★
Trade Filings
Managers Aandelen Ingediende stukken Superinvesteerders
Signalen Institutionele aankopen Institutionele verkopen Insider-activiteit 13D & 13G Watch Sectorrotatie
Tools Aandelenscreener Manager Screener Beheerders vergelijken Consensusmandjes Alle onderzoekstools Data-API
Leren & AI Leren Vraag de data AI-agents
Nieuws ★ Opgeslagen
Over Over ons Methodologie Contact Disclaimer
Reader
DATAPAKKETTEN

Downloads van historische data: binnenkort beschikbaar met accounts.

API GATEWAY

Gratis alleen-lezen JSON-toegang tot de gecachede gegevens van de site.

Donkere modus

Begeleide weergave
Nieuw met markten (koersen, yields, YTD, marktkapitalisatie)? We leggen elk begrip uit terwijl u bladert, in begrijpelijke taal. Dezelfde data, met ingebouwde uitleg.

Expertvisie
U kent de markt al. Alleen de data: schoon, snel en compact, zonder extra uitleg. Dit is de standaardweergave.

Interfacetaal
Effectdossier · gearchiveerd kwartaal

V

Visa Inc. · Financial Services · Financial - Credit Services

402.61 +0.7% marktkapitalisatie $751.69B koers vertraagd (FMP) · per Oct 18 03:59 UTC · los van onderstaande aangiftegegevens

Q3 2026 Q2 2026 Q1 2026 Q4 2025 Q3 2025 Q2 2025 Q1 2025 Q4 2024
28Gevolgde houders
+1Δ houders
269.68MGehouden aandelen
$85.21BGerapporteerde waarde
+1Nieuwe posities
−0Uitstappen
Stable Overtuigingsscore 48/100 2 kwartalen van stijgende gevolgde aandelen ●●○○○○ Hoe deze worden berekend → Dit toelichten aan de Research Desk →

Momentum-inputs (vergelijkbare managers): breedte van houders +3.7% · aandelenstroom -1.5% · netto nieuwe posities +3.6% · formule
Fragmentatie van eigendom: meer houders, kleiner totaalbelang

Alle eigendomscijfers: uitsluitend gevolgde 13F-managers, posities in gewone aandelen, rapportageperiode Q4 2024

Eigendom in de tijd
KwartaalHoudersΔAandelenGerapporteerde waardeNieuwUitstappen
Q3 2026 4 0 7.53M $2.69B n/a n/a
Q2 2026 195 -2 1.16B $398.90B +2 −3
Q1 2026 199 +4 1.14B $345.06B +6 −3
Q4 2025 194 +2 1.22B $426.05B +3 n/a
Q3 2025 32 0 710.85M $242.63B n/a −1
Q2 2025 30 0 629.57M $223.48B n/a n/a
Q1 2025 27 -1 269.33M $94.34B n/a −1
Q4 2024 28 +1 269.68M $85.21B +1 n/a
Q3 2024 26 +3 192.41M $52.87B +3 n/a
Q2 2024 23 n/a 187.45M $49.18B n/a n/a
Aantal houders
Wie het bezit · Q4 2024
#ManagerAandelenΔ aandelenWaardeHun gewichtGehouden
1 State Street Global Advisors ✦ (passief) 81.25M n/a $25.68B 1.0% n/c 1 SEC ↗
2 T. Rowe Price ✦ 42.95M -2.2% $13.57B 1.6% ▼ Trim 3 SEC ↗ ×2
3 Geode Capital Management ✦ (passief) 40.35M +4.4% $12.73B 1.0% ▲ Add 3 SEC ↗ ×2
4 Capital World Investors ✦ 23.28M +1.1% $7.36B 1.1% ▲ Add 3 SEC ↗
5 TCI Fund Management ✦ 16.80M 0.0% $5.31B 12.5% Held 3 SEC ↗
6 Norges Bank ✦ (passief) 16.36M -1.6% $5.17B 0.7% ▼ Trim 3 SEC ↗
7 Fisher Asset Management ✦ 9.76M +1.8% $3.08B 1.2% ▲ Add 3 SEC ↗
8 Wellington Management ✦ 9.33M -34.8% $2.95B 0.5% ▼ Trim 3 SEC ↗ ×9
9 Berkshire Hathaway ✦ 8.30M 0.0% $2.62B 1.0% Held 3 SEC ↗
10 PRIMECAP Management ✦ 3.96M -1.3% $1.25B 1.0% ▼ Trim 3 SEC ↗
11 Viking Global Investors ✦ 3.50M -0.3% $1.10B 3.6% ▼ Trim 2 SEC ↗
12 Marshall Wace ✦ 1.99M +58.7% $627.98M 0.8% ▲ Add 3 SEC ↗ ×5
13 Arrowstreet Capital ✦ 1.93M +7.5% $609.19M 0.5% ▲ Add 3 SEC ↗
14 Adage Capital Partners ✦ 1.73M +7.5% $545.40M 1.0% ▲ Add 3 SEC ↗
15 D. E. Shaw & Co. ✦ 1.57M -33.2% $496.00M 0.6% ▼ Trim 3 SEC ↗ ×2
16 Citadel Advisors ✦ 1.36M +219.1% $428.86M 0.4% ▲ Add 3 SEC ↗
17 AQR Capital Management ✦ 1.03M +4.2% $325.62M 0.4% ▲ Add 3 SEC ↗ ×5
18 Markel Group ✦ 999.28K 0.0% $315.81M 2.8% Held 3 SEC ↗ ×2
19 Harris Associates (Oakmark) ✦ 870.15K -1.7% $275.00M 0.5% ▼ Trim 3 SEC ↗
20 Two Sigma Investments ✦ 707.39K -14.4% $223.57M 0.5% ▼ Trim 3 SEC ↗
21 Bridgewater Associates ✦ 612.00K +0.4% $193.42M 0.9% ▲ Add 3 SEC ↗
22 ValueAct Capital ✦ 373.60K -50.0% $118.07M 2.7% ▼ Trim 2 SEC ↗
23 Millennium Management ✦ 316.42K -69.4% $100.00M 0.1% ▼ Trim 3 SEC ↗
24 Point72 Asset Management ✦ 268.35K Nieuw $84.81M 0.2% New 1 SEC ↗
25 Gotham Asset Management ✦ 66.82K -25.9% $21.12M 0.2% ▼ Trim 3 SEC ↗
26 GAMCO Investors ✦ 33.01K -1.2% $10.43M 0.1% ▼ Trim 3 SEC ↗
27 Renaissance Technologies ✦ 2.02K -88.5% $644,993 0.0% ▼ Trim 2 SEC ↗
28 Dodge & Cox ✦ 900 0.0% $284,436 0.0% Held 3 SEC ↗

"Hun weging" = het aandeel van de positie in de gerapporteerde 13F-aandelenwaarde van die manager: de overtuigingsmaatstaf. ✦ = gecureerde manager.

Nieuwe kopers

Verlaten

Geen bijgehouden uitstappen dit kwartaal.

Volledige marktcontext: over ALLE 13F-indieners (SEC gestructureerde data, Q1 2026): 4,410 houders, 1.45B aandelen, $415.18B gerapporteerd. Dit betreft een andere, oudere periode dan de bovenstaande cijfers van het gevolgde universum; beide worden nooit gecombineerd.

Vaak gezamenlijk in bezit

Wat de gevolgde houders van dit effect het vaakst nog meer bezitten: aantallen gedeeld eigendom, geen fundamentele relaties.

Insider-transacties

Open-market aankopen (P)

Geen open-market insider-aankopen in ons dekkingsvenster.

Open-market verkopen (S)

Sep 09 ROTTENBERG JULIE B

Officer · 1.87K aand · $687,691

Sep 01 MCINERNEY RYAN

Officer, Director · 5.88K aand · $2.23M

Aug 31 ROTTENBERG JULIE B

Officer · 2.03K aand · $773,378

Aug 21 MCINERNEY RYAN

Officer, Director · 5.88K aand · $2.16M

Toekenningen, uitoefeningen en belastinginhoudingen worden hier nooit meegeteld als aankopen of verkopen. Methodologie

In het nieuws
Herkomst: Eigendom op basis van geparseerde 13F common-stockposities (gevolgde universum, vergelijkbare sets voor wijzigingen); insider-rijen afkomstig van formulieren 3/4/5; belangen uit Schedules 13D/13G; elke indiening verwijst naar het origineel op SEC EDGAR. Rapportageperiode: Q4 2024 · Methodologie · Verkrijg dit via de API