BLTE
naam in afwachting van profielverwerking
Momentum-inputs (vergelijkbare managers):
breedte van houders +15.4% ·
aandelenstroom +30.0% ·
netto nieuwe posities +13.3%
— formule
Brede accumulatie — stijgende aandelen bij meer houders
Alle eigendomscijfers: uitsluitend gevolgde 13F-managers, posities in gewone aandelen, rapportageperiode Q1 2026
| Kwartaal | Houders | Δ | Aandelen | Gerapporteerde waarde | Nieuw | Uitstappen |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Q2 2026 | 31 | +2 | 2.32M | $356.66M | +6 | −5 |
| Q1 2026 | 30 | +4 | 2.77M | $442.00M | +8 | −4 |
| Q4 2025 | 26 | 0 | 1.44M | $230.65M | +1 | −1 |
| Q3 2025 | 10 | +1 | 282.43K | $20.90M | +1 | — |
| Q2 2025 | 6 | +3 | 55.61K | $3.21M | +3 | — |
| Q1 2025 | 3 | -1 | 38.54K | $2.55M | — | −1 |
| Q4 2024 | 4 | -1 | 37.79K | $2.38M | — | −1 |
| Q3 2024 | 4 | +2 | 26.45K | $1.24M | +2 | — |
| Q2 2024 | 2 | — | 14.01K | $640,022 | — | — |
| # | Manager | Aandelen | Δ aandelen | Waarde | Hun gewicht | Gehouden | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | UBS Group AG | 768.36K | +496.8% | $122.51M | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ ×3 |
| 2 | Millennium Management ✦ | 570.09K | +2.0% | $90.89M | 0.1% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 3 | Holocene Advisors, LP | 494.50K | +488.2% | $78.84M | 0.2% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 4 | T. Rowe Price ✦ | 281.81K | Nieuw | $44.93M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 5 | Morgan Stanley ✦ | 201.41K | +619.0% | $32.11M | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ ×8 |
| 6 | Duquesne Family Office ✦ | 106.10K | Nieuw | $16.92M | 0.6% | New | 1 | SEC ↗ |
| 7 | Goldman Sachs Group ✦ | 105.51K | +136.6% | $16.82M | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 8 | Renaissance Technologies ✦ | 52.00K | Nieuw | $8.29M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 9 | Td Asset Management Inc | 33.41K | Nieuw | $5.33M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 10 | Bnp Paribas Financial Markets | 32.52K | +1228.6% | $5.19M | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 11 | Manufacturers Life Insurance… | 19.60K | Nieuw | $3.13M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 12 | Squarepoint Ops LLC | 16.98K | Nieuw | $2.71M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 13 | State Street Global Advisors ✦ (passief) | 16.05K | +2.0% | $2.56M | 0.0% | ▲ Add | 6 | SEC ↗ |
| 14 | Bank Of Montreal /Can/ | 15.98K | +2.9% | $2.55M | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 15 | Jane Street Group, Llc | 12.22K | -62.2% | $1.95M | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 16 | Hrt Financial Lp | 10.92K | +33.8% | $1.74M | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 17 | Geode Capital Management ✦ (passief) | 10.43K | -0.2% | $1.66M | 0.0% | ▼ Trim | 8 | SEC ↗ |
| 18 | Barclays Plc | 6.82K | +63.4% | $1.09M | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 19 | Amundi | 4.21K | Nieuw | $671,242 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 20 | Bank Of America Corp /De/ | 3.78K | +104.0% | $602,365 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ ×2 |
| 21 | Ameriprise Financial Inc | 2.77K | -79.1% | $441,170 | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ ×2 |
| 22 | Royal Bank Of Canada | 2.26K | +7.9% | $360,000 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ ×2 |
| 23 | Citadel Advisors ✦ | 2.01K | -60.3% | $320,156 | 0.0% | ▼ Trim | 7 | SEC ↗ |
| 24 | Tudor Investment Corp Et Al | 1.60K | Nieuw | $254,466 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 25 | Mirae Asset Global Investments Co.… | 657 | +1.9% | $104,752 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 26 | Wells Fargo & Company/Mn | 124 | +24.0% | $19,771 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 27 | TD Waterhouse Canada Inc. | 70 | 0.0% | $11,708 | 0.0% | Held | 2 | SEC ↗ |
| 28 | Jones Financial Companies Lllp | 6 | 0.0% | $912 | 0.0% | Held | 2 | SEC ↗ |
| 29 | JPMorgan Chase ✦ | 3 | 0.0% | $448 | 0.0% | Held | 3 | SEC ↗ |
| 30 | Citigroup Inc | 1 | -100.0% | $159 | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
"Hun gewicht" = het aandeel van de positie in de gerapporteerde 13F-aandelenwaarde van die beheerder — de overtuigingsmaatstaf. ✦ = gecureerde beheerder.
Nieuwe kopers
| T. Rowe Price | $44.93M | 0.0% |
| Duquesne Family Office | $16.92M | 0.6% |
| Renaissance Technologies | $8.29M | 0.0% |
| Td Asset Management Inc | $5.33M | 0.0% |
| Manufacturers Life Insurance… | $3.13M | 0.0% |
| Squarepoint Ops LLC | $2.71M | 0.0% |
| Amundi | $671,242 | 0.0% |
| Tudor Investment Corp Et Al | $254,466 | 0.0% |
Verlaten
| Point72 Asset Management | $45.50M | was 0.1% |
| Marshall Wace | $30.82M | was 0.0% |
| Wellington Management | $991,432 | was 0.0% |
| Osaic Holdings, Inc. | $31,192 | was 0.0% |
Volledige marktcontext: over ALLE 13F-indieners (SEC gestructureerde data, Q1 2026): 74 houders, 9.16M aandelen, $1.36B gerapporteerd. Dit betreft een andere, oudere periode dan de bovenstaande cijfers van het gevolgde universum; beide worden nooit gecombineerd.
Wat de gevolgde houders van dit effect verder het vaakst bezitten — aantallen gedeeld eigendom, geen fundamentele relaties.
Open-market aankopen (P)
Geen open-market insider-aankopen in ons dekkingsvenster.
Open-market verkopen (S)
Officer · 14 aand · $2,371
Officer · 78 aand · $13,072
Officer · 12 aand · $2,019
Officer · 2 aand · $340
Officer · 200 aand · $32,725
Officer · 24 aand · $3,951
Officer · 120 aand · $19,859
Officer · 50 aand · $8,322
Officer, Director · 8.75K aand · $1.73M
Officer, Director · 2.70K aand · $534,845
Toekenningen, uitoefeningen en belastinginhoudingen worden hier nooit meegeteld als aankopen of verkopen. Methodologie