ACDC
profil alımı beklemede
Momentum girdileri (karşılaştırılabilir yöneticiler):
hissedar genişliği +30.0% ·
pay akışı +30.0% ·
net yeni pozisyonlar +20.0%
— formül
Geniş birikim — daha fazla hissedar arasında artan paylar
Tüm sahiplik rakamları: yalnızca izlenen 13F yöneticileri, adi hisse senedi pozisyonları, raporlama dönemi Q3 2025
| Çeyrek | Hissedarlar | Δ | Hisseler | Raporlanan değer | Yeni | Çıkışlar |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Q2 2026 | 62 | -1 | 22.83M | $132.59M | +5 | −6 |
| Q1 2026 | 65 | +2 | 18.39M | $113.95M | +4 | −2 |
| Q4 2025 | 63 | +1 | 15.55M | $60.51M | +2 | −1 |
| Q3 2025 | 16 | +5 | 7.25M | $26.83M | +6 | −1 |
| Q2 2025 | 8 | +1 | 2.59M | $20.07M | +2 | −1 |
| Q1 2025 | 4 | 0 | 1.17M | $8.90M | +2 | −2 |
| Q4 2024 | 4 | -2 | 1.29M | $9.99M | — | −2 |
| Q3 2024 | 5 | -3 | 1.37M | $9.32M | — | −3 |
| Q2 2024 | 8 | — | 1.93M | $14.27M | — | — |
| # | Yönetici | Hisseler | Δ hisseler | Değer | Ağırlıkları | Tutulan | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Marshall Wace ✦ | 1.10M | Yeni | $4.07M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 2 | AQR Capital Management ✦ | 1.01M | +6534.1% | $3.75M | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ ×4 |
| 3 | BlackRock ✦ (pasif) | 1.00M | -2.3% | $3.71M | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ ×7 |
| 4 | Citadel Advisors ✦ | 653.66K | Yeni | $2.42M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 5 | Renaissance Technologies ✦ | 497.20K | Yeni | $1.84M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 6 | Geode Capital Management ✦ (pasif) | 487.89K | -10.9% | $1.81M | 0.0% | ▼ Trim | 6 | SEC ↗ ×2 |
| 7 | State Street Global Advisors ✦ (pasif) | 485.28K | +4.7% | $1.80M | 0.0% | ▲ Add | 4 | SEC ↗ |
| 8 | JPMorgan Chase ✦ | 456.95K | — | $1.69M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×6 |
| 9 | The Vanguard Group ✦ (pasif) | 427.06K | +0.7% | $1.58M | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ ×3 |
| 10 | Millennium Management ✦ | 317.45K | +293.4% | $1.17M | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 11 | Morgan Stanley ✦ | 306.44K | — | $1.13M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×7 |
| 12 | Goldman Sachs Group ✦ | 305.09K | — | $1.13M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 13 | D. E. Shaw & Co. ✦ | 161.00K | Yeni | $595,696 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 14 | Gotham Asset Management ✦ | 18.78K | Yeni | $69,501 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 15 | Wellington Management ✦ | 15.57K | Yeni | $57,624 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 16 | Fidelity (FMR) ✦ | 1.14K | +72.8% | $4,233 | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
"Yöneticinin ağırlığı" = pozisyonun, ilgili yöneticinin raporlanan 13F hisse senedi değeri içindeki payı — kanaat ölçütü. ✦ = küratörlü yönetici.
Yeni alıcılar
| Marshall Wace | $4.07M | 0.0% |
| Citadel Advisors | $2.42M | 0.0% |
| Renaissance Technologies | $1.84M | 0.0% |
| D. E. Shaw & Co. | $595,696 | 0.0% |
| Gotham Asset Management | $69,501 | 0.0% |
| Wellington Management | $57,624 | 0.0% |
Çıkıldı
| Tweedy, Browne | $214,424 | idi 0.0% |
Tam piyasa bağlamı: TÜM 13F filers'ları genelinde (SEC yapılandırılmış veri, Q1 2026): 136 sahipler, 29.09M hisseler, $175.08M raporlanan. Bu, yukarıdaki takip edilen evren rakamlarından farklı, daha eski bir döneme aittir ve ikisi hiçbir zaman birbirine karıştırılmaz.
Bu menkul kıymetin takip edilen yatırımcılarının en sık birlikte elinde bulundurduğu diğer varlıklar — ortak sahiplik sayımları, temel ilişkiler değil.
Açık piyasa alımları (P)
10% owner · 30.82K hisse @ 4.81 · $148,127
10% owner · 30.82K hisse @ 4.81 · $148,127
10% owner · 363.76K hisse @ 4.70 · $1.71M
10% owner · 363.76K hisse @ 4.70 · $1.71M
10% owner · 212.65K hisse @ 4.74 · $1.01M
10% owner · 212.65K hisse @ 4.74 · $1.01M
Officer, Director · Chief Executive… · 22.48K hisse @ 5.44 · $122,366
10% owner · 202.33K hisse @ 5.44 · $1.10M
Officer, Director · Chief Executive… · 57.52K hisse @ 4.86 · $279,485
10% owner · 517.67K hisse @ 4.86 · $2.52M
Açık piyasa satışları (S)
Kapsama penceremizde açık piyasa içeriden satış işlemi yok.
Ödüller, kullanımlar ve vergi stopajı hiçbir zaman alım veya satım olarak sayılmaz. Metodoloji
45.0% sınıfından · Orijinal SEC dosyalamasını görüntüle ↗
45.3% sınıfından · Orijinal SEC dosyalamasını görüntüle ↗