★
Trade Filings
Managers Aandelen Ingediende stukken Superinvesteerders
Signalen Institutionele aankopen Institutionele verkopen Insider-activiteit 13D & 13G Watch Sectorrotatie
Tools Aandelenscreener Manager Screener Beheerders vergelijken Consensusmandjes Alle onderzoekstools Data-API
Leren & AI Leren Vraag de data AI-agents
Nieuws ★ Opgeslagen
Over Over ons Methodologie Contact Disclaimer
Reader
DATAPAKKETTEN

Downloads van historische data: binnenkort beschikbaar met accounts.

API GATEWAY

Gratis alleen-lezen JSON-toegang tot de gecachede gegevens van de site.

Donkere modus

Begeleide weergave
Nieuw met markten (koersen, yields, YTD, marktkapitalisatie)? We leggen elk begrip uit terwijl u bladert, in begrijpelijke taal. Dezelfde data, met ingebouwde uitleg.

Expertvisie
U kent de markt al. Alleen de data: schoon, snel en compact, zonder extra uitleg. Dit is de standaardweergave.

Interfacetaal
Effectdossier · gearchiveerd kwartaal

TSLA

Tesla, Inc. · Consumer Cyclical · Auto - Manufacturers

354.72 -2.1% marktkapitalisatie $1.40T koers vertraagd (FMP) · per Oct 16 22:08 UTC · los van onderstaande aangiftegegevens

Q2 2026 Q1 2026 Q4 2025 Q3 2025 Q2 2025 Q1 2025 Q4 2024 Q3 2024
27Gevolgde houders
-1Δ houders
800.59MGehouden aandelen
$254.22BGerapporteerde waarde
+1Nieuwe posities
−2Uitstappen
Falling Overtuigingsscore 40/100 Hoe deze worden berekend → Dit toelichten aan de Research Desk →

Momentum-inputs (vergelijkbare managers): breedte van houders -3.6% · aandelenstroom +0.2% · netto nieuwe posities -3.7% · formule
Geconcentreerde accumulatie: stijgende aandelen bij minder houders

Alle eigendomscijfers: uitsluitend gevolgde 13F-managers, posities in gewone aandelen, rapportageperiode Q2 2025

Eigendom in de tijd
KwartaalHoudersΔAandelenGerapporteerde waardeNieuwUitstappen
Q2 2026 183 -4 1.41B $591.65B +3 −8
Q1 2026 191 +4 1.37B $507.54B +5 −2
Q4 2025 186 +1 1.50B $666.29B +2 n/a
Q3 2025 28 -1 936.70M $416.43B +1 −3
Q2 2025 27 -1 800.59M $254.22B +1 −2
Q1 2025 25 -1 311.38M $80.63B +1 −2
Q4 2024 26 +3 324.41M $130.96B +4 −1
Q3 2024 22 +2 210.32M $54.97B +3 −1
Q2 2024 20 n/a 203.59M $40.25B n/a n/a
Aantal houders
Wie het bezit · Q2 2025
#ManagerAandelenΔ aandelenWaardeHun gewichtGehouden
1 The Vanguard Group ✦ (passief) 251.39M n/a $79.86B 1.3% n/c 1 SEC ↗ ×6
2 BlackRock ✦ (passief) 205.96M n/a $65.43B 1.3% n/c 1 SEC ↗ ×23
3 State Street Global Advisors ✦ (passief) 113.42M -0.3% $36.03B 1.4% ▼ Trim 3 SEC ↗
4 Geode Capital Management ✦ (passief) 64.77M +2.0% $20.48B 1.4% ▲ Add 5 SEC ↗ ×2
5 Capital World Investors ✦ 41.63M +3.4% $13.23B 1.9% ▲ Add 5 SEC ↗
6 Norges Bank ✦ (passief) 37.27M +7.8% $11.84B 1.5% ▲ Add 5 SEC ↗
7 Fidelity (FMR) ✦ 29.90M n/a $9.50B 0.5% n/c 1 SEC ↗ ×7
8 T. Rowe Price ✦ 24.35M +5.1% $7.73B 0.9% ▲ Add 5 SEC ↗ ×2
9 Wellington Management ✦ 8.52M -4.1% $2.71B 0.5% ▼ Trim 5 SEC ↗ ×9
10 PRIMECAP Management ✦ 6.92M -2.3% $2.20B 1.7% ▼ Trim 5 SEC ↗
11 ARK Investment Management ✦ 3.08M -5.6% $977.59M 7.2% ▼ Trim 5 SEC ↗
12 Adage Capital Partners ✦ 2.52M -0.6% $799.65M 1.3% ▼ Trim 5 SEC ↗
13 Marshall Wace ✦ 2.09M -58.3% $662.39M 0.8% ▼ Trim 5 SEC ↗ ×3
14 Coatue Management ✦ 2.04M +24.2% $647.07M 1.8% ▲ Add 5 SEC ↗ ×5
15 Baillie Gifford ✦ 1.70M -3.5% $540.06M 0.4% ▼ Trim 5 SEC ↗ ×4
16 AQR Capital Management ✦ 1.64M +43.4% $521.94M 0.4% ▲ Add 5 SEC ↗ ×8
17 Viking Global Investors ✦ 1.10M +214.3% $349.53M 1.0% ▲ Add 2 SEC ↗
18 D. E. Shaw & Co. ✦ 1.05M -42.2% $332.11M 0.4% ▼ Trim 5 SEC ↗ ×2
19 Two Sigma Investments ✦ 453.56K -49.5% $144.08M 0.3% ▼ Trim 3 SEC ↗
20 Citadel Advisors ✦ 394.66K +60.8% $125.37M 0.1% ▲ Add 5 SEC ↗ ×2
21 Arrowstreet Capital ✦ 121.20K -47.6% $38.50M 0.0% ▼ Trim 3 SEC ↗
22 Gotham Asset Management ✦ 117.35K +20.1% $37.28M 0.2% ▲ Add 5 SEC ↗
23 Millennium Management ✦ 102.81K -90.8% $32.66M 0.0% ▼ Trim 5 SEC ↗
24 GAMCO Investors ✦ 25.13K +10.2% $7.98M 0.1% ▲ Add 5 SEC ↗
25 Fisher Asset Management ✦ 23.73K +19.3% $7.54M 0.0% ▲ Add 5 SEC ↗
26 Bridgewater Associates ✦ 19.41K -39.8% $6.17M 0.0% ▼ Trim 3 SEC ↗
27 Soros Fund Management ✦ 3.21K Nieuw $1.02M 0.0% New 1 SEC ↗

"Hun weging" = het aandeel van de positie in de gerapporteerde 13F-aandelenwaarde van die manager: de overtuigingsmaatstaf. ✦ = gecureerde manager.

Nieuwe kopers

Soros Fund Management $1.02M 0.0%

Verlaten

Duquesne Family Office $4.88M was 0.2%
Renaissance Technologies $1.71M was 0.0%

Volledige marktcontext: over ALLE 13F-indieners (SEC gestructureerde data, Q1 2026): 1 houders, 48.20K aandelen, $17,918 gerapporteerd. Dit betreft een andere, oudere periode dan de bovenstaande cijfers van het gevolgde universum; beide worden nooit gecombineerd.

Vaak gezamenlijk in bezit

Wat de gevolgde houders van dit effect het vaakst nog meer bezitten: aantallen gedeeld eigendom, geen fundamentele relaties.

Insider-transacties

Open-market aankopen (P)

Geen open-market insider-aankopen in ons dekkingsvenster.

Open-market verkopen (S)

Sep 08 Taneja Vaibhav

Officer · 2.61K aand · $938,419

Toekenningen, uitoefeningen en belastinginhoudingen worden hier nooit meegeteld als aankopen of verkopen. Methodologie

Beneficial ownership
Jun 17 SC 13G/A: Musk Elon

Originele SEC-indiening bekijken ↗

In het nieuws
Herkomst: Eigendom op basis van geparseerde 13F common-stockposities (gevolgde universum, vergelijkbare sets voor wijzigingen); insider-rijen afkomstig van formulieren 3/4/5; belangen uit Schedules 13D/13G; elke indiening verwijst naar het origineel op SEC EDGAR. Rapportageperiode: Q2 2025 · Methodologie · Verkrijg dit via de API