★
Trade Filings
Managers Aandelen Ingediende stukken Superinvesteerders
Signalen Institutionele aankopen Institutionele verkopen Insider-activiteit 13D & 13G Watch Sectorrotatie
Tools Aandelenscreener Manager Screener Beheerders vergelijken Consensusmandjes Alle onderzoekstools Data-API
Leren & AI Leren Vraag de data AI-agents
Nieuws ★ Opgeslagen
Over Over ons Methodologie Contact Disclaimer
Reader
DATAPAKKETTEN

Downloads van historische data: binnenkort beschikbaar met accounts.

API GATEWAY

Gratis alleen-lezen JSON-toegang tot de gecachede gegevens van de site.

Donkere modus

Begeleide weergave
Nieuw met markten (koersen, yields, YTD, marktkapitalisatie)? We leggen elk begrip uit terwijl u bladert, in begrijpelijke taal. Dezelfde data, met ingebouwde uitleg.

Expertvisie
U kent de markt al. Alleen de data: schoon, snel en compact, zonder extra uitleg. Dit is de standaardweergave.

Interfacetaal
Effectdossier · gearchiveerd kwartaal

XYZ

Block, Inc. · Technology · Software - Infrastructure

77.85 -2.5% marktkapitalisatie $46.77B koers vertraagd (FMP) · per Oct 16 22:08 UTC · los van onderstaande aangiftegegevens

Q2 2026 Q1 2026 Q4 2025 Q3 2025 Q2 2025 Q1 2025 Q4 2024 Q3 2024
20Gevolgde houders
-2Δ houders
89.15MGehouden aandelen
$4.84BGerapporteerde waarde
+2Nieuwe posities
−4Uitstappen
Rising Overtuigingsscore 48/100 2 kwartalen van stijgende gevolgde aandelen ●●○○○○ Hoe deze worden berekend → Dit toelichten aan de Research Desk →

Momentum-inputs (vergelijkbare managers): breedte van houders -9.1% · aandelenstroom +24.2% · netto nieuwe posities -10.0% · formule
Geconcentreerde accumulatie: stijgende aandelen bij minder houders

Alle eigendomscijfers: uitsluitend gevolgde 13F-managers, posities in gewone aandelen, rapportageperiode Q1 2025

Eigendom in de tijd
KwartaalHoudersΔAandelenGerapporteerde waardeNieuwUitstappen
Q2 2026 170 +4 354.16M $26.65B +9 −6
Q1 2026 170 +3 343.55M $20.33B +4 −2
Q4 2025 166 0 380.54M $24.55B +3 −2
Q3 2025 27 -1 269.98M $19.51B +2 −4
Q2 2025 26 +3 220.98M $15.01B +3 n/a
Q1 2025 20 -2 89.15M $4.84B +2 −4
Q4 2024 22 +1 71.79M $6.10B +1 n/a
Q3 2024 20 +2 55.88M $3.75B +2 n/a
Q2 2024 18 n/a 60.80M $3.92B n/a n/a
Aantal houders
Wie het bezit · Q1 2025
#ManagerAandelenΔ aandelenWaardeHun gewichtGehouden
1 T. Rowe Price ✦ 26.92M +266.1% $1.46B 0.2% ▲ Add 4 SEC ↗ ×4
2 Baillie Gifford ✦ 12.55M +12.4% $682.01M 0.6% ▲ Add 4 SEC ↗ ×4
3 State Street Global Advisors ✦ (passief) 11.93M -1.7% $648.33M 0.0% ▼ Trim 2 SEC ↗ ×3
4 Geode Capital Management ✦ (passief) 9.34M +5.2% $506.29M 0.0% ▲ Add 4 SEC ↗ ×2
5 Norges Bank ✦ (passief) 9.23M +29.1% $501.24M 0.1% ▲ Add 4 SEC ↗
6 ARK Investment Management ✦ 4.08M -17.2% $221.64M 2.2% ▼ Trim 4 SEC ↗
7 Wellington Management ✦ 3.95M -20.3% $214.36M 0.0% ▼ Trim 4 SEC ↗ ×9
8 Capital World Investors ✦ 3.65M +0.1% $198.27M 0.0% ▲ Add 4 SEC ↗
9 Bridgewater Associates ✦ 1.99M +61.9% $108.17M 0.5% ▲ Add 4 SEC ↗
10 Tiger Global Management ✦ 1.88M Nieuw $102.40M 0.4% New 1 SEC ↗
11 Point72 Asset Management ✦ 1.40M +64.5% $76.04M 0.2% ▲ Add 4 SEC ↗
12 Millennium Management ✦ 982.54K -60.6% $53.38M 0.1% ▼ Trim 4 SEC ↗ ×3
13 Citadel Advisors ✦ 924.54K -63.4% $50.23M 0.1% ▼ Trim 4 SEC ↗ ×2
14 D. E. Shaw & Co. ✦ 109.71K -42.7% $5.96M 0.0% ▼ Trim 4 SEC ↗
15 Appaloosa ✦ 75.00K Nieuw $4.07M 0.1% New 1 SEC ↗
16 Arrowstreet Capital ✦ 74.72K +26.5% $4.06M 0.0% ▲ Add 4 SEC ↗
17 AQR Capital Management ✦ 29.54K -79.1% $1.56M 0.0% ▼ Trim 4 SEC ↗ ×4
18 Gotham Asset Management ✦ 12.54K -38.1% $681,244 0.0% ▼ Trim 4 SEC ↗
19 Fisher Asset Management ✦ 8.01K +0.4% $435,159 0.0% ▲ Add 4 SEC ↗
20 Two Sigma Investments ✦ 7.45K -3.9% $404,541 0.0% ▼ Trim 4 SEC ↗

"Hun weging" = het aandeel van de positie in de gerapporteerde 13F-aandelenwaarde van die manager: de overtuigingsmaatstaf. ✦ = gecureerde manager.

Nieuwe kopers

Tiger Global Management $102.40M 0.4%
Appaloosa $4.07M 0.1%

Verlaten

Lone Pine Capital $320.05M was 2.4%
Renaissance Technologies $21.99M was 0.0%
Marshall Wace $1.58M was 0.0%
GAMCO Investors $248,851 was 0.0%

Volledige marktcontext: over ALLE 13F-indieners (SEC gestructureerde data, Q1 2026): 974 houders, 422.96M aandelen, $22.43B gerapporteerd. Dit betreft een andere, oudere periode dan de bovenstaande cijfers van het gevolgde universum; beide worden nooit gecombineerd.

Vaak gezamenlijk in bezit

Wat de gevolgde houders van dit effect het vaakst nog meer bezitten: aantallen gedeeld eigendom, geen fundamentele relaties.

Insider-transacties

Open-market aankopen (P)

Geen open-market insider-aankopen in ons dekkingsvenster.

Open-market verkopen (S)

Oct 14 Eisen Anthony Mathew

Director · 6.00K aand · $454,200

Oct 13 Eisen Anthony Mathew

Director · 6.00K aand · $460,800

Oct 12 Eisen Anthony Mathew

Director · 6.00K aand · $461,820

Oct 09 Eisen Anthony Mathew

Director · 6.00K aand · $454,500

Oct 08 Eisen Anthony Mathew

Director · 6.00K aand · $451,020

Oct 07 Eisen Anthony Mathew

Director · 6.00K aand · $452,100

Oct 06 Eisen Anthony Mathew

Director · 6.00K aand · $460,080

Oct 05 Eisen Anthony Mathew

Director · 6.00K aand · $445,440

Oct 02 Eisen Anthony Mathew

Director · 6.00K aand · $453,660

Oct 01 Eisen Anthony Mathew

Director · 6.00K aand · $442,020

Toekenningen, uitoefeningen en belastinginhoudingen worden hier nooit meegeteld als aankopen of verkopen. Methodologie

Beneficial ownership
Aug 14 SC 13G/A: PRICE T ROWE ASSOCIATES INC /MD/

Originele SEC-indiening bekijken ↗

Herkomst: Eigendom op basis van geparseerde 13F common-stockposities (gevolgde universum, vergelijkbare sets voor wijzigingen); insider-rijen afkomstig van formulieren 3/4/5; belangen uit Schedules 13D/13G; elke indiening verwijst naar het origineel op SEC EDGAR. Rapportageperiode: Q1 2025 · Methodologie · Verkrijg dit via de API