★
Trade Filings
Managers Aandelen Ingediende stukken Superinvesteerders
Signalen Institutionele aankopen Institutionele verkopen Insider-activiteit 13D & 13G Watch Sectorrotatie
Tools Aandelenscreener Manager Screener Beheerders vergelijken Consensusmandjes Alle onderzoekstools Data-API
Leren & AI Leren Vraag de data AI-agents
Nieuws ★ Opgeslagen
Over Over ons Methodologie Contact Disclaimer
Reader
DATAPAKKETTEN

Downloads van historische data: binnenkort beschikbaar met accounts.

API GATEWAY

Gratis alleen-lezen JSON-toegang tot de gecachede gegevens van de site.

Donkere modus

Begeleide weergave
Nieuw met markten (koersen, yields, YTD, marktkapitalisatie)? We leggen elk begrip uit terwijl u bladert, in begrijpelijke taal. Dezelfde data, met ingebouwde uitleg.

Expertvisie
U kent de markt al. Alleen de data: schoon, snel en compact, zonder extra uitleg. Dit is de standaardweergave.

Interfacetaal
Effectdossier · gearchiveerd kwartaal

W

Wayfair Inc. · Consumer Cyclical · Specialty Retail

107.28 -4.2% marktkapitalisatie $14.69B koers vertraagd (FMP) · per Oct 16 22:08 UTC · los van onderstaande aangiftegegevens

Q2 2026 Q1 2026 Q4 2025 Q3 2025 Q2 2025 Q1 2025 Q4 2024 Q3 2024
21Gevolgde houders
+3Δ houders
61.41MGehouden aandelen
$3.14BGerapporteerde waarde
+3Nieuwe posities
−0Uitstappen
Strongly Rising Overtuigingsscore 58/100 Hoe deze worden berekend → Dit toelichten aan de Research Desk →

Momentum-inputs (vergelijkbare managers): breedte van houders +16.7% · aandelenstroom +4.1% · netto nieuwe posities +14.3% · formule
Brede accumulatie: stijgende aandelen bij meer houders

Alle eigendomscijfers: uitsluitend gevolgde 13F-managers, posities in gewone aandelen, rapportageperiode Q2 2025

Eigendom in de tijd
KwartaalHoudersΔAandelenGerapporteerde waardeNieuwUitstappen
Q2 2026 121 -6 83.81M $7.74B +4 −10
Q1 2026 130 +1 97.08M $7.08B +10 −10
Q4 2025 130 +1 103.48M $9.69B +2 n/a
Q3 2025 22 -1 70.16M $6.27B +1 −3
Q2 2025 21 +3 61.41M $3.14B +3 n/a
Q1 2025 15 -1 29.47M $943.81M +1 −2
Q4 2024 16 -1 31.93M $1.42B +1 −2
Q3 2024 16 +3 27.60M $1.55B +3 n/a
Q2 2024 13 n/a 27.02M $1.42B n/a n/a
Aantal houders
Wie het bezit · Q2 2025
#ManagerAandelenΔ aandelenWaardeHun gewichtGehouden
1 Fidelity (FMR) ✦ 15.50M n/a $792.54M 0.0% n/c 1 SEC ↗ ×7
2 Capital World Investors ✦ 12.85M +9.6% $657.32M 0.1% ▲ Add 5 SEC ↗
3 The Vanguard Group ✦ (passief) 9.16M n/a $468.67M 0.0% n/c 1 SEC ↗ ×6
4 Baillie Gifford ✦ 5.66M -4.1% $289.67M 0.2% ▼ Trim 5 SEC ↗ ×4
5 BlackRock ✦ (passief) 4.83M n/a $247.13M 0.0% n/c 1 SEC ↗ ×19
6 Renaissance Technologies ✦ 4.57M +5.4% $233.62M 0.3% ▲ Add 5 SEC ↗
7 Two Sigma Investments ✦ 1.74M +7.2% $89.21M 0.2% ▲ Add 5 SEC ↗ ×2
8 Geode Capital Management ✦ (passief) 1.66M +3.7% $84.98M 0.0% ▲ Add 5 SEC ↗ ×2
9 State Street Global Advisors ✦ (passief) 1.66M +1.7% $84.78M 0.0% ▲ Add 3 SEC ↗ ×3
10 AQR Capital Management ✦ 1.56M +197.3% $79.67M 0.1% ▲ Add 5 SEC ↗ ×7
11 Norges Bank ✦ (passief) 659.13K +8.7% $33.71M 0.0% ▲ Add 5 SEC ↗
12 Glenview Capital ✦ 527.89K +56.1% $27.00M 0.8% ▲ Add 2 SEC ↗
13 Arrowstreet Capital ✦ 304.20K Nieuw $15.56M 0.0% New 1 SEC ↗
14 Millennium Management ✦ 300.37K +99.7% $15.36M 0.0% ▲ Add 5 SEC ↗ ×3
15 Wellington Management ✦ 184.05K -64.5% $9.41M 0.0% ▼ Trim 5 SEC ↗ ×6
16 T. Rowe Price ✦ 75.14K +2.0% $3.84M 0.0% ▲ Add 5 SEC ↗
17 Gotham Asset Management ✦ 52.83K +218.5% $2.70M 0.0% ▲ Add 5 SEC ↗
18 Citadel Advisors ✦ 31.55K -88.9% $1.61M 0.0% ▼ Trim 4 SEC ↗
19 D. E. Shaw & Co. ✦ 29.19K -76.9% $1.49M 0.0% ▼ Trim 5 SEC ↗ ×3
20 Marshall Wace ✦ 20.43K Nieuw $1.04M 0.0% New 1 SEC ↗ ×4
21 Point72 Asset Management ✦ 19.00K Nieuw $971,660 0.0% New 1 SEC ↗

"Hun weging" = het aandeel van de positie in de gerapporteerde 13F-aandelenwaarde van die manager: de overtuigingsmaatstaf. ✦ = gecureerde manager.

Nieuwe kopers

Arrowstreet Capital $15.56M 0.0%
Marshall Wace $1.04M 0.0%
Point72 Asset Management $971,660 0.0%

Verlaten

Geen bijgehouden uitstappen dit kwartaal.

Volledige marktcontext: over ALLE 13F-indieners (SEC gestructureerde data, Q1 2026): 439 houders, 120.09M aandelen, $8.94B gerapporteerd. Dit betreft een andere, oudere periode dan de bovenstaande cijfers van het gevolgde universum; beide worden nooit gecombineerd.

Vaak gezamenlijk in bezit

Wat de gevolgde houders van dit effect het vaakst nog meer bezitten: aantallen gedeeld eigendom, geen fundamentele relaties.

Insider-transacties

Open-market aankopen (P)

Geen open-market insider-aankopen in ons dekkingsvenster.

Open-market verkopen (S)

Oct 12 Conine Steven

Director · 15.60K aand · $1.66M

Oct 12 Conine Steven

Director · 8.65K aand · $907,576

Oct 12 Conine Steven

Director · 5.05K aand · $523,483

Oct 12 Shah Niraj

Officer, Director · 594 aand · $63,742

Oct 12 Shah Niraj

Officer, Director · 15.60K aand · $1.66M

Oct 12 Shah Niraj

Officer, Director · 39.11K aand · $4.14M

Oct 12 Shah Niraj

Officer, Director · 8.65K aand · $907,576

Oct 12 Shah Niraj

Officer, Director · 5.05K aand · $523,483

Oct 12 Conine Steven

Director · 594 aand · $63,742

Oct 12 Conine Steven

Director · 39.11K aand · $4.14M

Toekenningen, uitoefeningen en belastinginhoudingen worden hier nooit meegeteld als aankopen of verkopen. Methodologie

Beneficial ownership
Aug 12 SC 13G/A: Capital World Investors

Originele SEC-indiening bekijken ↗

Herkomst: Eigendom op basis van geparseerde 13F common-stockposities (gevolgde universum, vergelijkbare sets voor wijzigingen); insider-rijen afkomstig van formulieren 3/4/5; belangen uit Schedules 13D/13G; elke indiening verwijst naar het origineel op SEC EDGAR. Rapportageperiode: Q2 2025 · Methodologie · Verkrijg dit via de API