Management Inc | 9.66K | Yeni | $477,402 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 11 | Captrust Financial Advisors | 4.85K | Yeni | $239,541 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 12 | Simplex Trading, Llc | 3.44K | Yeni | $169,936 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 13 | UBS Group AG | 1.43K | +260.4% | $70,493 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ ×2 |
| 14 | Fifth Third Bancorp | 815 | Yeni | $40,261 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 15 | Northwestern Mutual Wealth… | 329 | Yeni | $16,252 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 16 | JPMorgan Chase ✦ | 235 | Yeni | $11,517 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 17 | Bank Of Montreal /Can/ | 7 | Yeni | $346 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 18 | Morgan Stanley ✦ | 1 | Yeni | $52 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 19 | Wells Fargo & Company/Mn | 1 | — | $35 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
"Yöneticinin ağırlığı" = pozisyonun, ilgili yöneticinin raporlanan 13F hisse senedi değeri içindeki payı — kanaat ölçütü. ✦ = küratörlü yönetici.
Yeni alıcılar
| Raymond James Financial Inc | $6.38M | 0.0% |
| Manufacturers Life Insurance… | $1.79M | 0.0% |
| Citadel Advisors | $1.79M | 0.0% |
| Stifel Financial Corp | $585,492 | 0.0% |
| Envestnet Asset Management Inc | $477,402 | 0.0% |
| Captrust Financial Advisors | $239,541 | 0.0% |
| Simplex Trading, Llc | $169,936 | 0.0% |
| Fifth Third Bancorp | $40,261 | 0.0% |
| Northwestern Mutual Wealth… | $16,252 | 0.0% |
| JPMorgan Chase | $11,517 | 0.0% |
| Bank Of Montreal /Can/ | $346 | 0.0% |
| Morgan Stanley | $52 | 0.0% |
Çıkıldı
| Susquehanna International… | $852,963 | idi 0.0% |
| Bank Of America Corp /De/ | $18,753 | idi 0.0% |
Tam piyasa bağlamı: TÜM 13F filers'ları genelinde (SEC yapılandırılmış veri, Q1 2026): 57 sahipler, 1.27M hisseler, $60.46M raporlanan. Bu, yukarıdaki takip edilen evren rakamlarından farklı, daha eski bir döneme aittir ve ikisi hiçbir zaman birbirine karıştırılmaz.
Bu menkul kıymetin takip edilen yatırımcılarının en sık birlikte elinde bulundurduğu diğer varlıklar — ortak sahiplik sayımları, temel ilişkiler değil.