TSLA
Tesla, Inc. · Consumer Cyclical · Auto - Manufacturers
Momentum girdileri (karşılaştırılabilir yöneticiler):
hissedar genişliği +10.0% ·
pay akışı +3.3% ·
net yeni pozisyonlar +9.1%
· formül
Geniş birikim: daha fazla hissedar arasında artan hisseler
Tüm sahiplik rakamları: yalnızca izlenen 13F yöneticileri, adi hisse senedi pozisyonları, raporlama dönemi Q3 2024
| Çeyrek | Hissedarlar | Δ | Hisseler | Raporlanan değer | Yeni | Çıkışlar |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Q2 2026 | 183 | -4 | 1.41B | $591.65B | +3 | −8 |
| Q1 2026 | 191 | +4 | 1.37B | $507.54B | +5 | −2 |
| Q4 2025 | 186 | +1 | 1.50B | $666.29B | +2 | n/a |
| Q3 2025 | 28 | -1 | 936.70M | $416.43B | +1 | −3 |
| Q2 2025 | 27 | -1 | 800.59M | $254.22B | +1 | −2 |
| Q1 2025 | 25 | -1 | 311.38M | $80.63B | +1 | −2 |
| Q4 2024 | 26 | +3 | 324.41M | $130.96B | +4 | −1 |
| Q3 2024 | 22 | +2 | 210.32M | $54.97B | +3 | −1 |
| Q2 2024 | 20 | n/a | 203.59M | $40.25B | n/a | n/a |
| # | Yönetici | Hisseler | Δ hisseler | Değer | Ağırlıkları | Tutulan | ||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | Geode Capital Management ✦ (pasif) | 59.36M | +1.8% | $15.47B | 1.3% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ ×2 |
| 2 | Capital World Investors ✦ | 42.81M | +0.2% | $11.20B | 1.7% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 3 | Norges Bank ✦ (pasif) | 30.88M | +0.1% | $8.08B | 1.1% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 4 | T. Rowe Price ✦ | 29.80M | +11.3% | $7.80B | 0.9% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ ×2 |
| 5 | Baillie Gifford ✦ | 12.66M | -11.4% | $3.31B | 2.5% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ ×4 |
| 6 | PRIMECAP Management ✦ | 8.72M | -1.2% | $2.28B | 1.7% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 7 | Wellington Management ✦ | 7.34M | +52.0% | $1.92B | 0.3% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ ×9 |
| 8 | ARK Investment Management ✦ | 4.59M | -13.7% | $1.20B | 11.0% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 9 | Marshall Wace ✦ | 3.71M | +480.3% | $970.61M | 1.3% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ ×2 |
| 10 | Adage Capital Partners ✦ | 2.59M | +8.4% | $677.20M | 1.2% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 11 | Coatue Management ✦ | 2.23M | +36.4% | $584.53M | 2.2% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ ×7 |
| 12 | Citadel Advisors ✦ | 1.47M | +395.6% | $383.39M | 0.4% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ ×2 |
| 13 | D. E. Shaw & Co. ✦ | 1.10M | -70.8% | $287.22M | 0.4% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ ×2 |
| 14 | Millennium Management ✦ | 666.10K | +51.3% | $174.27M | 0.2% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 15 | Altimeter Capital ✦ | 662.40K | Yeni | $173.30M | 2.6% | New | 1 | SEC ↗ |
| 16 | AQR Capital Management ✦ | 517.96K | +33.6% | $135.51M | 0.2% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ ×5 |
| 17 | Viking Global Investors ✦ | 436.27K | Yeni | $114.14M | 0.4% | New | 1 | SEC ↗ |
| 18 | Third Point ✦ | 400.00K | Yeni | $104.65M | 1.4% | New | 1 | SEC ↗ |
| 19 | Renaissance Technologies ✦ | 283.52K | -86.2% | $74.18M | 0.1% | ▼ Trim | 2 | SEC ↗ |
| 20 | Gotham Asset Management ✦ | 66.21K | +122.6% | $17.32M | 0.2% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 21 | Fisher Asset Management ✦ | 17.16K | +0.2% | $4.49M | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
| 22 | GAMCO Investors ✦ | 15.14K | +1.5% | $3.96M | 0.0% | ▲ Add | 2 | SEC ↗ |
"Yöneticinin ağırlığı" = pozisyonun, yöneticinin raporlanan 13F hisse senedi değeri içindeki payı: kanaat ölçüsü. ✦ = seçilmiş yönetici.
Yeni alıcılar
| Altimeter Capital | $173.30M | 2.6% |
| Viking Global Investors | $114.14M | 0.4% |
| Third Point | $104.65M | 1.4% |
Çıkıldı
| Point72 Asset Management | $593,640 | idi 0.0% |
Tam piyasa bağlamı: TÜM 13F filers'ları genelinde (SEC yapılandırılmış veri, Q1 2026): 1 sahipler, 48.20K hisseler, $17,918 raporlanan. Bu, yukarıdaki takip edilen evren rakamlarından farklı, daha eski bir döneme aittir ve ikisi hiçbir zaman birbirine karıştırılmaz.
Bu menkul kıymetin takip edilen sahiplerinin en sık birlikte tuttuğu diğer varlıklar: ortak sahiplik sayıları, temel ilişkiler değil.
Açık piyasa alımları (P)
Kapsama penceremizde açık piyasa içeriden alım işlemi yok.
Açık piyasa satışları (S)
Officer · 2.61K hisse · $938,419
Ödüller, kullanımlar ve vergi stopajı hiçbir zaman alım veya satım olarak sayılmaz. Metodoloji