BSIN
profil alımı beklemede
Momentum girdileri (karşılaştırılabilir yöneticiler):
hissedar genişliği +30.0% ·
pay akışı +30.0% ·
net yeni pozisyonlar +20.0%
— formül
Geniş birikim — daha fazla hissedar arasında artan paylar
Tüm sahiplik rakamları: yalnızca izlenen 13F yöneticileri, adi hisse senedi pozisyonları, raporlama dönemi Q2 2026
| Çeyrek | Hissedarlar | Δ | Hisseler | Raporlanan değer | Yeni | Çıkışlar |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Q2 2026 | 16 | +5 | 3.55M | $3.91M | +7 | −3 |
| Q1 2026 | 12 | 0 | 2.03M | $1.79M | +3 | −3 |
| Q4 2025 | 12 | -1 | 1.14M | $1.05M | — | −1 |
| Q3 2025 | 7 | +1 | 921.32K | $1.09M | +2 | −1 |
| Q2 2025 | 5 | 0 | 830.59K | $1.16M | — | — |
| Q1 2025 | 3 | 0 | 268.88K | $322,694 | — | — |
| Q4 2024 | 3 | 0 | 206.10K | $335,991 | — | — |
| Q3 2024 | 2 | 0 | 138.27K | $159,041 | — | — |
| Q2 2024 | 2 | — | 117.62K | $120,000 | — | — |
| # | Yönetici | Hisseler | Δ hisseler | Değer | Ağırlıkları | Tutulan | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Vanguard Capital Management Llc | 1.28M | +128.7% | $1.41M | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 2 | Jane Street Group, Llc | 917.76K | Yeni | $1.01M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 3 | Jane Street Group, Llc | 917.76K | Yeni | $1.01M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 4 | Geode Capital Management ✦ (pasif) | 405.27K | +81.2% | $445,831 | 0.0% | ▲ Add | 9 | SEC ↗ |
| 5 | Geode Capital Management ✦ (pasif) | 405.27K | +81.2% | $445,831 | 0.0% | ▲ Add | 9 | SEC ↗ |
| 6 | Peak6 Llc | 175.00K | -12.5% | $192,500 | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 7 | UBS Group AG | 169.77K | -64.8% | $186,748 | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 8 | UBS Group AG | 169.77K | -64.8% | $186,748 | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 9 | State Street Global Advisors ✦ (pasif) | 124.57K | 0.0% | $137,028 | 0.0% | Held | 7 | SEC ↗ |
| 10 | BlackRock ✦ (pasif) | 121.54K | +210.7% | $133,691 | 0.0% | ▲ Add | 5 | SEC ↗ |
| 11 | BlackRock ✦ (pasif) | 121.54K | +210.7% | $133,691 | 0.0% | ▲ Add | 5 | SEC ↗ |
| 12 | BlackRock ✦ (pasif) | 121.54K | +210.7% | $133,691 | 0.0% | ▲ Add | 5 | SEC ↗ |
| 13 | Marshall Wace ✦ | 116.08K | Yeni | $127,683 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 14 | Citadel Advisors ✦ | 95.59K | Yeni | $105,152 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 15 | Northern Trust Corp | 64.72K | +42.6% | $71,198 | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 16 | Susquehanna International Group, Llp | 46.21K | Yeni | $50,832 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 17 | Corient Private Wealth LP | 16.00K | Yeni | $17,600 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 18 | Two Sigma Investments ✦ | 10.99K | Yeni | $12,092 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 19 | Rockefeller Capital Management L.P. | 5.00K | Yeni | $5,500 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 20 | Morgan Stanley ✦ | 91 | +4450.0% | $101 | 0.0% | ▲ Add | 4 | SEC ↗ |
| 21 | Morgan Stanley ✦ | 91 | +4450.0% | $101 | 0.0% | ▲ Add | 4 | SEC ↗ |
| 22 | Osaic Holdings, Inc. | 10 | 0.0% | $11 | 0.0% | Held | 3 | SEC ↗ |
"Yöneticinin ağırlığı" = pozisyonun, ilgili yöneticinin raporlanan 13F hisse senedi değeri içindeki payı — kanaat ölçütü. ✦ = küratörlü yönetici.
Yeni alıcılar
| Jane Street Group, Llc | $1.01M | 0.0% |
| Jane Street Group, Llc | $1.01M | 0.0% |
| Marshall Wace | $127,683 | 0.0% |
| Citadel Advisors | $105,152 | 0.0% |
| Susquehanna International… | $50,832 | 0.0% |
| Corient Private Wealth LP | $17,600 | 0.0% |
| Two Sigma Investments | $12,092 | 0.0% |
| Rockefeller Capital… | $5,500 | 0.0% |
Çıkıldı
| HighTower Advisors, LLC | $265,230 | idi 0.0% |
| Citigroup Inc | $36,680 | idi 0.0% |
| National Bank Of Canada /Fi/ | $7,692 | idi 0.0% |
Tam piyasa bağlamı: TÜM 13F filers'ları genelinde (SEC yapılandırılmış veri, Q1 2026): 31 sahipler, 4.72M hisseler, $4.08M raporlanan. Bu, yukarıdaki takip edilen evren rakamlarından farklı, daha eski bir döneme aittir ve ikisi hiçbir zaman birbirine karıştırılmaz.
Bu menkul kıymetin takip edilen yatırımcılarının en sık birlikte elinde bulundurduğu diğer varlıklar — ortak sahiplik sayımları, temel ilişkiler değil.