TSLA
Tesla, Inc. · Consumer Cyclical · Auto - Manufacturers
Momentum girdileri (karşılaştırılabilir yöneticiler):
hissedar genişliği -3.4% ·
pay akışı +2.0% ·
net yeni pozisyonlar -7.1%
· formül
Yoğunlaşmış birikim: daha az hissedar arasında artan hisseler
Tüm sahiplik rakamları: yalnızca izlenen 13F yöneticileri, adi hisse senedi pozisyonları, raporlama dönemi Q3 2025
| Çeyrek | Hissedarlar | Δ | Hisseler | Raporlanan değer | Yeni | Çıkışlar |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Q2 2026 | 183 | -4 | 1.41B | $591.65B | +3 | −8 |
| Q1 2026 | 191 | +4 | 1.37B | $507.54B | +5 | −2 |
| Q4 2025 | 186 | +1 | 1.50B | $666.29B | +2 | n/a |
| Q3 2025 | 28 | -1 | 936.70M | $416.43B | +1 | −3 |
| Q2 2025 | 27 | -1 | 800.59M | $254.22B | +1 | −2 |
| Q1 2025 | 25 | -1 | 311.38M | $80.63B | +1 | −2 |
| Q4 2024 | 26 | +3 | 324.41M | $130.96B | +4 | −1 |
| Q3 2024 | 22 | +2 | 210.32M | $54.97B | +3 | −1 |
| Q2 2024 | 20 | n/a | 203.59M | $40.25B | n/a | n/a |
| # | Yönetici | Hisseler | Δ hisseler | Değer | Ağırlıkları | Tutulan | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | The Vanguard Group ✦ (pasif) | 252.39M | +0.4% | $112.24B | 1.7% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ ×7 |
| 2 | BlackRock ✦ (pasif) | 206.74M | +0.4% | $91.94B | 1.6% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ ×23 |
| 3 | State Street Global Advisors ✦ (pasif) | 113.76M | +0.3% | $50.59B | 1.8% | ▲ Add | 4 | SEC ↗ |
| 4 | JPMorgan Chase ✦ | 89.28M | n/a | $39.70B | 1.3% | n/c | 1 | SEC ↗ ×44 |
| 5 | Geode Capital Management ✦ (pasif) | 65.33M | +0.9% | $28.92B | 1.8% | ▲ Add | 6 | SEC ↗ ×2 |
| 6 | Capital World Investors ✦ | 44.04M | +5.8% | $19.58B | 2.7% | ▲ Add | 6 | SEC ↗ |
| 7 | Morgan Stanley ✦ | 36.15M | n/a | $16.08B | 1.0% | n/c | 1 | SEC ↗ ×23 |
| 8 | Fidelity (FMR) ✦ | 36.09M | +20.7% | $16.05B | 0.8% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ ×7 |
| 9 | Goldman Sachs Group ✦ | 29.88M | n/a | $13.29B | 1.9% | n/c | 1 | SEC ↗ ×5 |
| 10 | T. Rowe Price ✦ | 27.98M | +14.9% | $12.44B | 1.3% | ▲ Add | 6 | SEC ↗ ×2 |
| 11 | Wellington Management ✦ | 9.08M | +6.6% | $4.04B | 0.7% | ▲ Add | 6 | SEC ↗ ×9 |
| 12 | PRIMECAP Management ✦ | 6.62M | -4.3% | $2.94B | 2.3% | ▼ Trim | 6 | SEC ↗ |
| 13 | ARK Investment Management ✦ | 3.59M | +16.6% | $1.60B | 9.5% | ▲ Add | 6 | SEC ↗ |
| 14 | Adage Capital Partners ✦ | 2.45M | -2.6% | $1.09B | 1.7% | ▼ Trim | 6 | SEC ↗ |
| 15 | AQR Capital Management ✦ | 1.94M | +18.0% | $849.65M | 0.5% | ▲ Add | 6 | SEC ↗ ×8 |
| 16 | Marshall Wace ✦ | 1.82M | -12.5% | $811.09M | 0.9% | ▼ Trim | 6 | SEC ↗ ×3 |
| 17 | Coatue Management ✦ | 1.73M | -15.1% | $769.01M | 1.9% | ▼ Trim | 6 | SEC ↗ ×5 |
| 18 | Baillie Gifford ✦ | 1.66M | -2.5% | $737.12M | 0.5% | ▼ Trim | 6 | SEC ↗ ×4 |
| 19 | Viking Global Investors ✦ | 1.61M | +46.3% | $715.92M | 1.9% | ▲ Add | 3 | SEC ↗ |
| 20 | Citadel Advisors ✦ | 1.50M | +279.9% | $666.82M | 0.5% | ▲ Add | 6 | SEC ↗ ×2 |
| 21 | D. E. Shaw & Co. ✦ | 1.38M | +31.7% | $612.39M | 0.5% | ▲ Add | 6 | SEC ↗ ×2 |
| 22 | Two Sigma Investments ✦ | 560.99K | +23.7% | $249.48M | 0.4% | ▲ Add | 4 | SEC ↗ |
| 23 | Renaissance Technologies ✦ | 424.49K | Yeni | $188.78M | 0.2% | New | 1 | SEC ↗ |
| 24 | Millennium Management ✦ | 414.35K | +303.0% | $184.27M | 0.2% | ▲ Add | 6 | SEC ↗ |
| 25 | Gotham Asset Management ✦ | 157.65K | +34.3% | $70.11M | 0.3% | ▲ Add | 6 | SEC ↗ |
| 26 | Arrowstreet Capital ✦ | 65.67K | -45.8% | $29.20M | 0.0% | ▼ Trim | 4 | SEC ↗ |
| 27 | GAMCO Investors ✦ | 32.58K | +29.6% | $14.49M | 0.1% | ▲ Add | 6 | SEC ↗ |
| 28 | Fisher Asset Management ✦ | 30.62K | +29.0% | $13.62M | 0.0% | ▲ Add | 6 | SEC ↗ |
"Yöneticinin ağırlığı" = pozisyonun, yöneticinin raporlanan 13F hisse senedi değeri içindeki payı: kanaat ölçüsü. ✦ = seçilmiş yönetici.
Yeni alıcılar
| Renaissance Technologies | $188.78M | 0.2% |
Çıkıldı
| Norges Bank | $11.84B | idi 1.5% |
| Bridgewater Associates | $6.17M | idi 0.0% |
| Soros Fund Management | $1.02M | idi 0.0% |
Tam piyasa bağlamı: TÜM 13F filers'ları genelinde (SEC yapılandırılmış veri, Q1 2026): 1 sahipler, 48.20K hisseler, $17,918 raporlanan. Bu, yukarıdaki takip edilen evren rakamlarından farklı, daha eski bir döneme aittir ve ikisi hiçbir zaman birbirine karıştırılmaz.
Bu menkul kıymetin takip edilen sahiplerinin en sık birlikte tuttuğu diğer varlıklar: ortak sahiplik sayıları, temel ilişkiler değil.
Açık piyasa alımları (P)
Kapsama penceremizde açık piyasa içeriden alım işlemi yok.
Açık piyasa satışları (S)
Officer · 2.61K hisse · $938,419
Ödüller, kullanımlar ve vergi stopajı hiçbir zaman alım veya satım olarak sayılmaz. Metodoloji