CAI
Caris Life Sciences, Inc. · Healthcare · Biotechnology
Momentum girdileri (karşılaştırılabilir yöneticiler):
hissedar genişliği +30.0% ·
pay akışı +30.0% ·
net yeni pozisyonlar +20.0%
— formül
Geniş birikim — daha fazla hissedar arasında artan paylar
Tüm sahiplik rakamları: yalnızca izlenen 13F yöneticileri, adi hisse senedi pozisyonları, raporlama dönemi Q2 2025
| # | Yönetici | Hisseler | Δ hisseler | Değer | Ağırlıkları | Tutulan | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Coatue Management ✦ | 10.14M | Yeni | $271.00M | 0.8% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 2 | Fidelity (FMR) ✦ | 8.63M | — | $230.63M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×4 |
| 3 | T. Rowe Price ✦ | 6.76M | Yeni | $180.65M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 4 | Millennium Management ✦ | 3.51M | Yeni | $93.87M | 0.1% | New | 1 | SEC ↗ |
| 5 | Capital World Investors ✦ | 999.95K | Yeni | $26.72M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 6 | Point72 Asset Management ✦ | 458.48K | Yeni | $12.25M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 7 | Norges Bank ✦ (pasif) | 375.00K | Yeni | $10.02M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 8 | Citadel Advisors ✦ | 341.57K | Yeni | $9.13M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 9 | BlackRock ✦ (pasif) | 309.10K | — | $8.26M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×9 |
| 10 | Geode Capital Management ✦ (pasif) | 235.23K | Yeni | $6.29M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 11 | The Vanguard Group ✦ (pasif) | 150.00K | — | $4.01M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×3 |
| 12 | Adage Capital Partners ✦ | 150.00K | Yeni | $4.01M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 13 | Soros Fund Management ✦ | 50.00K | Yeni | $1.34M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 14 | ARK Investment Management ✦ | 47.05K | Yeni | $1.26M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 15 | Marshall Wace ✦ | 37.87K | Yeni | $1.01M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 16 | D. E. Shaw & Co. ✦ | 7.50K | Yeni | $200,400 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
"Yöneticinin ağırlığı" = pozisyonun, ilgili yöneticinin raporlanan 13F hisse senedi değeri içindeki payı — kanaat ölçütü. ✦ = küratörlü yönetici.
Yeni alıcılar
| Coatue Management | $271.00M | 0.8% |
| T. Rowe Price | $180.65M | 0.0% |
| Millennium Management | $93.87M | 0.1% |
| Capital World Investors | $26.72M | 0.0% |
| Point72 Asset Management | $12.25M | 0.0% |
| Norges Bank | $10.02M | 0.0% |
| Citadel Advisors | $9.13M | 0.0% |
| Geode Capital Management | $6.29M | 0.0% |
| Adage Capital Partners | $4.01M | 0.0% |
| Soros Fund Management | $1.34M | 0.0% |
| ARK Investment Management | $1.26M | 0.0% |
| Marshall Wace | $1.01M | 0.0% |
Çıkıldı
| Bu çeyrekte takip edilen çıkış yok. |
Tam piyasa bağlamı: TÜM 13F filers'ları genelinde (SEC yapılandırılmış veri, Q1 2026): 200 sahipler, 153.41M hisseler, $2.53B raporlanan. Bu, yukarıdaki takip edilen evren rakamlarından farklı, daha eski bir döneme aittir ve ikisi hiçbir zaman birbirine karıştırılmaz.
Bu menkul kıymetin takip edilen yatırımcılarının en sık birlikte elinde bulundurduğu diğer varlıklar — ortak sahiplik sayımları, temel ilişkiler değil.
Açık piyasa alımları (P)
Kapsama penceremizde açık piyasa içeriden alım işlemi yok.
Açık piyasa satışları (S)
Officer · 7.50K hisse · $238,626
Officer, Director · 400.00K hisse · $12.13M
Officer · 119.21K hisse · $2.95M
Officer · 393.10K hisse · $9.73M
Officer · 84.90K hisse · $2.15M
Ödüller, kullanımlar ve vergi stopajı hiçbir zaman alım veya satım olarak sayılmaz. Metodoloji