WELL
Welltower Inc. · Real Estate · REIT - Healthcare Facilities
Momentum girdileri (karşılaştırılabilir yöneticiler):
hissedar genişliği +5.3% ·
pay akışı +2.4% ·
net yeni pozisyonlar +5.0%
— formül
Geniş birikim — daha fazla hissedar arasında artan paylar
Tüm sahiplik rakamları: yalnızca izlenen 13F yöneticileri, adi hisse senedi pozisyonları, raporlama dönemi Q2 2025
| Çeyrek | Hissedarlar | Δ | Hisseler | Raporlanan değer | Yeni | Çıkışlar |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Q2 2026 | 166 | +2 | 544.10M | $123.43B | +6 | −5 |
| Q1 2026 | 168 | +4 | 520.05M | $102.75B | +9 | −6 |
| Q4 2025 | 163 | -2 | 578.79M | $107.44B | +1 | −2 |
| Q3 2025 | 24 | +2 | 312.69M | $55.70B | +2 | −1 |
| Q2 2025 | 20 | +1 | 296.14M | $45.52B | +1 | — |
| Q1 2025 | 16 | +1 | 118.42M | $18.14B | +1 | — |
| Q4 2024 | 15 | -1 | 111.28M | $14.02B | — | −1 |
| Q3 2024 | 15 | -1 | 74.69M | $9.56B | — | −1 |
| Q2 2024 | 16 | — | 74.00M | $7.71B | — | — |
| # | Yönetici | Hisseler | Δ hisseler | Değer | Ağırlıkları | Tutulan | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | The Vanguard Group ✦ (pasif) | 85.79M | — | $13.19B | 0.2% | n/c | 1 | SEC ↗ ×6 |
| 2 | BlackRock ✦ (pasif) | 66.55M | — | $10.23B | 0.2% | n/c | 1 | SEC ↗ ×22 |
| 3 | State Street Global Advisors ✦ (pasif) | 39.62M | +4.6% | $6.09B | 0.2% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 4 | Norges Bank ✦ (pasif) | 31.90M | +1.9% | $4.90B | 0.6% | ▲ Add | 5 | SEC ↗ |
| 5 | Wellington Management ✦ | 20.17M | -5.3% | $3.10B | 0.6% | ▼ Trim | 5 | SEC ↗ ×9 |
| 6 | Fidelity (FMR) ✦ | 18.32M | — | $2.82B | 0.2% | n/c | 1 | SEC ↗ ×7 |
| 7 | Geode Capital Management ✦ (pasif) | 15.01M | +5.1% | $2.30B | 0.2% | ▲ Add | 5 | SEC ↗ ×2 |
| 8 | T. Rowe Price ✦ | 12.16M | +36.3% | $1.87B | 0.2% | ▲ Add | 5 | SEC ↗ ×4 |
| 9 | Capital World Investors ✦ | 1.59M | Yeni | $244.35M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 10 | D. E. Shaw & Co. ✦ | 1.07M | +22.5% | $164.27M | 0.2% | ▲ Add | 5 | SEC ↗ ×2 |
| 11 | Citadel Advisors ✦ | 966.37K | +29.7% | $148.56M | 0.1% | ▲ Add | 5 | SEC ↗ ×2 |
| 12 | Adage Capital Partners ✦ | 569.01K | +12.5% | $87.47M | 0.1% | ▲ Add | 5 | SEC ↗ |
| 13 | Marshall Wace ✦ | 476.81K | -38.0% | $73.30M | 0.1% | ▼ Trim | 5 | SEC ↗ ×2 |
| 14 | Millennium Management ✦ | 459.26K | +95.9% | $70.60M | 0.1% | ▲ Add | 5 | SEC ↗ |
| 15 | AQR Capital Management ✦ | 436.55K | +69.9% | $66.26M | 0.1% | ▲ Add | 5 | SEC ↗ ×7 |
| 16 | Renaissance Technologies ✦ | 419.56K | -61.1% | $64.50M | 0.1% | ▼ Trim | 5 | SEC ↗ |
| 17 | PRIMECAP Management ✦ | 386.51K | +878.5% | $59.42M | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 18 | Point72 Asset Management ✦ | 131.27K | -10.7% | $20.18M | 0.1% | ▼ Trim | 5 | SEC ↗ |
| 19 | Gotham Asset Management ✦ | 99.52K | +39.2% | $15.30M | 0.1% | ▲ Add | 5 | SEC ↗ |
| 20 | GAMCO Investors ✦ | 24.17K | 0.0% | $3.72M | 0.0% | Held | 5 | SEC ↗ |
"Yöneticinin ağırlığı" = pozisyonun, ilgili yöneticinin raporlanan 13F hisse senedi değeri içindeki payı — kanaat ölçütü. ✦ = küratörlü yönetici.
Yeni alıcılar
| Capital World Investors | $244.35M | 0.0% |
Çıkıldı
| Bu çeyrekte takip edilen çıkış yok. |
Tam piyasa bağlamı: TÜM 13F filers'ları genelinde (SEC yapılandırılmış veri, Q1 2026): 1,469 sahipler, 665.16M hisseler, $118.67B raporlanan. Bu, yukarıdaki takip edilen evren rakamlarından farklı, daha eski bir döneme aittir ve ikisi hiçbir zaman birbirine karıştırılmaz.
Bu menkul kıymetin takip edilen yatırımcılarının en sık birlikte elinde bulundurduğu diğer varlıklar — ortak sahiplik sayımları, temel ilişkiler değil.
Açık piyasa alımları (P)
Director · 2.50K hisse @ 242.06 · $605,150
Director · 2.50K hisse @ 242.06 · $605,150
Director · 2.50K hisse @ 239.47 · $598,675
Director · 2.50K hisse @ 239.47 · $598,675
Açık piyasa satışları (S)
Kapsama penceremizde açık piyasa içeriden satış işlemi yok.
Ödüller, kullanımlar ve vergi stopajı hiçbir zaman alım veya satım olarak sayılmaz. Metodoloji