★
Trade Filings
Managers Aandelen Ingediende stukken Superinvesteerders
Signalen Institutionele aankopen Institutionele verkopen Insider-activiteit 13D & 13G Watch Sectorrotatie
Tools Aandelenscreener Manager Screener Beheerders vergelijken Consensusmandjes Alle onderzoekstools Data-API
Leren & AI Leren Vraag de data AI-agents
Nieuws ★ Opgeslagen
Over Over ons Methodologie Contact Disclaimer
Reader
DATAPAKKETTEN

Downloads van historische data: binnenkort beschikbaar met accounts.

API GATEWAY

Gratis alleen-lezen JSON-toegang tot de gecachede gegevens van de site.

Donkere modus

Begeleide weergave
Nieuw met markten (koersen, yields, YTD, marktkapitalisatie)? We leggen elk begrip uit terwijl u bladert, in begrijpelijke taal. Dezelfde data, met ingebouwde uitleg.

Expertvisie
U kent de markt al. Alleen de data: schoon, snel en compact, zonder extra uitleg. Dit is de standaardweergave.

Interfacetaal
Effectdossier · gearchiveerd kwartaal

V

Visa Inc. · Financial Services · Financial - Credit Services

402.61 +0.7% marktkapitalisatie $751.69B koers vertraagd (FMP) · per Oct 18 03:59 UTC · los van onderstaande aangiftegegevens

Q3 2026 Q2 2026 Q1 2026 Q4 2025 Q3 2025 Q2 2025 Q1 2025 Q4 2024
26Gevolgde houders
+3Δ houders
192.41MGehouden aandelen
$52.87BGerapporteerde waarde
+3Nieuwe posities
−0Uitstappen
Strongly Rising Overtuigingsscore 53/100 Hoe deze worden berekend → Dit toelichten aan de Research Desk →

Momentum-inputs (vergelijkbare managers): breedte van houders +13.0% · aandelenstroom +2.6% · netto nieuwe posities +11.5% · formule
Brede accumulatie: stijgende aandelen bij meer houders

Alle eigendomscijfers: uitsluitend gevolgde 13F-managers, posities in gewone aandelen, rapportageperiode Q3 2024

Eigendom in de tijd
KwartaalHoudersΔAandelenGerapporteerde waardeNieuwUitstappen
Q3 2026 4 0 7.53M $2.69B n/a n/a
Q2 2026 195 -2 1.16B $398.90B +2 −3
Q1 2026 199 +4 1.14B $345.06B +6 −3
Q4 2025 194 +2 1.22B $426.05B +3 n/a
Q3 2025 32 0 710.85M $242.63B n/a −1
Q2 2025 30 0 629.57M $223.48B n/a n/a
Q1 2025 27 -1 269.33M $94.34B n/a −1
Q4 2024 28 +1 269.68M $85.21B +1 n/a
Q3 2024 26 +3 192.41M $52.87B +3 n/a
Q2 2024 23 n/a 187.45M $49.18B n/a n/a
Aantal houders
Wie het bezit · Q3 2024
#ManagerAandelenΔ aandelenWaardeHun gewichtGehouden
1 T. Rowe Price ✦ 43.93M -0.8% $12.08B 1.4% ▼ Trim 2 SEC ↗ ×2
2 Geode Capital Management ✦ (passief) 38.66M +7.7% $10.60B 0.9% ▲ Add 2 SEC ↗ ×2
3 Capital World Investors ✦ 23.04M +1.8% $6.33B 1.0% ▲ Add 2 SEC ↗
4 TCI Fund Management ✦ 16.80M 0.0% $4.62B 10.5% Held 2 SEC ↗
5 Norges Bank ✦ (passief) 16.62M +12.2% $4.57B 0.6% ▲ Add 2 SEC ↗
6 Wellington Management ✦ 14.31M -18.0% $3.93B 0.7% ▼ Trim 2 SEC ↗ ×9
7 Fisher Asset Management ✦ 9.58M +2.1% $2.64B 1.1% ▲ Add 2 SEC ↗
8 Berkshire Hathaway ✦ 8.30M 0.0% $2.28B 0.9% Held 2 SEC ↗
9 PRIMECAP Management ✦ 4.02M -0.7% $1.10B 0.8% ▼ Trim 2 SEC ↗
10 Viking Global Investors ✦ 3.51M Nieuw $963.91M 3.5% New 1 SEC ↗
11 D. E. Shaw & Co. ✦ 2.35M -32.6% $645.92M 0.9% ▼ Trim 2 SEC ↗ ×2
12 Arrowstreet Capital ✦ 1.79M -22.7% $492.86M 0.4% ▼ Trim 2 SEC ↗
13 Adage Capital Partners ✦ 1.60M +10.0% $441.17M 0.8% ▲ Add 2 SEC ↗
14 Marshall Wace ✦ 1.25M +40.6% $344.25M 0.5% ▲ Add 2 SEC ↗ ×3
15 Millennium Management ✦ 1.03M +0.9% $284.32M 0.3% ▲ Add 2 SEC ↗
16 Markel Group ✦ 999.28K 0.0% $274.75M 2.5% Held 2 SEC ↗ ×2
17 AQR Capital Management ✦ 989.15K +52.6% $270.60M 0.4% ▲ Add 2 SEC ↗ ×4
18 Harris Associates (Oakmark) ✦ 884.83K -0.3% $243.28M 0.4% ▼ Trim 2 SEC ↗
19 Two Sigma Investments ✦ 826.24K -13.4% $227.18M 0.5% ▼ Trim 2 SEC ↗
20 ValueAct Capital ✦ 747.20K Nieuw $205.44M 2.5% New 1 SEC ↗ ×2
21 Bridgewater Associates ✦ 609.66K -23.9% $167.63M 0.9% ▼ Trim 2 SEC ↗
22 Citadel Advisors ✦ 425.28K +57.9% $116.93M 0.1% ▲ Add 2 SEC ↗ ×2
23 Gotham Asset Management ✦ 90.24K +12.8% $24.81M 0.3% ▲ Add 2 SEC ↗
24 GAMCO Investors ✦ 33.41K -0.4% $9.19M 0.1% ▼ Trim 2 SEC ↗
25 Renaissance Technologies ✦ 17.47K Nieuw $4.80M 0.0% New 1 SEC ↗
26 Dodge & Cox ✦ 900 -10.0% $247,455 0.0% ▼ Trim 2 SEC ↗

"Hun weging" = het aandeel van de positie in de gerapporteerde 13F-aandelenwaarde van die manager: de overtuigingsmaatstaf. ✦ = gecureerde manager.

Nieuwe kopers

Viking Global Investors $963.91M 3.5%
ValueAct Capital $205.44M 2.5%
Renaissance Technologies $4.80M 0.0%

Verlaten

Geen bijgehouden uitstappen dit kwartaal.

Volledige marktcontext: over ALLE 13F-indieners (SEC gestructureerde data, Q1 2026): 4,410 houders, 1.45B aandelen, $415.18B gerapporteerd. Dit betreft een andere, oudere periode dan de bovenstaande cijfers van het gevolgde universum; beide worden nooit gecombineerd.

Vaak gezamenlijk in bezit

Wat de gevolgde houders van dit effect het vaakst nog meer bezitten: aantallen gedeeld eigendom, geen fundamentele relaties.

Insider-transacties

Open-market aankopen (P)

Geen open-market insider-aankopen in ons dekkingsvenster.

Open-market verkopen (S)

Sep 09 ROTTENBERG JULIE B

Officer · 1.87K aand · $687,691

Sep 01 MCINERNEY RYAN

Officer, Director · 5.88K aand · $2.23M

Aug 31 ROTTENBERG JULIE B

Officer · 2.03K aand · $773,378

Aug 21 MCINERNEY RYAN

Officer, Director · 5.88K aand · $2.16M

Toekenningen, uitoefeningen en belastinginhoudingen worden hier nooit meegeteld als aankopen of verkopen. Methodologie

In het nieuws
Herkomst: Eigendom op basis van geparseerde 13F common-stockposities (gevolgde universum, vergelijkbare sets voor wijzigingen); insider-rijen afkomstig van formulieren 3/4/5; belangen uit Schedules 13D/13G; elke indiening verwijst naar het origineel op SEC EDGAR. Rapportageperiode: Q3 2024 · Methodologie · Verkrijg dit via de API