BATL
profil alımı beklemede
Momentum girdileri (karşılaştırılabilir yöneticiler):
hissedar genişliği +23.5% ·
pay akışı +30.0% ·
net yeni pozisyonlar +19.0%
— formül
Geniş birikim — daha fazla hissedar arasında artan paylar
Tüm sahiplik rakamları: yalnızca izlenen 13F yöneticileri, adi hisse senedi pozisyonları, raporlama dönemi Q1 2026
| Çeyrek | Hissedarlar | Δ | Hisseler | Raporlanan değer | Yeni | Çıkışlar |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Q2 2026 | 16 | -5 | 5.05M | $6.62M | +1 | −6 |
| Q1 2026 | 21 | +4 | 5.64M | $22.00M | +9 | −5 |
| Q4 2025 | 17 | 0 | 3.74M | $4.23M | — | — |
| Q3 2025 | 9 | +1 | 3.55M | $4.29M | +1 | — |
| Q2 2025 | 6 | +1 | 3.37M | $4.34M | +1 | — |
| Q1 2025 | 3 | 0 | 3.06M | $3.98M | — | — |
| Q4 2024 | 3 | -2 | 3.06M | $5.26M | — | −2 |
| Q3 2024 | 4 | 0 | 3.13M | $20.88M | — | — |
| Q2 2024 | 4 | — | 3.17M | $10.60M | — | — |
| # | Yönetici | Hisseler | Δ hisseler | Değer | Ağırlıkları | Tutulan | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Oaktree Capital Management ✦ | 3.01M | 0.0% | $11.74M | 0.3% | Held | 8 | SEC ↗ |
| 2 | Alyeska Investment Group, L.P. | 1.80M | Yeni | $7.02M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 3 | Vanguard Capital Management Llc | 311.97K | — | $1.22M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 4 | BlackRock ✦ (pasif) | 186.67K | +58416.0% | $727,997 | 0.0% | ▲ Add | 4 | SEC ↗ |
| 5 | Geode Capital Management ✦ (pasif) | 90.48K | +39.5% | $353,100 | 0.0% | ▲ Add | 8 | SEC ↗ ×2 |
| 6 | Marshall Wace ✦ | 63.65K | Yeni | $248,216 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 7 | Qube Research & Technologies Ltd | 36.36K | Yeni | $141,800 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 8 | State Street Global Advisors ✦ (pasif) | 33.91K | +58.4% | $132,233 | 0.0% | ▲ Add | 6 | SEC ↗ |
| 9 | Citigroup Inc | 22.98K | Yeni | $89,618 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 10 | Jane Street Group, Llc | 18.53K | Yeni | $72,282 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 11 | Two Sigma Investments ✦ | 18.50K | 0.0% | $72,134 | 0.0% | Held | 3 | SEC ↗ |
| 12 | Northern Trust Corp | 17.23K | Yeni | $67,185 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 13 | Dimensional Fund Advisors Lp | 14.69K | 0.0% | $58,717 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ ×3 |
| 14 | Osaic Holdings, Inc. | 10.78K | Yeni | $42,054 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 15 | Royal Bank Of Canada | 3.32K | 0.0% | $13,000 | 0.0% | Held | 2 | SEC ↗ ×2 |
| 16 | Morgan Stanley ✦ | 656 | -99.5% | $2,558 | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ ×2 |
| 17 | JPMorgan Chase ✦ | 230 | Yeni | $1,260 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 18 | Bnp Paribas Financial Markets | 96 | 0.0% | $374 | 0.0% | Held | 2 | SEC ↗ |
| 19 | Group One Trading Llc | 74 | -2.6% | $289 | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 20 | UBS Group AG | 50 | 0.0% | $195 | 0.0% | Held | 2 | SEC ↗ |
| 21 | Fidelity (FMR) ✦ | 48 | Yeni | $186 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
"Yöneticinin ağırlığı" = pozisyonun, ilgili yöneticinin raporlanan 13F hisse senedi değeri içindeki payı — kanaat ölçütü. ✦ = küratörlü yönetici.
Yeni alıcılar
| Alyeska Investment Group, L.P. | $7.02M | 0.0% |
| Marshall Wace | $248,216 | 0.0% |
| Qube Research & Technologies… | $141,800 | 0.0% |
| Citigroup Inc | $89,618 | 0.0% |
| Jane Street Group, Llc | $72,282 | 0.0% |
| Northern Trust Corp | $67,185 | 0.0% |
| Osaic Holdings, Inc. | $42,054 | 0.0% |
| JPMorgan Chase | $1,260 | 0.0% |
| Fidelity (FMR) | $186 | 0.0% |
Çıkıldı
| Loomis Sayles & Co L P | $150,084 | idi 0.0% |
| Citadel Advisors | $26,723 | idi 0.0% |
| Goldman Sachs Group | $15,101 | idi 0.0% |
| Hrt Financial Lp | $12,000 | idi 0.0% |
| Bank Of America Corp /De/ | $80 | idi 0.0% |
Tam piyasa bağlamı: TÜM 13F filers'ları genelinde (SEC yapılandırılmış veri, Q1 2026): 39 sahipler, 7.98M hisseler, $31.10M raporlanan. Bu, yukarıdaki takip edilen evren rakamlarından farklı, daha eski bir döneme aittir ve ikisi hiçbir zaman birbirine karıştırılmaz.
Bu menkul kıymetin takip edilen yatırımcılarının en sık birlikte elinde bulundurduğu diğer varlıklar — ortak sahiplik sayımları, temel ilişkiler değil.
Açık piyasa alımları (P)
Director · 14.40K hisse @ 1.31 · $18,864
Director · 70.00K hisse @ 1.30 · $91,168
Açık piyasa satışları (S)
Officer · 6.48K hisse · $8,436
Ödüller, kullanımlar ve vergi stopajı hiçbir zaman alım veya satım olarak sayılmaz. Metodoloji
19.4% sınıfından · Orijinal SEC dosyalamasını görüntüle ↗
14.1% sınıfından · Orijinal SEC dosyalamasını görüntüle ↗
39.3% sınıfından · Orijinal SEC dosyalamasını görüntüle ↗