TTAN
ServiceTitan, Inc. · Technology · Software - Application
Momentum girdileri (karşılaştırılabilir yöneticiler):
hissedar genişliği +28.6% ·
pay akışı -4.2% ·
net yeni pozisyonlar +20.0%
· formül
Sahiplik parçalanması: daha fazla sahip, daha küçük toplam pay
Tüm sahiplik rakamları: yalnızca izlenen 13F yöneticileri, adi hisse senedi pozisyonları, raporlama dönemi Q2 2025
| Çeyrek | Hissedarlar | Δ | Hisseler | Raporlanan değer | Yeni | Çıkışlar |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Q3 2026 | 2 | +1 | 4.58K | $333,840 | +1 | n/a |
| Q2 2026 | 113 | +8 | 46.54M | $3.28B | +19 | −10 |
| Q1 2026 | 107 | 0 | 39.28M | $2.51B | +12 | −13 |
| Q4 2025 | 107 | +1 | 37.10M | $3.95B | +3 | −1 |
| Q3 2025 | 18 | -2 | 18.86M | $1.90B | +1 | −4 |
| Q2 2025 | 18 | +4 | 6.00M | $643.55M | +7 | −3 |
| Q1 2025 | 11 | -4 | 4.70M | $446.75M | +2 | −6 |
| Q4 2024 | 15 | +15 | 5.27M | $542.51M | +15 | n/a |
| # | Yönetici | Hisseler | Δ hisseler | Değer | Ağırlıkları | Tutulan | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | T. Rowe Price ✦ | 1.87M | -19.0% | $200.17M | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ ×2 |
| 2 | BlackRock ✦ (pasif) | 867.27K | n/a | $92.95M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×11 |
| 3 | Millennium Management ✦ | 766.47K | +3389.7% | $82.15M | 0.1% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 4 | The Vanguard Group ✦ (pasif) | 693.96K | n/a | $74.38M | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 5 | Marshall Wace ✦ | 417.06K | Yeni | $44.70M | 0.1% | New | 1 | SEC ↗ ×3 |
| 6 | Citadel Advisors ✦ | 349.37K | Yeni | $37.45M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 7 | Renaissance Technologies ✦ | 340.50K | +1189.8% | $36.49M | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 8 | Wellington Management ✦ | 185.16K | Yeni | $19.85M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 9 | Geode Capital Management ✦ (pasif) | 160.97K | +0.5% | $17.26M | 0.0% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ ×2 |
| 10 | Soros Fund Management ✦ | 100.00K | +265.6% | $10.72M | 0.3% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 11 | State Street Global Advisors ✦ (pasif) | 74.57K | +171.9% | $7.99M | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 12 | D. E. Shaw & Co. ✦ | 70.08K | Yeni | $7.51M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 13 | Capital World Investors ✦ | 63.68K | -49.0% | $6.83M | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 14 | Third Point ✦ | 15.00K | Yeni | $1.61M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 15 | Norges Bank ✦ (pasif) | 15.00K | -50.1% | $1.61M | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 16 | Fidelity (FMR) ✦ | 8.27K | n/a | $886,105 | 0.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×3 |
| 17 | Point72 Asset Management ✦ | 5.72K | Yeni | $612,618 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 18 | Arrowstreet Capital ✦ | 3.67K | Yeni | $393,136 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
"Yöneticinin ağırlığı" = pozisyonun, yöneticinin raporlanan 13F hisse senedi değeri içindeki payı: kanaat ölçüsü. ✦ = seçilmiş yönetici.
Yeni alıcılar
| Marshall Wace | $44.70M | 0.1% |
| Citadel Advisors | $37.45M | 0.0% |
| Wellington Management | $19.85M | 0.0% |
| D. E. Shaw & Co. | $7.51M | 0.0% |
| Third Point | $1.61M | 0.0% |
| Point72 Asset Management | $612,618 | 0.0% |
| Arrowstreet Capital | $393,136 | 0.0% |
Çıkıldı
| Tiger Global Management | $123.78M | idi 0.5% |
| Coatue Management | $60.04M | idi 0.3% |
| Altimeter Capital | $3.80M | idi 0.1% |
Tam piyasa bağlamı: TÜM 13F filers'ları genelinde (SEC yapılandırılmış veri, Q1 2026): 338 sahipler, 77.32M hisseler, $4.84B raporlanan. Bu, yukarıdaki takip edilen evren rakamlarından farklı, daha eski bir döneme aittir ve ikisi hiçbir zaman birbirine karıştırılmaz.
Bu menkul kıymetin takip edilen sahiplerinin en sık birlikte tuttuğu diğer varlıklar: ortak sahiplik sayıları, temel ilişkiler değil.
Açık piyasa alımları (P)
Kapsama penceremizde açık piyasa içeriden alım işlemi yok.
Açık piyasa satışları (S)
Officer · 4.38K hisse · $268,713
Officer · 5.58K hisse · $318,522
Officer, Director · 3.15K hisse · $179,642
Officer · 23.25K hisse · $1.33M
Officer, Director · 3.15K hisse · $179,642
Officer, Director · 2.27K hisse · $202,361
Officer, Director · 6.07K hisse · $540,104
Officer, Director · 804 hisse · $71,516
Officer, Director · 1.18K hisse · $104,961
Officer, Director · 1.03K hisse · $91,885
Ödüller, kullanımlar ve vergi stopajı hiçbir zaman alım veya satım olarak sayılmaz. Metodoloji