W
Wayfair Inc. · Consumer Cyclical · Specialty Retail
Momentum girdileri (karşılaştırılabilir yöneticiler):
hissedar genişliği -6.2% ·
pay akışı -7.7% ·
net yeni pozisyonlar -6.7%
· formül
Geniş dağılım: azalan hisseler ve daha az hissedar
Tüm sahiplik rakamları: yalnızca izlenen 13F yöneticileri, adi hisse senedi pozisyonları, raporlama dönemi Q1 2025
| Çeyrek | Hissedarlar | Δ | Hisseler | Raporlanan değer | Yeni | Çıkışlar |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Q3 2026 | 3 | 0 | 693.32K | $70.20M | n/a | n/a |
| Q2 2026 | 123 | -5 | 83.82M | $7.74B | +5 | −9 |
| Q1 2026 | 130 | +1 | 97.08M | $7.08B | +10 | −10 |
| Q4 2025 | 130 | +1 | 103.48M | $9.69B | +2 | n/a |
| Q3 2025 | 22 | -1 | 70.16M | $6.27B | +1 | −3 |
| Q2 2025 | 21 | +3 | 61.41M | $3.14B | +3 | n/a |
| Q1 2025 | 15 | -1 | 29.47M | $943.81M | +1 | −2 |
| Q4 2024 | 16 | -1 | 31.93M | $1.42B | +1 | −2 |
| Q3 2024 | 16 | +3 | 27.60M | $1.55B | +3 | n/a |
| Q2 2024 | 13 | n/a | 27.02M | $1.42B | n/a | n/a |
| # | Yönetici | Hisseler | Δ hisseler | Değer | Ağırlıkları | Tutulan | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Capital World Investors ✦ | 11.73M | -13.2% | $375.62M | 0.1% | ▼ Trim | 4 | SEC ↗ |
| 2 | Baillie Gifford ✦ | 5.91M | -4.4% | $189.23M | 0.2% | ▼ Trim | 4 | SEC ↗ ×4 |
| 3 | Renaissance Technologies ✦ | 4.33M | +13.0% | $138.77M | 0.2% | ▲ Add | 4 | SEC ↗ |
| 4 | State Street Global Advisors ✦ (pasif) | 1.63M | -1.6% | $52.23M | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ ×3 |
| 5 | Two Sigma Investments ✦ | 1.63M | +25.5% | $52.13M | 0.1% | ▲ Add | 4 | SEC ↗ ×2 |
| 6 | Geode Capital Management ✦ (pasif) | 1.60M | +3.6% | $51.34M | 0.0% | ▲ Add | 4 | SEC ↗ ×2 |
| 7 | Norges Bank ✦ (pasif) | 606.25K | -14.6% | $19.42M | 0.0% | ▼ Trim | 4 | SEC ↗ |
| 8 | AQR Capital Management ✦ | 524.07K | +111.7% | $16.79M | 0.0% | ▲ Add | 4 | SEC ↗ ×5 |
| 9 | Wellington Management ✦ | 517.99K | -21.1% | $16.59M | 0.0% | ▼ Trim | 4 | SEC ↗ ×2 |
| 10 | Glenview Capital ✦ | 338.18K | Yeni | $10.83M | 0.3% | New | 1 | SEC ↗ |
| 11 | Citadel Advisors ✦ | 283.89K | -48.7% | $9.09M | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ ×2 |
| 12 | Millennium Management ✦ | 150.43K | -79.8% | $4.82M | 0.0% | ▼ Trim | 4 | SEC ↗ ×4 |
| 13 | D. E. Shaw & Co. ✦ | 126.47K | -38.6% | $4.05M | 0.0% | ▼ Trim | 4 | SEC ↗ ×2 |
| 14 | T. Rowe Price ✦ | 73.66K | +8.5% | $2.36M | 0.0% | ▲ Add | 4 | SEC ↗ |
| 15 | Gotham Asset Management ✦ | 16.59K | -2.9% | $531,218 | 0.0% | ▼ Trim | 4 | SEC ↗ |
"Yöneticinin ağırlığı" = pozisyonun, yöneticinin raporlanan 13F hisse senedi değeri içindeki payı: kanaat ölçüsü. ✦ = seçilmiş yönetici.
Yeni alıcılar
| Glenview Capital | $10.83M | 0.3% |
Çıkıldı
| Arrowstreet Capital | $30.73M | idi 0.0% |
| Point72 Asset Management | $585,024 | idi 0.0% |
Tam piyasa bağlamı: TÜM 13F filers'ları genelinde (SEC yapılandırılmış veri, Q1 2026): 439 sahipler, 120.09M hisseler, $8.94B raporlanan. Bu, yukarıdaki takip edilen evren rakamlarından farklı, daha eski bir döneme aittir ve ikisi hiçbir zaman birbirine karıştırılmaz.
Bu menkul kıymetin takip edilen sahiplerinin en sık birlikte tuttuğu diğer varlıklar: ortak sahiplik sayıları, temel ilişkiler değil.
Açık piyasa alımları (P)
Kapsama penceremizde açık piyasa içeriden alım işlemi yok.
Açık piyasa satışları (S)
Director · 15.60K hisse · $1.66M
Director · 8.65K hisse · $907,576
Director · 5.05K hisse · $523,483
Officer, Director · 594 hisse · $63,742
Officer, Director · 15.60K hisse · $1.66M
Officer, Director · 39.11K hisse · $4.14M
Officer, Director · 8.65K hisse · $907,576
Officer, Director · 5.05K hisse · $523,483
Director · 594 hisse · $63,742
Director · 39.11K hisse · $4.14M
Ödüller, kullanımlar ve vergi stopajı hiçbir zaman alım veya satım olarak sayılmaz. Metodoloji