UNH
UnitedHealth Group Incorporated · Healthcare · Medical - Healthcare Plans
Momentum girdileri (karşılaştırılabilir yöneticiler):
hissedar genişliği +13.8% ·
pay akışı +2.3% ·
net yeni pozisyonlar +12.1%
· formül
Geniş birikim: daha fazla hissedar arasında artan hisseler
Tüm sahiplik rakamları: yalnızca izlenen 13F yöneticileri, adi hisse senedi pozisyonları, raporlama dönemi Q2 2025
| Çeyrek | Hissedarlar | Δ | Hisseler | Raporlanan değer | Yeni | Çıkışlar |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Q2 2026 | 189 | +4 | 633.24M | $262.15B | +9 | −7 |
| Q1 2026 | 190 | -6 | 606.80M | $164.36B | +1 | −8 |
| Q4 2025 | 195 | +3 | 637.54M | $210.43B | +4 | n/a |
| Q3 2025 | 33 | -2 | 387.11M | $133.65B | +1 | −4 |
| Q2 2025 | 33 | +4 | 360.68M | $112.49B | +5 | −1 |
| Q1 2025 | 26 | -2 | 169.46M | $88.72B | n/a | −2 |
| Q4 2024 | 28 | +3 | 163.08M | $82.47B | +4 | −1 |
| Q3 2024 | 24 | -5 | 123.39M | $72.10B | n/a | −5 |
| Q2 2024 | 29 | n/a | 129.84M | $66.09B | n/a | n/a |
| # | Yönetici | Hisseler | Δ hisseler | Değer | Ağırlıkları | Tutulan | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | The Vanguard Group ✦ (pasif) | 90.92M | n/a | $28.36B | 0.5% | n/c | 1 | SEC ↗ ×6 |
| 2 | BlackRock ✦ (pasif) | 75.31M | n/a | $23.50B | 0.5% | n/c | 1 | SEC ↗ ×23 |
| 3 | State Street Global Advisors ✦ (pasif) | 44.93M | -0.9% | $14.02B | 0.5% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 4 | Wellington Management ✦ | 24.21M | -6.3% | $7.55B | 1.4% | ▼ Trim | 5 | SEC ↗ ×9 |
| 5 | T. Rowe Price ✦ | 21.92M | +2.5% | $6.84B | 0.8% | ▲ Add | 5 | SEC ↗ ×2 |
| 6 | Geode Capital Management ✦ (pasif) | 21.31M | +3.3% | $6.62B | 0.5% | ▲ Add | 5 | SEC ↗ ×2 |
| 7 | Capital World Investors ✦ | 18.33M | -19.5% | $5.72B | 0.8% | ▼ Trim | 5 | SEC ↗ |
| 8 | Fidelity (FMR) ✦ | 16.80M | n/a | $5.24B | 0.3% | n/c | 1 | SEC ↗ ×7 |
| 9 | Norges Bank ✦ (pasif) | 12.30M | -2.3% | $3.84B | 0.5% | ▼ Trim | 5 | SEC ↗ |
| 10 | Dodge & Cox ✦ | 8.75M | +117.7% | $2.73B | 1.5% | ▲ Add | 5 | SEC ↗ |
| 11 | Fisher Asset Management ✦ | 5.21M | -0.7% | $1.63B | 0.6% | ▼ Trim | 5 | SEC ↗ |
| 12 | Berkshire Hathaway ✦ | 5.04M | Yeni | $1.57B | 0.6% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 13 | Arrowstreet Capital ✦ | 2.90M | +28.7% | $904.52M | 0.6% | ▲ Add | 5 | SEC ↗ |
| 14 | Appaloosa ✦ | 2.45M | +1300.0% | $764.33M | 11.9% | ▲ Add | 5 | SEC ↗ |
| 15 | Lone Pine Capital ✦ | 1.69M | Yeni | $528.27M | 3.8% | New | 1 | SEC ↗ |
| 16 | Renaissance Technologies ✦ | 1.35M | Yeni | $421.82M | 0.6% | New | 1 | SEC ↗ |
| 17 | Marshall Wace ✦ | 1.15M | +23.9% | $359.95M | 0.4% | ▲ Add | 5 | SEC ↗ ×3 |
| 18 | AQR Capital Management ✦ | 1.02M | +29.7% | $312.77M | 0.3% | ▲ Add | 5 | SEC ↗ ×8 |
| 19 | Adage Capital Partners ✦ | 770.01K | -15.8% | $240.22M | 0.4% | ▼ Trim | 5 | SEC ↗ |
| 20 | Two Sigma Investments ✦ | 756.51K | +9239.6% | $236.01M | 0.4% | ▲ Add | 5 | SEC ↗ |
| 21 | Baillie Gifford ✦ | 691.85K | -2.2% | $215.84M | 0.2% | ▼ Trim | 5 | SEC ↗ ×4 |
| 22 | Citadel Advisors ✦ | 635.32K | -18.7% | $198.20M | 0.2% | ▼ Trim | 5 | SEC ↗ ×2 |
| 23 | D. E. Shaw & Co. ✦ | 614.46K | -26.9% | $191.69M | 0.2% | ▼ Trim | 5 | SEC ↗ ×3 |
| 24 | Tiger Global Management ✦ | 438.80K | 0.0% | $136.89M | 0.4% | Held | 5 | SEC ↗ |
| 25 | PRIMECAP Management ✦ | 336.78K | +2528.0% | $105.07M | 0.1% | ▲ Add | 5 | SEC ↗ |
| 26 | Point72 Asset Management ✦ | 309.36K | -37.6% | $96.51M | 0.2% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 27 | Millennium Management ✦ | 304.33K | -69.9% | $94.94M | 0.1% | ▼ Trim | 5 | SEC ↗ |
| 28 | Soros Fund Management ✦ | 100.00K | +40.6% | $31.20M | 0.8% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 29 | Gotham Asset Management ✦ | 68.22K | +799.4% | $21.28M | 0.1% | ▲ Add | 5 | SEC ↗ |
| 30 | Markel Group ✦ | 26.50K | -5.4% | $8.27M | 0.1% | ▼ Trim | 5 | SEC ↗ |
| 31 | Scion Asset Management ✦ | 20.00K | Yeni | $6.24M | 11.1% | New | 1 | SEC ↗ |
| 32 | GAMCO Investors ✦ | 2.81K | +240.9% | $875,388 | 0.0% | ▲ Add | 5 | SEC ↗ |
| 33 | Tweedy, Browne ✦ | 1.09K | Yeni | $341,607 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
"Yöneticinin ağırlığı" = pozisyonun, yöneticinin raporlanan 13F hisse senedi değeri içindeki payı: kanaat ölçüsü. ✦ = seçilmiş yönetici.
Yeni alıcılar
| Berkshire Hathaway | $1.57B | 0.6% |
| Lone Pine Capital | $528.27M | 3.8% |
| Renaissance Technologies | $421.82M | 0.6% |
| Scion Asset Management | $6.24M | 11.1% |
| Tweedy, Browne | $341,607 | 0.0% |
Çıkıldı
| Viking Global Investors | $1.12B | idi 3.6% |
Tam piyasa bağlamı: TÜM 13F filers'ları genelinde (SEC yapılandırılmış veri, Q1 2026): 3,004 sahipler, 728.55M hisseler, $187.05B raporlanan. Bu, yukarıdaki takip edilen evren rakamlarından farklı, daha eski bir döneme aittir ve ikisi hiçbir zaman birbirine karıştırılmaz.
Bu menkul kıymetin takip edilen sahiplerinin en sık birlikte tuttuğu diğer varlıklar: ortak sahiplik sayıları, temel ilişkiler değil.
Açık piyasa alımları (P)
Kapsama penceremizde açık piyasa içeriden alım işlemi yok.
Açık piyasa satışları (S)
Officer · 1.17K hisse · $455,910
Ödüller, kullanımlar ve vergi stopajı hiçbir zaman alım veya satım olarak sayılmaz. Metodoloji