XYZ
Block, Inc. · Technology · Software - Infrastructure
Momentum girdileri (karşılaştırılabilir yöneticiler):
hissedar genişliği -3.6% ·
pay akışı +13.0% ·
net yeni pozisyonlar -7.4%
— formül
Yoğunlaşmış birikim — daha az hissedar arasında artan paylar
Tüm sahiplik rakamları: yalnızca izlenen 13F yöneticileri, adi hisse senedi pozisyonları, raporlama dönemi Q3 2025
| Çeyrek | Hissedarlar | Δ | Hisseler | Raporlanan değer | Yeni | Çıkışlar |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Q2 2026 | 170 | +4 | 354.16M | $26.65B | +9 | −6 |
| Q1 2026 | 170 | +3 | 343.55M | $20.33B | +4 | −2 |
| Q4 2025 | 166 | 0 | 380.54M | $24.55B | +3 | −2 |
| Q3 2025 | 27 | -1 | 269.98M | $19.51B | +2 | −4 |
| Q2 2025 | 26 | +3 | 220.98M | $15.01B | +3 | — |
| Q1 2025 | 20 | -2 | 89.15M | $4.84B | +2 | −4 |
| Q4 2024 | 22 | +1 | 71.79M | $6.10B | +1 | — |
| Q3 2024 | 20 | +2 | 55.88M | $3.75B | +2 | — |
| Q2 2024 | 18 | — | 60.80M | $3.92B | — | — |
| # | Yönetici | Hisseler | Δ hisseler | Değer | Ağırlıkları | Tutulan | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | The Vanguard Group ✦ (pasif) | 67.63M | +23.1% | $4.89B | 0.1% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ ×6 |
| 2 | T. Rowe Price ✦ | 48.03M | +1.5% | $3.47B | 0.4% | ▲ Add | 6 | SEC ↗ ×4 |
| 3 | BlackRock ✦ (pasif) | 40.25M | +28.2% | $2.91B | 0.1% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ ×24 |
| 4 | State Street Global Advisors ✦ (pasif) | 22.90M | +94.7% | $1.65B | 0.1% | ▲ Add | 4 | SEC ↗ ×3 |
| 5 | Morgan Stanley ✦ | 20.09M | — | $1.45B | 0.1% | n/c | 1 | SEC ↗ ×17 |
| 6 | Geode Capital Management ✦ (pasif) | 14.34M | +53.0% | $1.03B | 0.1% | ▲ Add | 6 | SEC ↗ ×2 |
| 7 | Baillie Gifford ✦ | 11.66M | -3.0% | $842.33M | 0.6% | ▼ Trim | 6 | SEC ↗ ×4 |
| 8 | Capital World Investors ✦ | 11.30M | +192.7% | $816.38M | 0.1% | ▲ Add | 6 | SEC ↗ |
| 9 | Fidelity (FMR) ✦ | 5.37M | -36.8% | $388.22M | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ ×6 |
| 10 | Wellington Management ✦ | 4.98M | -9.8% | $360.17M | 0.1% | ▼ Trim | 6 | SEC ↗ ×8 |
| 11 | Point72 Asset Management ✦ | 4.56M | -17.9% | $329.43M | 0.8% | ▼ Trim | 6 | SEC ↗ |
| 12 | Tiger Global Management ✦ | 4.42M | +12.1% | $319.67M | 1.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 13 | Citadel Advisors ✦ | 4.08M | -14.5% | $294.51M | 0.2% | ▼ Trim | 6 | SEC ↗ ×2 |
| 14 | ARK Investment Management ✦ | 2.67M | -13.5% | $193.21M | 1.1% | ▼ Trim | 6 | SEC ↗ |
| 15 | Marshall Wace ✦ | 2.04M | +34.8% | $147.31M | 0.2% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ ×4 |
| 16 | JPMorgan Chase ✦ | 1.98M | — | $143.29M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×34 |
| 17 | Goldman Sachs Group ✦ | 1.94M | — | $140.32M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×6 |
| 18 | Adage Capital Partners ✦ | 435.30K | +222.1% | $31.46M | 0.1% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 19 | Appaloosa ✦ | 370.00K | -42.4% | $26.74M | 0.4% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 20 | Glenview Capital ✦ | 322.32K | Yeni | $23.29M | 0.6% | New | 1 | SEC ↗ |
| 21 | Gotham Asset Management ✦ | 147.35K | +208.4% | $10.65M | 0.0% | ▲ Add | 6 | SEC ↗ |
| 22 | AQR Capital Management ✦ | 136.41K | +412.8% | $9.86M | 0.0% | ▲ Add | 6 | SEC ↗ ×6 |
| 23 | Millennium Management ✦ | 134.72K | -95.2% | $9.74M | 0.0% | ▼ Trim | 6 | SEC ↗ ×2 |
| 24 | Bridgewater Associates ✦ | 125.38K | -92.8% | $9.06M | 0.0% | ▼ Trim | 6 | SEC ↗ |
| 25 | Two Sigma Investments ✦ | 65.40K | 0.0% | $4.73M | 0.0% | Held | 6 | SEC ↗ |
| 26 | Fisher Asset Management ✦ | 4.73K | -21.4% | $341,747 | 0.0% | ▼ Trim | 6 | SEC ↗ |
| 27 | GAMCO Investors ✦ | 2.93K | Yeni | $211,607 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
"Yöneticinin ağırlığı" = pozisyonun, ilgili yöneticinin raporlanan 13F hisse senedi değeri içindeki payı — kanaat ölçütü. ✦ = küratörlü yönetici.
Yeni alıcılar
| Glenview Capital | $23.29M | 0.6% |
| GAMCO Investors | $211,607 | 0.0% |
Çıkıldı
| Norges Bank | $415.58M | idi 0.1% |
| Viking Global Investors | $368.21M | idi 1.1% |
| Arrowstreet Capital | $27.53M | idi 0.0% |
| D. E. Shaw & Co. | $2.72M | idi 0.0% |
Tam piyasa bağlamı: TÜM 13F filers'ları genelinde (SEC yapılandırılmış veri, Q1 2026): 974 sahipler, 422.96M hisseler, $22.43B raporlanan. Bu, yukarıdaki takip edilen evren rakamlarından farklı, daha eski bir döneme aittir ve ikisi hiçbir zaman birbirine karıştırılmaz.
Bu menkul kıymetin takip edilen yatırımcılarının en sık birlikte elinde bulundurduğu diğer varlıklar — ortak sahiplik sayımları, temel ilişkiler değil.
Açık piyasa alımları (P)
Kapsama penceremizde açık piyasa içeriden alım işlemi yok.
Açık piyasa satışları (S)
Director · 6.00K hisse · $454,500
Director · 6.00K hisse · $451,020
Director · 6.00K hisse · $452,100
Director · 6.00K hisse · $460,080
Director · 6.00K hisse · $445,440
Director · 6.00K hisse · $453,660
Director · 6.00K hisse · $442,020
Director · 6.00K hisse · $445,980
Director · 6.00K hisse · $439,740
Director · 6.00K hisse · $451,200
Ödüller, kullanımlar ve vergi stopajı hiçbir zaman alım veya satım olarak sayılmaz. Metodoloji