TSMX
naam in afwachting van profielverwerking
Momentum-inputs (vergelijkbare managers):
breedte van houders +30.0% ·
aandelenstroom +30.0% ·
netto nieuwe posities +20.0%
— formule
Brede accumulatie — stijgende aandelen bij meer houders
Alle eigendomscijfers: uitsluitend gevolgde 13F-managers, posities in gewone aandelen, rapportageperiode Q2 2026
| # | Manager | Aandelen | Δ aandelen | Waarde | Hun gewicht | Gehouden | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Jane Street Group, Llc | 38.41K | Nieuw | $4.02M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 2 | Susquehanna International Group, Llp | 28.46K | Nieuw | $2.98M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 3 | Goldman Sachs Group ✦ | 12.05K | Nieuw | $1.26M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 4 | Optiver Holding B.V. | 11.78K | Nieuw | $1.23M | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ ×2 |
| 5 | Citadel Advisors ✦ | 10.15K | -53.8% | $1.06M | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
| 6 | IMC-Chicago, LLC | 9.45K | Nieuw | $990,181 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 7 | Belvedere Trading LLC | 7.58K | Nieuw | $794,680 | 0.1% | New | 1 | SEC ↗ |
| 8 | Hrt Financial Lp | 5.94K | Nieuw | $622,000 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 9 | Mariner, LLC | 2.24K | -52.7% | $234,685 | 0.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 10 | UBS Group AG | 1.80K | Nieuw | $188,481 | 0.0% | New | 1 | SEC ↗ |
| 11 | Morgan Stanley ✦ | 898 | -90.2% | $94,083 | 0.0% | ▼ Trim | 3 | SEC ↗ |
"Hun gewicht" = het aandeel van de positie in de gerapporteerde 13F-aandelenwaarde van die beheerder — de overtuigingsmaatstaf. ✦ = gecureerde beheerder.
Nieuwe kopers
| Jane Street Group, Llc | $4.02M | 0.0% |
| Susquehanna International… | $2.98M | 0.0% |
| Goldman Sachs Group | $1.26M | 0.0% |
| Optiver Holding B.V. | $1.23M | 0.0% |
| IMC-Chicago, LLC | $990,181 | 0.0% |
| Belvedere Trading LLC | $794,680 | 0.1% |
| Hrt Financial Lp | $622,000 | 0.0% |
| UBS Group AG | $188,481 | 0.0% |
Verlaten
| Renaissance Technologies | $399,840 | was 0.0% |
| Citigroup Inc | $108,528 | was 0.0% |
Volledige marktcontext: over ALLE 13F-indieners (SEC gestructureerde data, Q1 2026): 11 houders, 61.88K aandelen, $3.13M gerapporteerd. Dit betreft een andere, oudere periode dan de bovenstaande cijfers van het gevolgde universum; beide worden nooit gecombineerd.
Wat de gevolgde houders van dit effect verder het vaakst bezitten — aantallen gedeeld eigendom, geen fundamentele relaties.