AVTX
Avalo Therapeutics, Inc. · Healthcare · Biotechnology
Momentum girdileri (karşılaştırılabilir yöneticiler):
hissedar genişliği +30.0% ·
pay akışı +30.0% ·
net yeni pozisyonlar +20.0%
— formül
Geniş birikim — daha fazla hissedar arasında artan paylar
Tüm sahiplik rakamları: yalnızca izlenen 13F yöneticileri, adi hisse senedi pozisyonları, raporlama dönemi Q3 2025
| Çeyrek | Hissedarlar | Δ | Hisseler | Raporlanan değer | Yeni | Çıkışlar |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Q2 2026 | 51 | +13 | 31.74M | $586.58M | +19 | −6 |
| Q1 2026 | 38 | +3 | 12.35M | $184.22M | +7 | −4 |
| Q4 2025 | 35 | +2 | 8.20M | $148.88M | +2 | — |
| Q3 2025 | 13 | +7 | 3.14M | $39.85M | +7 | — |
| Q2 2025 | 4 | +1 | 446.19K | $2.23M | +1 | — |
| Q1 2025 | 1 | -1 | 107.81K | $864,389 | — | −1 |
| Q4 2024 | 2 | +1 | 120.18K | $892,907 | +1 | — |
| Q3 2024 | 1 | +1 | 10.11K | $95,649 | +1 | — |
| # | Yönetici | Hisseler | Δ hisseler | Değer | Ağırlıkları | Tutulan | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Point72 Asset Management ✦ | 1.05M | Yeni | $13.40M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 2 | The Vanguard Group ✦ (pasif) | 692.64K | +314.9% | $8.80M | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ ×3 |
| 3 | Citadel Advisors ✦ | 481.67K | Yeni | $6.12M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 4 | Adage Capital Partners ✦ | 258.77K | Yeni | $3.29M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 5 | BlackRock ✦ (pasif) | 154.25K | -1.1% | $1.96M | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ ×3 |
| 6 | Millennium Management ✦ | 137.43K | Yeni | $1.75M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 7 | Geode Capital Management ✦ (pasif) | 104.19K | -5.7% | $1.33M | 0.0% | ▼ Trim | 5 | SEC ↗ ×2 |
| 8 | Renaissance Technologies ✦ | 98.70K | Yeni | $1.25M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 9 | Marshall Wace ✦ | 56.01K | Yeni | $711,874 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 10 | Two Sigma Investments ✦ | 49.24K | +282.1% | $625,866 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 11 | State Street Global Advisors ✦ (pasif) | 45.45K | Yeni | $577,720 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 12 | JPMorgan Chase ✦ | 3.15K | — | $39,984 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×4 |
| 13 | Morgan Stanley ✦ | 10 | — | $127 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×2 |
"Yöneticinin ağırlığı" = pozisyonun, ilgili yöneticinin raporlanan 13F hisse senedi değeri içindeki payı — kanaat ölçütü. ✦ = küratörlü yönetici.
Yeni alıcılar
| Point72 Asset Management | $13.40M | 0.0% |
| Citadel Advisors | $6.12M | 0.0% |
| Adage Capital Partners | $3.29M | 0.0% |
| Millennium Management | $1.75M | 0.0% |
| Renaissance Technologies | $1.25M | 0.0% |
| Marshall Wace | $711,874 | 0.0% |
| State Street Global Advisors | $577,720 | 0.0% |
Çıkıldı
| Bu çeyrekte takip edilen çıkış yok. |
Tam piyasa bağlamı: TÜM 13F filers'ları genelinde (SEC yapılandırılmış veri, Q1 2026): 96 sahipler, 30.91M hisseler, $428.51M raporlanan. Bu, yukarıdaki takip edilen evren rakamlarından farklı, daha eski bir döneme aittir ve ikisi hiçbir zaman birbirine karıştırılmaz.
Bu menkul kıymetin takip edilen yatırımcılarının en sık birlikte elinde bulundurduğu diğer varlıklar — ortak sahiplik sayımları, temel ilişkiler değil.
Açık piyasa alımları (P)
Kapsama penceremizde açık piyasa içeriden alım işlemi yok.
Açık piyasa satışları (S)
Officer · 12.39K hisse · $202,437
Officer · 10.19K hisse · $179,457
Officer · 679 hisse · $13,580
Officer · 31.03K hisse · $622,324
Officer · 37.95K hisse · $753,333
Officer · 3.75K hisse · $74,762
Officer · 1.00K hisse · $20,000
Officer · 2.65K hisse · $52,012
Officer · 679 hisse · $13,580
Ödüller, kullanımlar ve vergi stopajı hiçbir zaman alım veya satım olarak sayılmaz. Metodoloji