CNR
Core Natural Resources, Inc. · Energy · Coal
Momentum girdileri (karşılaştırılabilir yöneticiler):
hissedar genişliği +30.0% ·
pay akışı +30.0% ·
net yeni pozisyonlar +20.0%
— formül
Geniş birikim — daha fazla hissedar arasında artan paylar
Tüm sahiplik rakamları: yalnızca izlenen 13F yöneticileri, adi hisse senedi pozisyonları, raporlama dönemi Q1 2025
| # | Yönetici | Hisseler | Δ hisseler | Değer | Ağırlıkları | Tutulan | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | State Street Global Advisors ✦ (pasif) | 2.88M | Yeni | $221.68M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 2 | Greenlight Capital (DME Capital) ✦ | 2.21M | Yeni | $170.29M | 8.6% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 3 | Geode Capital Management ✦ (pasif) | 1.22M | Yeni | $93.85M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 4 | Citadel Advisors ✦ | 935.30K | Yeni | $72.11M | 0.1% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 5 | T. Rowe Price ✦ | 289.12K | +7.1% | $22.29M | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ ×2 |
| 6 | Wellington Management ✦ | 164.27K | Yeni | $12.67M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×3 |
| 7 | Point72 Asset Management ✦ | 70.64K | Yeni | $5.45M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 8 | Renaissance Technologies ✦ | 67.95K | Yeni | $5.24M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 9 | Marshall Wace ✦ | 42.53K | +413.6% | $3.28M | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ ×2 |
| 10 | Gotham Asset Management ✦ | 19.44K | Yeni | $1.50M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 11 | AQR Capital Management ✦ | 10.33K | Yeni | $796,240 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×4 |
| 12 | Millennium Management ✦ | 4.41K | Yeni | $340,319 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
"Yöneticinin ağırlığı" = pozisyonun, ilgili yöneticinin raporlanan 13F hisse senedi değeri içindeki payı — kanaat ölçütü. ✦ = küratörlü yönetici.
Yeni alıcılar
| State Street Global Advisors | $221.68M | 0.0% |
| Greenlight Capital (DME… | $170.29M | 8.6% |
| Geode Capital Management | $93.85M | 0.0% |
| Citadel Advisors | $72.11M | 0.1% |
| Wellington Management | $12.67M | 0.0% |
| Point72 Asset Management | $5.45M | 0.0% |
| Renaissance Technologies | $5.24M | 0.0% |
| Gotham Asset Management | $1.50M | 0.0% |
| AQR Capital Management | $796,240 | 0.0% |
| Millennium Management | $340,319 | 0.0% |
Çıkıldı
| Bu çeyrekte takip edilen çıkış yok. |
Tam piyasa bağlamı: TÜM 13F filers'ları genelinde (SEC yapılandırılmış veri, Q1 2026): 374 sahipler, 46.54M hisseler, $4.76B raporlanan. Bu, yukarıdaki takip edilen evren rakamlarından farklı, daha eski bir döneme aittir ve ikisi hiçbir zaman birbirine karıştırılmaz.
Bu menkul kıymetin takip edilen yatırımcılarının en sık birlikte elinde bulundurduğu diğer varlıklar — ortak sahiplik sayımları, temel ilişkiler değil.