AVTX
Avalo Therapeutics, Inc. · Healthcare · Biotechnology
Momentum girdileri (karşılaştırılabilir yöneticiler):
hissedar genişliği +8.6% ·
pay akışı +30.0% ·
net yeni pozisyonlar +7.9%
· formül
Geniş birikim: daha fazla hissedar arasında artan hisseler
Tüm sahiplik rakamları: yalnızca izlenen 13F yöneticileri, adi hisse senedi pozisyonları, raporlama dönemi Q1 2026
| Çeyrek | Hissedarlar | Δ | Hisseler | Raporlanan değer | Yeni | Çıkışlar |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Q2 2026 | 51 | +13 | 31.74M | $586.58M | +19 | −6 |
| Q1 2026 | 38 | +3 | 12.35M | $184.22M | +7 | −4 |
| Q4 2025 | 35 | +2 | 8.20M | $148.88M | +2 | n/a |
| Q3 2025 | 13 | +7 | 3.14M | $39.85M | +7 | n/a |
| Q2 2025 | 4 | +1 | 446.19K | $2.23M | +1 | n/a |
| Q1 2025 | 1 | -1 | 107.81K | $864,389 | n/a | −1 |
| Q4 2024 | 2 | +1 | 120.18K | $892,907 | +1 | n/a |
| Q3 2024 | 1 | +1 | 10.11K | $95,649 | +1 | n/a |
| # | Yönetici | Hisseler | Δ hisseler | Değer | Ağırlıkları | Tutulan | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Fidelity (FMR) ✦ | 2.88M | +1207.1% | $42.99M | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ ×3 |
| 2 | UBS Group AG | 1.14M | +139.0% | $17.05M | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ ×2 |
| 3 | Point72 Asset Management ✦ | 916.14K | +46.0% | $13.68M | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 4 | Adage Capital Partners ✦ | 854.00K | +55.3% | $12.75M | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 5 | Millennium Management ✦ | 835.48K | +26.6% | $12.47M | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 6 | Balyasny Asset Management L.P. | 731.59K | +66.5% | $10.92M | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 7 | Vanguard Capital Management Llc | 719.69K | n/a | $10.75M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ |
| 8 | Bank Of America Corp /De/ | 643.00K | +3.5% | $9.60M | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ ×2 |
| 9 | Jennison Associates Llc | 470.77K | -1.0% | $7.03M | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 10 | Bnp Paribas Financial Markets | 422.78K | +113.8% | $6.31M | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 11 | BlackRock ✦ (pasif) | 327.08K | +12.9% | $4.88M | 0.0% | ▲ Add | 4 | SEC ↗ ×7 |
| 12 | Citadel Advisors ✦ | 193.74K | -53.8% | $2.89M | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ ×2 |
| 13 | JPMorgan Chase ✦ | 194.39K | +337.5% | $2.71M | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ ×2 |
| 14 | Qube Research & Technologies Ltd | 174.51K | +170.7% | $2.61M | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 15 | Jane Street Group, Llc | 173.32K | -3.1% | $2.59M | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ ×3 |
| 16 | Ameriprise Financial Inc | 172.15K | -21.0% | $2.57M | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 17 | Aberdeen Group plc | 171.68K | +79.9% | $2.56M | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 18 | Geode Capital Management ✦ (pasif) | 169.89K | +2.2% | $2.54M | 0.0% | ▲ Add | 7 | SEC ↗ ×2 |
| 19 | Morgan Stanley ✦ | 161.39K | -39.1% | $2.41M | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ ×4 |
| 20 | Deutsche Bank Ag\ | 150.00K | 0.0% | $2.24M | 0.0% | Held | 2 | SEC ↗ |
| 21 | Marshall Wace ✦ | 129.14K | -74.6% | $1.93M | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ ×2 |
| 22 | Renaissance Technologies ✦ | 120.11K | +556.4% | $1.79M | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 23 | Squarepoint Ops LLC | 81.28K | +99.0% | $1.21M | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 24 | State Street Global Advisors ✦ (pasif) | 71.65K | -9.6% | $1.07M | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 25 | Two Sigma Investments ✦ | 64.42K | -56.5% | $961,865 | 0.0% | ▼ Trim | 4 | SEC ↗ |
| 26 | Goldman Sachs Group ✦ | 60.11K | -8.0% | $897,383 | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 27 | Sei Investments Co | 56.85K | Yeni | $848,830 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 28 | Td Asset Management Inc | 51.41K | Yeni | $767,521 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 29 | Hrt Financial Lp | 48.10K | Yeni | $718,000 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 30 | Man Group plc | 46.55K | Yeni | $695,036 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 31 | Dimensional Fund Advisors Lp | 40.82K | Yeni | $607,287 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×4 |
| 32 | Northern Trust Corp | 30.56K | -5.1% | $456,201 | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 33 | Envestnet Asset Management Inc | 20.00K | +24.7% | $298,540 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 34 | Barclays Plc | 14.64K | -86.2% | $218,605 | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ ×3 |
| 35 | Charles Schwab Investment… | 10.00K | Yeni | $149,300 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 36 | Us Bancorp \De\ | 3.39K | +23.9% | $50,568 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ ×2 |
| 37 | Royal Bank Of Canada | 216 | Yeni | $2,000 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×3 |
| 38 | Osaic Holdings, Inc. | 1 | 0.0% | $14 | 0.0% | Held | 2 | SEC ↗ |
"Yöneticinin ağırlığı" = pozisyonun, yöneticinin raporlanan 13F hisse senedi değeri içindeki payı: kanaat ölçüsü. ✦ = seçilmiş yönetici.
Yeni alıcılar
| Sei Investments Co | $848,830 | 0.0% |
| Td Asset Management Inc | $767,521 | 0.0% |
| Hrt Financial Lp | $718,000 | 0.0% |
| Man Group plc | $695,036 | 0.0% |
| Dimensional Fund Advisors Lp | $607,287 | 0.0% |
| Charles Schwab Investment… | $149,300 | 0.0% |
| Royal Bank Of Canada | $2,000 | 0.0% |
Çıkıldı
| Susquehanna International… | $3.83M | idi 0.0% |
| Belvedere Trading LLC | $82,192 | idi 0.0% |
| Citigroup Inc | $20,757 | idi 0.0% |
| Group One Trading Llc | $18 | idi 0.0% |
Tam piyasa bağlamı: TÜM 13F filers'ları genelinde (SEC yapılandırılmış veri, Q1 2026): 96 sahipler, 30.91M hisseler, $428.51M raporlanan. Bu, yukarıdaki takip edilen evren rakamlarından farklı, daha eski bir döneme aittir ve ikisi hiçbir zaman birbirine karıştırılmaz.
Bu menkul kıymetin takip edilen sahiplerinin en sık birlikte tuttuğu diğer varlıklar: ortak sahiplik sayıları, temel ilişkiler değil.
Açık piyasa alımları (P)
Kapsama penceremizde açık piyasa içeriden alım işlemi yok.
Açık piyasa satışları (S)
Officer · 12.39K hisse · $202,437
Officer · 10.19K hisse · $179,457
Officer · 679 hisse · $13,580
Officer · 31.03K hisse · $622,324
Officer · 37.95K hisse · $753,333
Officer · 3.75K hisse · $74,762
Officer · 1.00K hisse · $20,000
Officer · 2.65K hisse · $52,012
Officer · 679 hisse · $13,580
Ödüller, kullanımlar ve vergi stopajı hiçbir zaman alım veya satım olarak sayılmaz. Metodoloji